Dodaj do ulubionych

nick aborcjonista

05.12.12, 08:17
Czy nick aborcjonista jest księdzem?
Przynajmniej wydaje mu się że nim jest.
Obserwuj wątek
    • obudzone.dziecko Re: nick aborcjonista 05.12.12, 09:02
      Nick aborcjonista jest agentem konkretnych służb. Księży też tam zatrudniają. To oczywiste, przecież to są konkretne służby ;)
    • lepian4 Re: nick aborcjonista 05.12.12, 10:05
      To w wyborczej zatrudniaja ksiezy na trolli?
      • Gość: Talmud Re: nick aborcjonista IP: *.chomiczowka.waw.pl 05.12.12, 20:41
        > To w wyborczej zatrudniaja ksiezy na trolli?

        ks. Obirek ? :)
        • Gość: Talmud Re: nick aborcjonista IP: *.chomiczowka.waw.pl 05.12.12, 20:42
          Nie ! ks. Czajkowski :)
          • lepian4 Re: nick aborcjonista 06.12.12, 08:06
            A na imie ma Arkadiusz! No, teraz to gra muzyka!
    • wartownik.skarbca Re: nick aborcjonista 08.12.12, 13:40
      to kretyn ten aborcjonista
      • Gość: Patryk Re: nick aborcjonista IP: *.static.espol.com.pl 08.12.12, 14:31
        wartownik.skarbca napisał:

        > to kretyn ten aborcjonista>

        Ile jeszcze wymyślisz nowych nicków na potrzeby opluwania innych?
    • Gość: Patryk Re: nick aborcjonista IP: *.static.espol.com.pl 08.12.12, 14:40
      Zakładanie wątków personalnych
      Moderacja usunęła ten wątek:
      forum.gazeta.pl/forum/w,396,140981721,140981721,skad_sie_bioro_takie_debile_jak_osiol_.html
      dlaczego zatem nie usuwa kolejnego nic nie wnoszącego do dyskusji,poza opluwaniem innych?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka