propanstwowiec
28.07.12, 11:16
Tekst w Dużym Formacie potwierdza zdaje się tylko moją tezę, że w obecnej Polsce państwo wobec ludzi niegodziwych jest bezsilne, przy czym prawo ich chroni wręcz perfekcyjnie. Natomiast człowiek zwykły, prawy musi udowadniać organom państwa, że ma czyste intencje. Może czas to zacząć zmieniać? Inne demokracje jakoś sobie radzą dużo lepiej.