twardycukierek 15.09.09, 22:55 I głowa do góry. I wygadaj się kiedy tylko chcesz... po to tu jesteśmy. fajnie, że jesteś... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mabiwy Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 13:28 chyba lipcowi, wrzesień netowo nie służy Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 17:36 dzieki Kochani..... jakos mam złe dni... w pracy duzo pracy, ale ok. poza praca masakra:( nic mi sie nie udaje.... siedze i placze. Odpowiedz Link Zgłoś
nawrotka1 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 17:50 To ja wkleję tu dla Ciebie piosenkę, a osoby, które posiadają wyrafinowany gust muzyczny będą taktownie omijać to miejsce :))) www.youtube.com/watch?v=ROlVmqkpaeg Głowa do góry, Lipiec, to tylko kolejny dołek, wygrzebiesz się jak zwykle i usmiech wróci :) Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:13 dzieki, piosenka spoko... serio.. jakos od paru dni tak bardzo mi zle.... nie mam weny pisac na forum... malo jem, na nic nie mam ochoty. tylko jeszcze praca trzyma mnie jakos przy zyciu. umre i sie wszystko skonczy. Odpowiedz Link Zgłoś
nawrotka1 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:30 Dawno nie wyjeżdżałaś na wieś...to widać po Twoim nastroju :))) Nawet jeśli spotykasz się z fajnymi ludźmi, to nie to samo, co kochająca rodzina...może tego właśnie Ci brakuje? Trzymaj się i nie dawaj czarnym myślom :))) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:32 Jak już się wypłaczesz, wyjdź z domu, włócz się po mieście. Mnie to kiedyś dawno pomogło, niby jest się w wielkim mieście anonimowym ale jednak w jakiś sposób czujesz się jego częścią. I nie jesteś sama. Obejmuję Cię mocno... -- Odpowiedz Link Zgłoś
17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:43 widzialam sie dzisiaj z bratem... ale to jedna z osob, z ktora mam powierzchowny kontakt. w sumie to czulam sie zmeczona tym spotkanie, ale staralam sie byc mila..... dziękuję Wam.. mam nadzieje, ze to chwilowe, chociaz.... to powraca co jakis czas. to jeszcze nie deprecha, choc jesien za pasem. Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:49 A ktoś komu możesz się porządnie wygadać? Ktoś, dla kogo nie 'starasz się być miła' ale kto wysłucha? Deprecha, tego się strzeż. Broń się jak możesz. Odpowiedz Link Zgłoś