twardycukierek 11.02.10, 13:30 Woof! :D [img]https://worldofproduct.de/media/images/popup/662578.jpg[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
z_malej_litery Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 13:33 a ja! a ja! a ja! ..... jestem wcześniej o 3 godziny :))))) normalnie az nózkami tuptam ze szczęścia :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn 3XChlust :D 11.02.10, 14:28 [img] http://digart.img.digart.pl/data/img/vol4/40/25/download/2191286.jpg [/img] :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:32 [img]https://www.mmtrojmiasto.pl/rep/newsph/1112/2418.3.jpg[/img] :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:32 [img] http://www.esensja.pl/obrazki/ilustracje//70970_tytus_redaktorem_200. JPG[/img] :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 14:41 Chluśniem, bo uśniem normalnie :D A jak ktoś nie jadł dziś faworków czyli chrustu, to mu się mówi: chruśniem, bo uświerkniem??? Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:01 Jak ktoś nie jadł, to mu po prostu mówimy "na zdrowie, a całej reszcie "prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niźli ty wliziesz w rozmiar 36" :D ;) Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:15 Albo: Prędzej słoń ci na ucho nadepnie, niż staniesz się smukły jak łania :F Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:38 Łania co właśnie zwiała z posłania :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:44 Niedźwiadek, co właśnie zjadł obiadek. I łania, co się słania :D Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:54 I sprzączka, co zjadła pączka, przez co dopadła ją rzeż... ekhm ... niestrawność :D Odpowiedz Link Zgłoś
funny_game Re: 3XChlust :D 11.02.10, 15:59 Jeszcze jest bolączka lub gorączka, ale Ty musisz od razu o niestrawności, tak?! :DDD Odpowiedz Link Zgłoś
kriss67 Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 15:52 Cukierku, uszy do góry. Sądząc po focie to tylko młynek:) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: 3XMłyn mam w pracy... 11.02.10, 17:44 Wessało, cholera... ;P Dzięki za słowa otuchy, Kriss :))) Odpowiedz Link Zgłoś