imponeross
02.07.10, 14:42
Obciach, wstyd i kompromitacja Polski - tak bylo w czasie rzadow
PiS, mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy. Kaczynski wczesniej
plujacy na komuchow, a teraz ich wychwalajacy - to nie jest normalne
zachowanie. To nie bedzie normalny prezydent.