07.04.11, 12:28
I tak oto po wczorajszych meczach mamy w zasadzie jedną niewiadomą: MU czy Chelsea. Jak by nie było - w półfinałach będzie ciekawie. :)
Obserwuj wątek
    • lupus76 Re: LM 07.04.11, 12:32
      Za pewnik można przyjąć, że hiszpański klub jest w finale :)
      • king.james Re: LM 07.04.11, 12:44
        I będzie faworytem tego finału.
        • szwagier_z_niemodlina Re: LM 07.04.11, 12:45
          Nie mam watpliwosci.

          www.youtube.com/watch?v=EYpmcItlg74
          • king.james Re: LM 07.04.11, 12:47
            Ja kibicuję Realowi, ale jestem świadomy, że przejście Barcy będzie zadaniem arcytrudnym. stawiam 85%:15% dla Barcelony.
          • lupus76 Re: LM 07.04.11, 13:31
            Miedzy innymi za to Cię lubię:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka