demi77 22.07.05, 17:57 www.strasbourgcurieux.com/fourrure/ az mi niedobrze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caprice83 no i własnie o to chodzi, żeby było ci niedobrze 23.07.05, 10:02 jak zobaczysz następnym razem futro na wystawie, żebys zastanowiła się ile istot niepotrzebnie dla niego zabito, może obejrzyj jeszcze to, na pewno pomoże - skrucha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demi77 Re: no i własnie o to chodzi, żeby było ci niedob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 14:10 brzydze sie futrami, wywoluja u mnie odruchy wymiotne, gdyz widze w nich tylko i wylacznie prymitywizm i bandytyzm czlowieka - ni wiecej. Ja mam tylko jedno pytanie: jesli juz trzeba, czy nie mozna humanitarnie????????? tego nie moge pojac! pozdr. :) Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: no i własnie o to chodzi, żeby było ci niedob 23.07.05, 15:50 Gdy mróz na dworze, nie ma lepszego stroju niż twarzowe futerko lub barani kożuszek. Stawy hodowlane, fermy drobiu nie przeszkadzają ekologom? Tyle roślin wokół a na stołach mięso w różnych postaciach. Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: no i własnie o to chodzi, żeby było ci niedob 23.07.05, 16:27 Myśle iz to chyba najbardziej trafia do ludzi, zwraca uwagę, nic innego by nie pomogło. Odpowiedz Link Zgłoś
althamer Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 25.07.05, 22:38 Ja pier.ole. ;( Miałem problemy, żeby to zobaczyć do końca. Ciekawe co by czuł ten gość, gdyby ktoś z niego zrywał skóre na żywca. A tak na marginesie: jak długo szop jest w stanie żyć po takim obdarciu z futerka? Bo ja mam nadzieję, że niezbyt długo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demi77 Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.05, 20:12 ja ogladnelam, ale przyznam, niedobrze mi bylo... Nie wiem jak dlugo zyje szop po obdarciu z futerka, powinni w ogole zakazac ten proceder! a sprawcow wieszac do gory nogami :/ :) Odpowiedz Link Zgłoś
to_fly Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 31.07.05, 20:30 Tez oglądnęłam i mi niedobrze. Nie rozumiem, jak można być tak okrutnym :( Odpowiedz Link Zgłoś
facet123 Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 01.08.05, 09:14 A widziałaś jak się zarzyna krowy świnie i drób? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demi77 Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 22:31 tak, widzialam, szkoda, ze czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, ze tak naprawde sam sobie szkodzi. 1. zwierze zabijane w takim stresie wytwarza substancje szkodliwe dla zdrowia czlowieka 2. a co za tym idzie, konsumenci rezygnuja z zakupu miesa, no i w ostatecznosci to producenci maja problem Odpowiedz Link Zgłoś
b-beagle Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 01.08.05, 09:28 Ludzkie okrucieństwo wynika z bezmyślności a człowiek przede wszystkim po to na rozum aby myśleć i czuć. Wszyscy wiemy ,że świat nie jest dobrze i sprwiedliwie urządzony. Jedni muszą zabijać drugich aby żyć, lecz zabijanie dla zaspokojenia własnej prózności tak jak to robią ludzie jest najgorszą formą okrucieństwa jaki można sobie wyobrazić.Różne pięknisie w futrach niech mają tego świadomość. Odpowiedz Link Zgłoś
llukiz Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 01.08.05, 15:20 Dla zaspokojenia próżności to tobie podobni wypisują bzdury na forach walcząc o lepszy w ich rozumieniu świat. Jedź sobie do afryki i protestuj przeciwko zabijaniu zwierząt przez lwy. A jak ci się znudzi to wróć do polski i zwalczaj nasze koty bo przecie tyle niewinnych myszek ginie... Odpowiedz Link Zgłoś
b-beagle Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 01.08.05, 15:41 llukiz napisał: > Dla zaspokojenia próżności to tobie podobni wypisują bzdury na forach walcząc o > lepszy w ich rozumieniu świat. Jedź sobie do afryki i protestuj przeciwko > zabijaniu zwierząt przez lwy. > > A jak ci się znudzi to wróć do polski i zwalczaj nasze koty bo przecie tyle > niewinnych myszek ginie... Problem z kotami to zupełnie inna historia.Kot jak każdy wie jest drapieżnikiem i rzeczywiście robi duże spustoszenia wśród ptaków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: demi77 Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.05, 22:34 ale jalowa wypowiedz, sory... futro w naszej kulturze i warunkach klimatycznych jest zaspokojeniem proznosci, to po pierwsze. po II - jesli juz maja byc zabijane na futro, to DLACZEGO W TAKI SPOSOB???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
camel_3d llukiz 01.08.05, 22:40 >. Jedź sobie do afryki i protestuj przeciwko > zabijaniu zwierząt przez lwy. Lwy nie zabijaja dla przyjemnosci. Zabijaja wylacznie zeby zjesc to co upoluja. Sdzieranie futra zywcem nie ma duzo wspolnego z glodem. Odpowiedz Link Zgłoś
ateistazwyboru Re: EKOLODZY SA SMIESZNI, A COS TAKIEGO JEST FAJN 01.08.05, 11:16 Koszmar. Ale wszystko to po to żeby było taniej. Poza tym rzecz dzieje się w jakimś prymitywnym kraju dalekiego wschodu. Nie umniejsza to oczywiście cierpienia zwierząt. NIGDY NIE KUPIĘ FUTRA. ALe i bez tego filmu to wiedziałem. Odpowiedz Link Zgłoś