Dodaj do ulubionych

Dla Lipca :))

15.09.09, 22:55
I głowa do góry. I wygadaj się kiedy tylko chcesz... po to tu jesteśmy.

fajnie, że jesteś...
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 09:49
      :)))
      • mabiwy Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 13:28
        chyba lipcowi, wrzesień netowo nie służy
        • twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 13:32
          Zła passa czy jak...
          • mabiwy Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 13:33
            zwyczajnie chyba, praca ją wessała
            • 17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 17:36
              dzieki Kochani.....
              jakos mam złe dni...
              w pracy duzo pracy, ale ok.
              poza praca masakra:( nic mi sie nie udaje....
              siedze i placze.
              • flisy Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 17:49
                Myśl pozytywnie!
              • nawrotka1 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 17:50
                To ja wkleję tu dla Ciebie piosenkę, a osoby, które posiadają wyrafinowany gust muzyczny będą taktownie omijać to miejsce :)))
                www.youtube.com/watch?v=ROlVmqkpaeg
                Głowa do góry, Lipiec, to tylko kolejny dołek, wygrzebiesz się jak zwykle i usmiech wróci :)
                • 17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:13
                  dzieki, piosenka spoko... serio.. jakos od paru dni tak bardzo mi zle.... nie
                  mam weny pisac na forum... malo jem, na nic nie mam ochoty. tylko jeszcze praca
                  trzyma mnie jakos przy zyciu.
                  umre i sie wszystko skonczy.
                  • nawrotka1 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:30
                    Dawno nie wyjeżdżałaś na wieś...to widać po Twoim nastroju :)))
                    Nawet jeśli spotykasz się z fajnymi ludźmi, to nie to samo, co kochająca
                    rodzina...może tego właśnie Ci brakuje? Trzymaj się i nie dawaj czarnym myślom :)))
                  • twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:32
                    Jak już się wypłaczesz, wyjdź z domu, włócz się po mieście. Mnie to kiedyś dawno
                    pomogło, niby jest się w wielkim mieście anonimowym ale jednak w jakiś sposób
                    czujesz się jego częścią. I nie jesteś sama.
                    Obejmuję Cię mocno...
                    --
                    • 17lipiec1976 Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:43
                      widzialam sie dzisiaj z bratem...
                      ale to jedna z osob, z ktora mam powierzchowny kontakt. w sumie to czulam sie
                      zmeczona tym spotkanie, ale staralam sie byc mila.....

                      dziękuję Wam..

                      mam nadzieje, ze to chwilowe, chociaz.... to powraca co jakis czas.
                      to jeszcze nie deprecha, choc jesien za pasem.
                      • twardycukierek Re: Dla Lipca :)) 16.09.09, 18:49
                        A ktoś komu możesz się porządnie wygadać? Ktoś, dla kogo nie 'starasz się być
                        miła' ale kto wysłucha?
                        Deprecha, tego się strzeż. Broń się jak możesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka