Dodaj do ulubionych

Napisałbym coś

27.03.10, 20:14
Ale nie ma tu ciekawych wątków. :P
Obserwuj wątek
    • flissy Re: Napisałbym coś 27.03.10, 20:17
      Wątki są takie na jakie sobie sami zsużyliśmy :)
      • scorro Re: Napisałbym coś 27.03.10, 20:18
        Wątek zasuszony jest niestrawny. :D
    • scorro <x> 27.03.10, 20:30
      <Ciekawe kiedy zobaczę ten trzeci wpis.>
      • flissy Re: <x> 27.03.10, 20:32
        mniej wicej wtedy kiedy i ja go ujrzę ;)
        • scorro Re: <x> 27.03.10, 20:43
          Zapomniałem, że to była moja odpowiedź. :D
    • twardycukierek Re: Napisałbym coś 28.03.10, 10:34
      Scorro, ale Ty się silisz na złośliwość!

      ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka