king.james 07.04.11, 12:28 I tak oto po wczorajszych meczach mamy w zasadzie jedną niewiadomą: MU czy Chelsea. Jak by nie było - w półfinałach będzie ciekawie. :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lupus76 Re: LM 07.04.11, 12:32 Za pewnik można przyjąć, że hiszpański klub jest w finale :) Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: LM 07.04.11, 12:45 Nie mam watpliwosci. www.youtube.com/watch?v=EYpmcItlg74 Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: LM 07.04.11, 12:47 Ja kibicuję Realowi, ale jestem świadomy, że przejście Barcy będzie zadaniem arcytrudnym. stawiam 85%:15% dla Barcelony. Odpowiedz Link Zgłoś