Dodaj do ulubionych

Obraz naszej Polski!!!

30.12.05, 10:51
Zima buszuje w calej Polsce.Skutki widac na drogach i chodnikach.Nie
odsniezone ulice,chodniki zasypane,nie wspomne o podworkach.Dlaczego o tym
pisze...??A no dlatego,ze dzis na schodach mialam "taniec wygibasow".Od tego
machania to mnie teraz rece bola.Prawie zaliczylam glebe,przez
nieodpowiedzialnosc innych.Wkurzylam sie i sama odsniezylam te cholerne
schody i co z tego skoro nadal sypie,ale to juz nie moj problem.Dzis juz nie
ruszam sie z domusmile


PS.Obraz naszej Polski!!!Jeden z wieluuncertain
Obserwuj wątek
    • magdeczka27 Re: Obraz naszej Polski!!! 30.12.05, 22:34
      mysza_81 napisała:
      hej mamy super zime u mnie sypie caly dzien najlepsze jest to ze te debile nic
      nie robie nie odniezaja nic zapomnieli o nas ciekawe jak sie jutro rusze z domu
      trudno uglezne na caly rok pozdrawiam
      > Zima buszuje w calej Polsce.Skutki widac na drogach i chodnikach.Nie
      > odsniezone ulice,chodniki zasypane,nie wspomne o podworkach.Dlaczego o tym
      > pisze...??A no dlatego,ze dzis na schodach mialam "taniec wygibasow".Od tego
      > machania to mnie teraz rece bola.Prawie zaliczylam glebe,przez
      > nieodpowiedzialnosc innych.Wkurzylam sie i sama odsniezylam te cholerne
      > schody i co z tego skoro nadal sypie,ale to juz nie moj problem.Dzis juz nie
      > ruszam sie z domusmile
      >
      >
      > PS.Obraz naszej Polski!!!Jeden z wieluuncertain
      • cuski Pare tygodniu temu... 31.12.05, 01:48
        Pare tygodniu temu, Chicago zostalo zaskoczone przez olbrzymie opady sniegu...
        niestety nikt nie kwapil sie do wyslania odniezarek na ulice... doszlo do
        tragicznego wypadku... samolot wpadl w poslig, przerwal ogrodzenie ochronne
        i wyhamowal na bardzo ruchliwej ulicy (niedaleko mnie)... zginal maly
        chlopczyk !!!

        PS. Teraz odsniezarki, pracuja az furczy !!! Szkoda tylko, ze wszystko
        o czym pisze, musialo zostac okupione przez smierc niewiniatka !!!
        • mysza_81 Re: Pare tygodniu temu... 31.12.05, 16:36
          No wlasnie,szkoda,ze wszyscy robia wszystko po tragicznych konsekwencjasad

          PS.O tym wypadku glosno bylo w telewizji.Pamietam to po dzis dzienuncertain
    • cuski Obraz naszej Polski !!! 31.12.05, 01:42
      Polacy stana sie bardziej odpowiedzialni wowczas,
      gdy wezma przyklad z JU-ES-EJ i stana sie panstwem adwokatow smile))
    • mysza_81 Re: Obraz naszej Polski!!! 31.12.05, 16:40
      Straszne kolejki na poczcie,az czlowieka blekitna krwia zalewauncertain
      • cuski Mysza napisała: 31.12.05, 18:50
        Mysza napisała:
        - Straszne kolejki na poczcie, az czlowieka blekitna krwia zalewa uncertain

        Bo ludzie kartki sla, kartki kolorowe, he he he...
        • mysza_81 Re: Mysza napisała: 31.12.05, 18:52
          Nie tylko w swietasmileTam sa stale kolejki,bo ta poczta malauncertain
          • cuski :))) 31.12.05, 18:53
            smile))

            PS. Pewnie jakas osiedlowa smile
            • mysza_81 Nie osiedlowa:) 31.12.05, 20:25
              Nie osiedlowa.
              Nie mieszkam na osiedlu....i dobrze,bo to co teraz dzieje sie na osiedlach to
              koszmach...ciagle rozboje,grozby....jednym slowem za zadne skarby tylko nie na
              osiedlu.
              • cuski Bogusia 31.12.05, 21:16
                Bogusia, mieszkasz w domu prywatnym ???
                • mysza_81 Tomek 31.12.05, 21:18
                  Tomek,to jest kamienica.Syf jak diabli,rozwalajaca sie i dotego ponoc ma
                  wlascicielauncertain
                  • cuski Podobno... 31.12.05, 21:20
                    Podobno krakowskie kamienice sa piekne smile
                    • mysza_81 To prawda... 31.12.05, 21:23
                      To prawda sa piekne,ale w mojej jest pieronsko zimno w zimie,a w lecie ,to
                      dobrze,bo przynajmniej jak w hotelusmile

                      PS.Ale w zimie,to nie polecam mieszkac w takiej kamienicyuncertain
    • mysza_81 Chyba sa skutki... 31.12.05, 18:07
      Chyba sa skutki tych wczorajszych wygibasow,bo mnie wszystkie kosci bola.Albo
      to od przesuwania szaf i lozek,jejciu....chyba skonam,hehehe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka