echo-dnia-i-nocy 05.12.12, 08:17 Czy nick aborcjonista jest księdzem? Przynajmniej wydaje mu się że nim jest. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obudzone.dziecko Re: nick aborcjonista 05.12.12, 09:02 Nick aborcjonista jest agentem konkretnych służb. Księży też tam zatrudniają. To oczywiste, przecież to są konkretne służby ;) Odpowiedz Link Zgłoś
lepian4 Re: nick aborcjonista 05.12.12, 10:05 To w wyborczej zatrudniaja ksiezy na trolli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Talmud Re: nick aborcjonista IP: *.chomiczowka.waw.pl 05.12.12, 20:41 > To w wyborczej zatrudniaja ksiezy na trolli? ks. Obirek ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Talmud Re: nick aborcjonista IP: *.chomiczowka.waw.pl 05.12.12, 20:42 Nie ! ks. Czajkowski :) Odpowiedz Link Zgłoś
lepian4 Re: nick aborcjonista 06.12.12, 08:06 A na imie ma Arkadiusz! No, teraz to gra muzyka! Odpowiedz Link Zgłoś
wartownik.skarbca Re: nick aborcjonista 08.12.12, 13:40 to kretyn ten aborcjonista Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patryk Re: nick aborcjonista IP: *.static.espol.com.pl 08.12.12, 14:31 wartownik.skarbca napisał: > to kretyn ten aborcjonista> Ile jeszcze wymyślisz nowych nicków na potrzeby opluwania innych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Patryk Re: nick aborcjonista IP: *.static.espol.com.pl 08.12.12, 14:40 Zakładanie wątków personalnych Moderacja usunęła ten wątek: forum.gazeta.pl/forum/w,396,140981721,140981721,skad_sie_bioro_takie_debile_jak_osiol_.html dlaczego zatem nie usuwa kolejnego nic nie wnoszącego do dyskusji,poza opluwaniem innych? Odpowiedz Link Zgłoś