Zima buszuje w calej Polsce.Skutki widac na drogach i chodnikach.Nie
odsniezone ulice,chodniki zasypane,nie wspomne o podworkach.Dlaczego o tym
pisze...??A no dlatego,ze dzis na schodach mialam "taniec wygibasow".Od tego
machania to mnie teraz rece bola.Prawie zaliczylam glebe,przez
nieodpowiedzialnosc innych.Wkurzylam sie i sama odsniezylam te cholerne
schody i co z tego skoro nadal sypie,ale to juz nie moj problem.Dzis juz nie
ruszam sie z domu
PS.Obraz naszej Polski!!!Jeden z wielu