pooh5 17.10.05, 22:50 Z okazji wyborów mam do was pytanie: Jak oceniacie rządy Kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stephen_s Re: Pytanie do Warszawiaków 18.10.05, 00:30 Nie za dobrze. Rządy Kaczyńskiego w Warszawie to głównie tzw. gesty, czyli uroczystości patriotyczne itd. Owszem, chwała Kaczyńskiemu za otwarcie Muzeum Powstania - ale na tym działalność prezydenta nie może się kończyć. Tymczasem takich konkretnych, praktycznych efektów jego działalności nie widać... W administracji panuje bałagan, inwestycje zamarły... Odnoszę wrażenie, że działalność Kaczyńskiego to głównie walka z prostytutkami, imprezą "Seksualny rekord świata" i Paradą Równości (sprawa, która nota bene wykazała, jak instrumentalny stosunek do prawa ma Kaczor). Oczywiście, Kaczor nie jest prezydentem tragicznym - ale nie jest w mojej opinii też szczególnie wybitnym. Facet sam zresztą przyznał w jakimś wywiadzie, że nie spodziewał się, że zarządzanie miastem może być tak trudne... Acha, dodam jeszcze, że matka kolegi pracuje w administracji warszawskiej - i wedle jego słów krew ją zalewa, gdy Kaczyński w swoich spotach chwali się, jak wiele dla Warszawy zrobił... Kolega określił te spoty jako ćwiczenie z rodzaju "Jak wiele kłamstw można upchnąć w 30 sekund". Odpowiedz Link Zgłoś
nauma Re: Pytanie do Warszawiaków 18.10.05, 09:45 Na forum Warszawa jest mnóstwo wątków na ten temat. A krótko mówiąc: ŹLE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z_kaczogrodu fatalnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.05, 12:48 a jak można ocenić prezydenta stolicy kraju demokratycznego który zabrania pokojowego przemarszu bo on uważa że to jest 'fe' więc nie wolno? wolno tylko to co się kaczorowi podoba? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: fatalnie 18.10.05, 12:52 To już pal sześć, nich on mi każe dziurę koło metra zasypać! Bo starcy, inwalidzi i kobiety w ciąży muszą latać naokoło. A tak to jest urządzone, że pobobnie ważna i historyczna decyzja może być wydana tylko przez prezydenta stolycy. Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt syf z gilem 18.10.05, 16:11 ale przecież moglibyśmy dać mu jeszcze szansę - kolejne parę lat i pewnie by chociaż następne muzeum otworzył czy cuś... hehe Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: syf z gilem 18.10.05, 16:14 Kolejną tabliczkę ku czci bohaterskich Azerów walczących w Powstaniu powiesił... Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 01:58 Nie mogło Wawie przytrafić się nic lepszego. Gdy Kaczyński zostawał prezydentem Warszawa była szambem rządzonym przez niesławny "układ warszawski" koalicję SLD-PO. Dziś pozostał po nich tylko smród i pomniki głupoty jakich mało, 2 mosty: 1 najdłuższy w tej części Europy i jedyny na świecie wzdłuż rzeki a nie przez, zbudowany w taki sposób, że po 2 latach nadaje się do generalnego remontu, 2 niepotrzebny, zbudowany nie w tym miejscu. O wyprzedawaniu przez Piskorskiego, którego Tusk w nagrodę za pasmo korupcyjnych afer wysłał do Europarlamentu, kamienic w centrum Warszawy Rosjanom nie wspomnę. Wydaje się aż niewiarygodne, że Kaczyński zdołał oczyścić tak skorumpowane miasto!!! -w pierwszej kolejności wziął się w Warszawie za likwidowanie agencji towarzyskich w blokach, po to m.in. żeby kobiety nie były narażone na zaczepki pijanych klientów -zlikwidował mafię taksówkową -rozgonił towarzystwo od lipnych robót drogowych kolesi Piskorskiego z PO. -poprawił bezpieczeństwo na ulicach (za SLD-PO, bandyci wyrzucali dla jaj zgwałcone panienki przed komisariatem w centrum Wawy!!!) -zatrudnił bezrobotnych do sprzątania ulic. -tanim kosztem uruchomił naziemne metro z Falenicy do centrum. -dokończył budowę 2 pasmówki na wale miedzeszyńskim. -a przede wszystkim wziął się za urzędników. Zaczęli się zachowywać jak ludzie, doszło nawet do takich rzeczy, że urzędniczka z własnej woli przepraszała mnie za 1 dniowe spóźnienie, w gmnienie gdzie mieszkam, stworzono Wydział Obsługi Mieszkańców. Wszystkie sprawy można załatwić w 1 miejscu a urzędnicy są w 1 sali na widoku petentów. Nie mogą się opie..ć ani brać do łapy. Wszystko to i jeszcze parę innych spraw zrobił bez 1 afery!!! działając mimo nieprzychylnych mediów i bagna pełnego afer jakim była Polska rządzona przez ostatnie 4 lata przez SLD. Jeśli możnabyłoby mu cokolwiek przypiąć media rozszarpałyby go. Dlatego kończy się na pomówieniach i straszeniu faszyzmem, dyktaturą i innymi bzdurami dla naiwnych. A ostatnim sku..syństwem jest zarzucanie przez PO brak inwestycji, która sama tylko z powodów politycznych nie licząć się zupełnie z Warszawiakami je razem z SLD blokowała!!! Taką obłudę była w stanie tylko przebić tylko hiena Gronkiewicz-Waltz szkalując Kaczyńskiego używając umierających. Warszawa wydaje na hospicja 680tys, Gdańsk zarządzany przez PO 15tys!!! PS Do dziewczynek na forum, które czepiają się, że Kaczyński wykazał trochę zdrowego rozsądku i zakazał paru zbokom parady. Podaję linka, gdzie wpowiada się Ziemkiewicz co sądzi na ten temat. "Chociaż gej używa broni bardzo w dzisiejszym, cokolwiek oszalałym, świecie skutecznej, jaką jest oskarżenie o nietolerancję czy zgoła o faszyzm, to nie zamierzam się poddawać terrorowi politpoprawności - i tak jak wobec homoseksualisty uważam, że należy być tolerancyjnym, tak geja po prostu trzeba zwalczać." forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=29&w=25498648&a=25537406 Odpowiedz Link Zgłoś
les.vacances Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 02:07 jestes osmotniony w tej opinii he he he Odpowiedz Link Zgłoś
les.vacances Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 02:08 z czego te agitke przepisales, co? Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 02:20 Możesz sobie szczekać. W większości obwodów w Wawie wygrał PiS. A w prezydenckich na Kaczyńskiego głosował cały elektorat, który popierał go przed objęciem prezydentury. Co nigdy nie zdarzyło się SLD czy PO. Wyborcy zawsze odwracali się po okresie ich rządów. Większość tego co napisałem to moje własne spostrzeżenia: oglądałem sobie nowe wagoniki metra w Falenicy, jeszcze w tym roku trasę będą obsługiwały 2 konkurencyjne firmy. Na ulicach i w lesie koło którego mieszkam jest czyściej. O urzędzie pisałem, udało mi się załatwić wiele spraw, a zdarzało mi się, że urzędniczki dzwoniły do mnie na komórkę, żebym nie musiał niepotrzebnie ganiać. W urzędach nie jest oczywiście tak słodko, ale jest wyraźna poprawa jak za SLD-PO. O tym co się działo parę lat temu w centrum na ulicach wiem akurat bardzo dokładnie. Ale ludzie tego nie pamiętają albo przemilczają. Ja mam dobrą pamięć. Aha do centrum dojeżdżam Wałem Miedzeszyńskim i bardzo sobie chwalę, gdyby nie blokowanie przez PO funduszy na inwestycje polepszyłaby się także komunikacja w innych miejscach. Odpowiedz Link Zgłoś
bejzbol Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 08:15 Klapki masz ma oczach, ot co. W Warszawie, w większości dzielnic, w wyborach parlamentarnych wygrała PO, a w prezydenckich Tusk wręcz znokautował Kaczyńskiego. Skończ wiesz już z reklamą tego nieudacznika. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 10:55 W Warszawie w parlamentarnych PO miała 33% PiS 30% w poszczególnych okręgach było róznie. Lech Kaczyński dostał 171129 głosów. Hanna Gronkiewicz-Waltz 137280 głosów. W prezydenckich na Kaczyńskiego głosował cały jego elektorat 32%, gdyby źle rządził ludzie odwróciliby się od niego. Tusk dostał 48% mimo, że media robiły wszystko żeby więcej( w sondażach miał nawet dostać 60% hehe). A Warszawa jest specyficznym miastem, najzamożniejszym w Polsce, tu mieszka najwięcej ludzi bogatych. Im zdecydowanie najbardziej odpowiada oferta programowa Platformy z liniowym podatkiem trzy razy 15 proc. Bardzo ciekawe były ubiegłoroczne wybory do europarlamentu gdzie PiS zdecydowanie w Warszawie wygrał, zbierając aż 23,4% PO tylko 16.2%. No cóż były przeprowadzone w spokojnej atmosferze bez całej obecnej histeri mediów. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 14:50 Bo na Kaczyńskiego w Warszawie glosowali a) emeryci, któzy siedzą w domu i nie wiedzą, co się na świecie dzieje b) ci, którzy chcą, żeby kaczka poszła sobie gdziekolwiek, choćby na prezydenta RP, ale żeby się juz odchrzaniła raz od tego miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 11:00 Ach no i jeszcze 1 drobiazg:) Koleś zdecyduj się czy Kaczyński jest nieudacznikiem czy bezwzględnym dyktatorem i faszystą:)))))))))))))))) Na razie mnie tylko rozwalasz, od dawna nie startowała w wyborach taka zakompleksiona miernota jak Donald.. przepraszam prezydent Tusk:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 11:09 Dawno na tym forum nie mieliśmy tak zakompleksionej miernoty jak różowy frojdas ;-DDD Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 11:55 Robienie minek czy wycieczek osobistych na mnie nie działa:) Zacznij pisać coś na temat, pisałem już, że będę Cię olewał. Jak czujesz się niepewnie, poproś koleżanki niech trzymają Cię za rączkę:))) Jeśli nie stać Cię na własne zdanie, to może razem chociaż coś wymyslicie. Odpowiedz Link Zgłoś
3promile Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:07 Najpierw, tubo żałosna, podaj jakieś argumenty, które nadawały by się do dyskusji! Poczytaj "swoje" wątki rozpaczliwe - "ostatnia uczciwa prostytutka..., czy ta mordka może kłamać..., zbrodnie Wehrmachtu..." i wiele innych litościwie przez admina wygumkowanych. Z tobą się po prostu nie da dyskutować - ciebie trzeba leczyć... zatem adieu, bucu! Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:23 No tak pomyliłem się. Wziąłem cię za faceta, nieszkodliwego co prawda ale zawsze. Było mi cię nawet trochę szkoda, piszesz, że jesteś starszym gościem, chociaż wdzięczysz się jak 16tka. Pal sześć, że pętasz się za mną jak smród po gaciach. Przyzwyczaiłem się do różnych złamasów na forach. Przeszkadza mi co innego, brak ci wyraźnie kultury. Imponuje ci, że jeździsz po kobietach, które mają na forum inne zdanie? Robiąc to na dodatek w kupie. Miejsca na forum dosyć, zauważyłeś, żebym dopisywał się do twoich postów czy robił pod twoim adresem osobiste uwagi? Tym razem zrobię dla ciebie wyjątek. Szanuj się człowieku, a kompleksy lecz, gdzie indziej. Nie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
bejzbol Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:12 A czy ja mówiłem, że Kaczor jest dyktatorem i faszystą? Na razie to ja wypowiedziałem się tutaj raz (nie licząc tego posta)... Powtarzam zatem, zdejmij klapki z oczu, bo w tym ślepym uwielbieniu Kaczora zaczynasz tracić kontakt z rzeczywistością:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:24 Uwielbiam jak mnie ktoś poucza:) Tak z dobrego serca, czy może głosujesz na Donalda?;) Odpowiedz Link Zgłoś
bejzbol Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 14:44 Zważywszy, że: - kandydatów zostało dwóch, - pójście do wyborów uważam w zasadzie za swój obywatelski obowiązek, - Kaczyński jest dla mnie zakłamanym hipokrytą, którego prezydentura Warszawy nie przyniosła miastu żadnych wymiernych korzyści, moja odpowiedź na Twoje pytanie brzmi tak, będę głosować na Tuska. Nie chcę bowiem, żeby warszawska choroba przeniosła się na cały kraj. I nie chcę żeby przez prostactwo, awanturnictwo, hipokryzję, zacofanie i nieudaczność Kaczorów, Polska stała się zaściankiem Europy. I tyle w tym temacie. Miłego dnia:) Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 14:55 Gadaj zdrów, jakbyś Donalda odmalował;) Dzięki, wzajemnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:36 Ziemkiewicz? Tego pornografa czytasz? Przecież kaczki walczą z pornografią. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 12:42 Zlikwidował mafię taksówkową? To ty wujek dawno z lotniska nie jechałeś. Dziwki zlikwidował? Ja wiem, że ty jesteś porządny i nie chodzisz po takich przybytkach, ale uwierz mi, dziwki mają się dobrze. Most wzdłuż rzeki - czy ty jesteś elementem napływowym z Wąchocka, nie obrażając wąchocczan? Wymień adres choć jednej kamienicy sprzedanej Rosjanom. A w ogóle to zbrodnia sprzedawa Rosjanom? I tak dalej, i tak dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 13:07 Może trochę mniej emocji, a więcej obiektywizmu? Niemozliwe jest całkowite zlikwidowanie prostytucji, nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby alfonsi nie czuli się bezkarni. Kaczyński nie mógł zakazać agencji towarzyskich, ale poradził sobie szykanując je w różny sposób. Jeśli masz z nią problem masz się do kogo zwrócić, za Piskorskiego słyszałaś tylko rechot z naiwniaków, którym wydawało się, że mozna wygrać z alfonsami. A jednak! Chcesz się ze mną licytować, kto jest warszawiakiem? Inwetycja z tunelem była kompletnie chybiona, na dodatek celowo tak robiona, żeby trzeba było go nonstop remontować. Nie chodzi o to, że Rosjanom, tylko o to, że za bezcen. Piskorski i całe PO miało na swoim koncie tylko afery, chociaż oni nazywali to inwestycjami. Musisz mieć dużo czelności i liczyć na to, że ludzie zapomnieli smród po nim, żeby go bronić. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 13:58 Most jest, bardzo mi się przydaje na weekendowe wyjazdy, a kaczka nie umie wydać decyzji w sprawie dziury w ziemi. Teraz się obudziła, że ludzie grunty zasiadują, i będzie wywłaszczać. Autobusy jeżdżą według letniego rozkladu, wprowadzonego w czerwcu, "bo w czerwcu już nie ma studentów i nie ma tłoku". Dwa lata temu były obiecywane autobusy z otwieranymi oknami - brak. Wprowadzono szybką kolej miejską składającą się z jednego wagonu, ale zapomniano podpisać umowę z PKP o udostępnieniu torów. Wyremontowano Plac Wilsona, ale będzie się go rozkopywać od nowa, bo zapomniano wyremontować rury. Rondo Marynarska - przez dwa lata wybudowano dwa słupy estakady i nie mów mi, że odpowiada za to firma budowlana, bo stroną umowy z firmą jest miasto. Na odszkodowania dla właścicieli nóg połamanych na Marszałkowskiej wydano milion, ale remontu nie można się doprosić. I tak dalej, i tym podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 15:08 Musimy mieszkać w 2 różnych miastach:))) Ja potrafię porównać rządy Kaczyńskiego z PiSu z rządami Piskorskiego z PO i to mi wystarcza, a obserwacje biorę z życia a nie z tendencyjnych mediów. Jakoś "rzeczowe" argumenty takich hien jak Gronkiewicz-Waltz nie przekonują mnie. Swiadomie lub nie manipulujesz lub dajesz się zmanipulować przez kampanię ośmieszania i nienawiści mediów i kombinatorów różnej maści bojących się normalności, którą Kaczyński może zaprowadzić. To byłoby zbyt straszne, gdyby Polska była bez afer, jak jest Warszawa przez ostatnie lata. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pozytywnie, zdecydowanie! 19.10.05, 16:13 > Musimy mieszkać w 2 różnych miastach:))) Najwyraźniej. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Ten pink jest dziwny 19.10.05, 13:48 Stawia pytania, na które zna odpowiedź. Nauczyciel? Nikt nie zdał ((( Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 14:02 Kaczkoman. U Pratchetta występuje postać zwana Kaczkomanem. Jest to żebrak z kaczką na głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 14:03 Czyżby ze szpitala podebrał? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 15:01 Nie, z kaczką taką z piórami i dziobem. Zapytany, dlaczego ma kaczkę na głowie, odpowiada: Jaką kaczkę? Poza tym jest normalny. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 15:20 heh) a może to był kapelusz z ozdobami ))) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 16:14 Autentyczna kaczka. Pratchett górą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Ten pink jest dziwny 19.10.05, 15:00 Hehe.. w jednym się mogę zgodzić.. lubię Pratchetta:) Był tam jeszcze wędrujący po bagnach dom na kaczych łapach;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pm Re: Pytanie do Warszawiaków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.05, 14:24 Szczerze, nie oceniam jego działalności źle. Od razu powiem że nie wiem co się dzieje w administracji, nie wiem w jaki sposób zachamował inwestycje, ale mogę powiedzieć tyle: 1. Tyle remontów ulic dawno nie widzałem 2. Tyle remontów chodników też dawno nie widziałem 3. Jest więcej policji pieszej i straży miejskiej Co mi się nie podobało: 1. Jego zachowanie a la "Spieprzaj dziadu!" 2. Zabronienie parady gejów i lezbijek Więc ogólnie oceniam jego działalnośc w Warszawie dobrze, ale nie będę na niego głosował bo wolę Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 14:57 Tak właśnie działają media. Spieprzaj dziadu było do pijanego menela! Robi się z niego faszystę, a zapomina się co było za SLD-PO. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 15:00 nie "faszystę", tylko chama Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 15:16 Kobietki:))))))))) Jakbyś była w towarzystwie faceta i zaczepiał Cię pijany menel napewno wolałabyś Donalda, wie jak się ustawić do wiatru no i elastyczny jest:) Byłoby zabawnie:))) Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 15:19 ja wiem, że ty nie odróżniasz chamstwa od niechamstwa, nieraz osobiście dałes temu dowód, więc na ten temat rozmowa z toba to jak gadanie ze slepym o kolorach PS Mnie nawet pijani menele lubią Odpowiedz Link Zgłoś
pink.freud Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 15:21 Ale na kolana do mnie to byś chciała;))))) PS Donald miałby z Tobą dobrze, uprosiłabyś żula, żeby nie robił mu krzywdy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 15:25 Gość portalu: pm napisał(a): > Szczerze, nie oceniam jego działalności źle. Od razu powiem że nie wiem co się > dzieje w administracji, nie wiem w jaki sposób zachamował inwestycje, ale mogę > powiedzieć tyle: > > 1. Tyle remontów ulic dawno nie widzałem ja też nie, szczególnie takich które odbywają się w październiku, zamiast w wakacje, dzięki czemu obecnie przejechanie 5 kilometrów do pracy zajmuje mi ok. godziny, zamiast 20 minut. paranoja, trzeba być nienormalnym żeby dopuścić do rozkopania miasta nie zastanawiając się nad konsekwencjami > 2. Tyle remontów chodników też dawno nie widziałem jasne, z tym że to wynika bardziej z wymogów UE (tak jak na moim osiedlu), a nie z inicjatywy pana prezydenta. > 3. Jest więcej policji pieszej i straży miejskiej nie zauważyłam niestety, w mojej okolicy wręcz przeciwnie. głosować nie będę, żadnego nie wolę, najeżdżają na siebie nawzajem jak tiry lecące na czołówkę, bardzo mnie rozczarowali Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 16:15 Ale w ogóle idziesz głosować, tylko... no wiesz co? Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 16:34 yoma napisała: > Ale w ogóle idziesz głosować, tylko... no wiesz co? no, no - normalnie się nie powstrzymam:) i z dopiskiem będzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
ja-czyli-nie-ty Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 16:52 pewnie mnie zaraz zlinczujecie ale powiem wam coś. Kaczński zastanawia się nad rewolucją podatkową. Do tej pory jeżeli nie byłes zameldowany w Warszawie, twój podatek wpływał do gminy w której byles zameldowany. Kaczyński chce żeby osoby niezameldowane w Warszawie a jedynie tu pracujące, placily podatek na rzecz Warszawy. Ja jestem ZA !!! Popieram Kaczyńskiego. Tezymam kciuki żeby mu się to udało. ale ocywiście zaraz na nieg najadą, że jak to zamyka drogę rozwoju ludziom ze wsi. Ja tam go popieram i ta inicjatywą jeszcze zskal w moich oczach. A no i podoba m isie jego desperacka walka o metro. Odpowiedz Link Zgłoś
po_godzinach Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 16:56 "zaraz na nieg najadą, że jak to zamyka drogę rozwoju ludziom ze wsi. " Aha, to Polska dzieli sie na warszwe i wies. Bardzo dobrze trzy z minusem. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 16:59 I bardzom ciekawa, jak on wyłapie, kto pracuje w Warszawie, a kto nie. Cały naród buduje swoją stolicę - to też już było. Poza tym Warszawie nie jest potrzebna dodatkowa kasa, bo kasy jest od pytona, tylko toto nie umie tego zagospodarować. Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 17:06 yoma napisała: > I bardzom ciekawa, jak on wyłapie, kto pracuje w Warszawie, a kto nie. > to chyba jest tak, że nie ważne kto tu pracuje, tylko kto tu mieszka - gmina dostaje ok. 40% z podatku płaconego przez osoby fiz. zamieszkałe na jej terenie + ok. 6,70% od firm z siedzibą na terenie gminy. poza tym nie będzie miał czasu na pierdoły, przecież muzea jakieś trza postawić albo choć z parę tabliczek:) > Cały naród buduje swoją stolicę - to też już było. > > Poza tym Warszawie nie jest potrzebna dodatkowa kasa, bo kasy jest od pytona, > tylko toto nie umie tego zagospodarować. dokładnie, coś ostatnio słyszałam że miliony euro nam przeleciały koło nosa, bo toto nie wypełniło wniosków na czas, ale nie wiem dokładnie bo się zdenerwowałam aż mi poziom cukru spadł i niedoczytałam... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 17:10 No właśnie - zrozumiałam, że ma być tak, że płacą pracujący w Warszawie, nieważne, gdzie mieszkają (są zameldowani) Nie denerwuj się, pozwolisz sobie zdrowie zmarnować przez jakiś drób? Odpowiedz Link Zgłoś
jsolt Re: Pytanie do Warszawiaków 19.10.05, 17:51 yoma napisała: > No właśnie - zrozumiałam, że ma być tak, że płacą pracujący w Warszawie, > nieważne, gdzie mieszkają (są zameldowani) kretynizm, wiadomo że w stolicy pracuje statystycznie najwięcej ludzi - gdzie tu porównanie do jakiejś biednej gminy z 50% bezrobociem, dla której liczy się każda złotówka... > > Nie denerwuj się, pozwolisz sobie zdrowie zmarnować przez jakiś drób? no chance, mnie szybko przechodzi:) Odpowiedz Link Zgłoś