31.03.11, 13:26
Znalezione na innym forum:

Cipka to najlepszy silnik na świecie. Działa z tłokiem każdej średnicy, wbudowana funkcja samosmarowania, odpalasz jednym palcem i co miesiąc sam się wymienia olej. Szkoda tylko, że ma taki porypany komputer pokładowy.
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: Cipka 31.03.11, 13:29
      Dobre! Aaaaale nie do końca prawdziwe jak potwierdzą koledzy zaznajomieni z kobietami z Azji ;)))
      • woda.na.mlyn Re: Cipka 31.03.11, 13:31
        Że tłok niby niekompatybilny? O.o
        • twardycukierek Re: Cipka 31.03.11, 13:34
          Yeppp :))) koledzy mi opowiadali to wiem, co to za BUL :O
          • king.james Re: Cipka 31.03.11, 13:38
            Że aż tak to nie wiedziałem. Chodziły tylko słuchy, że ubranka na penisy bywają za małe.
            • twardycukierek Re: Cipka 31.03.11, 13:40
              Wierzę tym, co mi to opowiadali, niekompatybilność jest bardzo częstym zjawiskiem, szczególnie jeśli chłopak jest szczodrze obdarzony ;)
          • woda.na.mlyn Re: Cipka 31.03.11, 13:40
            Aaaaaa, to dlatego na tych filmach co to koledzy mi opowiadali azjatki mają takie wielkie oczy a'la Sailor Moon O.O

            [img]https://www.oocities.org/tokyo/5976/sm087/sm087s08.jpg[/img]

            :DDDD
            • king.james Re: Cipka 31.03.11, 13:44
              Oj, Woda, Woda, tłoka się nie wsadza do oczu. :P
              • madalenka25 Re: Cipka 31.03.11, 13:45
                chyba wodzie o co innego biega;)
                jak tłok duży i jest małe smarowanie a silnik nie zwyczajny to i gałami świeci;)
                • king.james Re: Cipka 31.03.11, 13:49
                  :D
                  • woda.na.mlyn Re: Cipka 31.03.11, 13:56
                    No, i od razu widać, kto w kwestii tłoków ma doswiadczenie, a kto nie :D ;)
                    • madalenka25 Re: Cipka 31.03.11, 14:03
                      dużo czytam;)
                      • hardy1 Re: Cipka 31.03.11, 17:49
                        Eee...wygląda mi że europejski tłok tak gwałtownie i wysoko spręża ciśnienie w azjatyckim cylindrze że wszystko co "na twardo" nie jest zamocowane, wyskakuje z orbit...;)
            • twardycukierek Re: Cipka 31.03.11, 17:26
              Jesteś fanem Anime? O.o ;)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka