bloczek4 23.12.05, 23:25 Boże Narodzenie wraca! serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3082531.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoma Re: Zła wiadomość dla całego postepowego świata! 23.12.05, 23:31 Bloczek, idź spać, albo chałupę posprzątaj przed Wigilią Odpowiedz Link Zgłoś
crax Słyszysz, bloczku? 23.12.05, 23:34 Posłuchaj lepiej koleżanki :))) Bo dobrze ci radzi :))) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Guzik ci do tego 23.12.05, 23:38 Na fizyce wbijali mi do głowy, że blok to maszyna prosta. A ja nie wierzyłem. No i kto by pomyślał... Pan nauczyciel miał rację !!!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Nie musisz sie więcej kompromitować, starczy 23.12.05, 23:41 Starczy to jest uwiad!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: I crax to ma?! 23.12.05, 23:44 Hmm, na to mi nie wyglada, ale zajrzyj do slownika. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Nie musisz sie więcej kompromitować, starczy 23.12.05, 23:43 Starcza to może być pogoda: z tyłu wiatry, z przodu opady. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:03 (z godnością) Nie będę się wypowiadać na temat męskości Craxa... ...bo nie moje :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:21 No bo słów na to nie ma !!!! Oczywiście "in plus" !!!! :lol: Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:24 Jeszcze cię komplement kopnął na samą Wiliją, widzisz :)) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Ha! 24.12.05, 00:26 Możesz jeszcze pochwalić mą skromność niezwykłą i niespotykaną!! :)))) Wtedy będę miał jeszcze lepszy humor!! :lol: Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ha! 24.12.05, 00:28 Craksie, jesteś mądry, inteligentny (bo to niekoniecznie idzie w parze), zdolny, pracowity, czuły, wytrawały, niezwykle męski i na dodatek obdarzony niespotykaną wręcz skromnością. O. Odpowiedz Link Zgłoś
crax O, żesz... 24.12.05, 00:30 Prawie zemdlałem... Już drukuję i wieszam nad łóżkiem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: O, żesz... 24.12.05, 00:32 W końcu Święta :) Tylko literówkę, proszę, popraw, bo będzie mi wstyd :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Ech, bloczku, bloczku... 23.12.05, 23:45 A nie trzeba było chodzić na wagary... Spójrz i się doucz. Na to NIGDY nie jest za późno :))) ----> prace.sciaga.pl/38931.html "MASZYNY proste, takie jak równia pochyła, blok, czy dźwignia, służą do zmniejszenia wartości siły potrzebnej do podniesienia ciężaru." I spuśćmy kurtynę milczenia... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Znów wykazałeś się umiejetnością... 23.12.05, 23:50 ...pieprzenia od rzeczy Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Jeszcze nie powiedziałes nic na temat 23.12.05, 23:54 więc nie ma czego zmieniać Odpowiedz Link Zgłoś
crax A jeśli chodzi o temat wątku... 24.12.05, 00:01 ... to przeczytaj komentarz Raula, który do niego napisał. Raz facet napisał coś sensownego :) BARDZO sensownego w tym przypadku :) Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 To nie jest wypowiedź, to wypuszczenie gazów... 24.12.05, 00:08 Wzdęło chłopa od podjadania Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Guzik ci do tego 23.12.05, 23:39 Bloczek jest okrągły, guzik jest okrągły... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: A yoma płaska 23.12.05, 23:42 (spojrzenie w dekolt) E, nie jest źle, coś wystaje... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Uff, to musi byc ulga, implant się przyjął!!! 23.12.05, 23:46 Lepiej miec implanty niż 2 cm, nieprawdaż, Bloczku? Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 23.12.05, 23:54 To znaczy, że tak czy tak mam o 2 cm dłuższego niż ty. :P Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 24.12.05, 00:00 ...a co za tym idzie poważny problem z tożsamościa płciową :)) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 24.12.05, 00:04 Nie ma znaczenia, dopóki moi mężczyźni nie zauważają :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: A yoma płaska 23.12.05, 23:46 Płaska to jest taka miejscowość na Podlasiu, ładnie tam... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:54 Wspomniany nos też może być płaski :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:58 No po jakimś sparingu bokserskim... ewentualnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:59 yoma napisała: > Wspomniany nos też może być płaski :) Moze byc plaskodupie:) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:04 A to (zwałaszcza u dziewczyn) ciężka przypadłość. Bardzo ciężka... ;) Mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:06 Wolisz w typie Jennifer? :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Tak... 24.12.05, 00:16 ... ale tej Yennefer książkowej, bo ta w filmie to była bezpłciowa cipcia, niestety :/ Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Tak... 24.12.05, 00:17 A dajże spokój z filmem, do tej pory mnie skręca, jak sobie przypomnę. Żeby takiego samograja spieprzyć, to swoją drogą też trzeba umieć. W święta nadadzą, ale nie pamiętam gdzie :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Tak... 24.12.05, 00:20 Ano racja... A mówiłem, że g... z tego wyjdzie, mówiłem... Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Tak... 24.12.05, 00:21 Jeśli cię to pocieszy, to nie sam mówiłeś... Ps. Początkowo miałam na myśli pewną aktorkę o tym imieniu, która nie ma płaskodupia :) Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Tak... 24.12.05, 00:24 yoma napisała: > Ps. Początkowo miałam na myśli pewną aktorkę o tym imieniu, która nie ma > płaskodupia :) Na plaskodupie trzeba sobie zapracowac:) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:24 To już widocznie ten uwiąd. I ten Niemiec... zaraz, jak on miał na nazwisko... zaraz, zaraz... Mam!! Alzheimer!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:27 Ależ skąd, zrobiłeś bardzo wdzięczną woltę. O Yennefer wiemy tyle, że miała zgrabny tyłek, rozmiarów mistrz nie podawał :) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:35 Zgrabny, ale nie najzgrabniejszy. Najzgrabniejszy miała Triss Merigold. Cytuję: "masz najładniejszy tyłek od Jarugi po Buinę" :) Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:07 crax napisał: > A to (zwałaszcza u dziewczyn) ciężka przypadłość. Bardzo ciężka... ;) > Mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy :))) Teraz juz nie:) Bronie Cie przed uwiadem, mam racje?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:17 My, starzy, musimy się przed nim bronić... zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji !!!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
crax Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:22 ...i odpieramy ze wszytkich sił. Uwiąd i podłe jego knowania!! Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:25 I to nie raz nie, ale trzy razy nie mówimy! Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:27 yoma napisała: > I to nie raz nie, ale trzy razy nie mówimy! Trzy, trzy:) Odpowiedz Link Zgłoś
marysia75 Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:32 yoma napisała: > Rewizjoniście Uwiądowi precz! I Relatywiscie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Raul nie spadlo tobie nic ciezkiego na glowe / dupe? IP: 5.5R* / *.ddc.dal.earthlink.net 23.12.05, 23:47 Odpowiedz Link Zgłoś
bloczek4 Re: nie spadlo tobie nic ciezkiego na glowe / dup 24.12.05, 00:11 Nie, ale nie wszystkim musza przytrafiać się te same ciężkie urazy co tobie Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Zła wiadomość dla całego postepowego świata! 24.12.05, 00:31 No dobrze. My tu gadu gadu, a trzeba się wyspać przed Świętami koleżanki i koledzy pozwolą, ze ich porzucę, życząc, gdyby mnie już miało nie być, wesołych, acz spokojnych Świąt. Odpowiedz Link Zgłoś