Dodaj do ulubionych

Obciach i kompromitacja Polski- stop!

02.07.10, 14:42
Obciach, wstyd i kompromitacja Polski - tak bylo w czasie rzadow
PiS, mam nadzieje, ze to sie nie powtorzy. Kaczynski wczesniej
plujacy na komuchow, a teraz ich wychwalajacy - to nie jest normalne
zachowanie. To nie bedzie normalny prezydent.
Obserwuj wątek
    • seth.destructor Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 14:43
      Obciach i kompromitacja to jest zachowanie polactwa za granicą, a
      nie jakiś tam polityk.
      • imponeross Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 14:51
        seth.destructor napisał:

        > Obciach i kompromitacja to jest zachowanie polactwa za granicą, a
        > nie jakiś tam polityk.

        Chodzi ci o wyniki glosowania w USA?
        • seth.destructor Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 14:56
          Na przykład.
          Ilu obcokrajowców ma kontakt z polskimi politykami za granicą?
          Myślisz, że nie mają nic do roboty, tylko oglądać komedię z Sejmu
          albo z innych kuluarów?
          Myślisz, że odróżniali Kaczyńskiego prezydenta od Kaczyńskiego
          premiera?
          Normalnych ludzi to to interesuje tyle ile ciebie stosunki
          polityczne na Filipinach.
          Za to częściej mają do czynienia z buractwem i chamstwem naszych
          rodaków. I to oni robią nam obciach, a nie jakiś tam Kaczyński czy
          Tusk.
          • lepian4 Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 15:07
            Faktycznie, nikt ich na Zachodzie nigdy nie umial odroznic. Ale ze zdumieniem
            przygladali sie wyczekiwaniu prezydenta RP na brata, ktory mial zjechac z
            instrukcjami odnosnie traktatow unijnych. Jestem przekonany, ze nawet najwiekszy
            zul nie wykona wiekszej szkody dla kraju, niz te salony.
    • Gość: Magnus Stop mordercy niewinnych zwierzat i intelektualnie IP: *.dip.t-dialin.net 02.07.10, 15:11
      skrajnie ograniczonemu Hrabiemu, ktory Norwegie widzi jako czlonka UE,wyzywa
      dunskie kobiety i chce gaz wydobywac odkrywkowo.5 lat kadencji Bronka,to 5 lat
      wpadek,wtop i osmieszania Polski.O calkowitym monopolu wladzy PO nie wspomne-Ein
      Volk,Eine Partei,Ein Bronislaw.Nic tak nie demoralizuje wladzy jak brak kontroli
      nad nia.
    • jesien884 Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 15:13
      Jaki obciach , jaka kompromitacja? Obciachem był pijany Prezydent Kwasniewski na
      wschodzie . Obciachem jest to , ze Putin ma większe prawa po katastrofie
      smoleńskiej niz my .
    • szejk_szwejk Re: Obciach i kompromitacja Polski- stop! 02.07.10, 19:39
      Niestety spora ilość wyborców głosuje na tego skompromitowanego politycznego
      nieudacznika i awanturnika.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka