Dodaj do ulubionych

"Czyściciele" - szerszy problem

28.07.12, 11:16
Tekst w Dużym Formacie potwierdza zdaje się tylko moją tezę, że w obecnej Polsce państwo wobec ludzi niegodziwych jest bezsilne, przy czym prawo ich chroni wręcz perfekcyjnie. Natomiast człowiek zwykły, prawy musi udowadniać organom państwa, że ma czyste intencje. Może czas to zacząć zmieniać? Inne demokracje jakoś sobie radzą dużo lepiej.
Obserwuj wątek
    • Gość: T-zorro Re: "Czyściciele" - szerszy problem IP: *.tvk.torun.pl 30.07.12, 17:55
      A wiecie do czego ten stan skłania ludzi? Do upowszechnienia się poglądu, że najlepsza samoobrona to stać się równie nieludzkim i nikczemnym! A nade wszystko nic nie widzieć i nie słyszeć, jeśli to nie dotyczy bezpośrednio mojej osoby!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka