scorro 27.03.10, 20:14 Ale nie ma tu ciekawych wątków. :P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flissy Re: Napisałbym coś 27.03.10, 20:17 Wątki są takie na jakie sobie sami zsużyliśmy :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Napisałbym coś 28.03.10, 10:34 Scorro, ale Ty się silisz na złośliwość! ;)) Odpowiedz Link Zgłoś