Dodaj do ulubionych

Zła wiadomość dla całego postepowego świata!

23.12.05, 23:25
Boże Narodzenie wraca!
serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34174,3082531.html
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Zła wiadomość dla całego postepowego świata! 23.12.05, 23:31
      Bloczek, idź spać, albo chałupę posprzątaj przed Wigilią
      • crax Słyszysz, bloczku? 23.12.05, 23:34
        Posłuchaj lepiej koleżanki :))) Bo dobrze ci radzi :)))
        • bloczek4 Guzik ci do tego 23.12.05, 23:35
          • crax Re: Guzik ci do tego 23.12.05, 23:38
            Na fizyce wbijali mi do głowy, że blok to maszyna prosta. A ja nie wierzyłem.
            No i kto by pomyślał... Pan nauczyciel miał rację !!!! :)))
            • bloczek4 Nie musisz sie więcej kompromitować, starczy 23.12.05, 23:39
              • marysia75 Re: Nie musisz sie więcej kompromitować, starczy 23.12.05, 23:41
                Starczy to jest uwiad!!!
                • bloczek4 I crax to ma?! 23.12.05, 23:42
                  • marysia75 Re: I crax to ma?! 23.12.05, 23:44
                    Hmm, na to mi nie wyglada, ale zajrzyj do slownika.
                • yoma Re: Nie musisz sie więcej kompromitować, starczy 23.12.05, 23:43
                  Starcza to może być pogoda: z tyłu wiatry, z przodu opady.
                  • bloczek4 I to tez ma crax? 23.12.05, 23:44
                    • yoma Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:03
                      (z godnością) Nie będę się wypowiadać na temat męskości Craxa...


                      ...bo nie moje :)
                      • crax Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:21
                        No bo słów na to nie ma !!!! Oczywiście "in plus" !!!! :lol:
                        • yoma Re: I to tez ma crax? 24.12.05, 00:24
                          Jeszcze cię komplement kopnął na samą Wiliją, widzisz :))
                          • crax Ha! 24.12.05, 00:26
                            Możesz jeszcze pochwalić mą skromność niezwykłą i niespotykaną!! :)))) Wtedy
                            będę miał jeszcze lepszy humor!! :lol:
                            • yoma Re: Ha! 24.12.05, 00:28
                              Craksie, jesteś mądry, inteligentny (bo to niekoniecznie idzie w parze),
                              zdolny, pracowity, czuły, wytrawały, niezwykle męski i na dodatek obdarzony
                              niespotykaną wręcz skromnością. O.
                              • crax O, żesz... 24.12.05, 00:30
                                Prawie zemdlałem... Już drukuję i wieszam nad łóżkiem :)))
                                • yoma Re: O, żesz... 24.12.05, 00:32
                                  W końcu Święta :) Tylko literówkę, proszę, popraw, bo będzie mi wstyd :)
              • crax Ech, bloczku, bloczku... 23.12.05, 23:45
                A nie trzeba było chodzić na wagary...
                Spójrz i się doucz. Na to NIGDY nie jest za późno :))) ---->
                prace.sciaga.pl/38931.html

                "MASZYNY proste, takie jak równia pochyła, blok, czy dźwignia, służą do
                zmniejszenia wartości siły potrzebnej do podniesienia ciężaru."

                I spuśćmy kurtynę milczenia... ;)
                • bloczek4 Znów wykazałeś się umiejetnością... 23.12.05, 23:50
                  ...pieprzenia od rzeczy
                  • crax Unik nr 1 - zmieniamy temat :))) 23.12.05, 23:51
                    • bloczek4 Jeszcze nie powiedziałes nic na temat 23.12.05, 23:54
                      więc nie ma czego zmieniać
                      • crax Jak widzisz nie tylko ja :))) maszyno prosta :) 23.12.05, 23:55
                        • bloczek4 Tak już macie, kraksy ewolucyjne :))) 23.12.05, 23:58
                          • crax A jeśli chodzi o temat wątku... 24.12.05, 00:01
                            ... to przeczytaj komentarz Raula, który do niego napisał. Raz facet napisał
                            coś sensownego :) BARDZO sensownego w tym przypadku :)
                            • bloczek4 To nie jest wypowiedź, to wypuszczenie gazów... 24.12.05, 00:08
                              Wzdęło chłopa od podjadania
            • yoma Re: Guzik ci do tego 23.12.05, 23:39
              Bloczek jest okrągły, guzik jest okrągły...
              • bloczek4 A yoma płaska 23.12.05, 23:40
                • yoma Re: A yoma płaska 23.12.05, 23:42
                  (spojrzenie w dekolt) E, nie jest źle, coś wystaje...
                  • bloczek4 Uff, to musi byc ulga, implant się przyjął!!! 23.12.05, 23:43
                    • yoma Re: Uff, to musi byc ulga, implant się przyjął!!! 23.12.05, 23:46
                      Lepiej miec implanty niż 2 cm, nieprawdaż, Bloczku?
                      • bloczek4 Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 23.12.05, 23:52
                        • yoma Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 23.12.05, 23:54
                          To znaczy, że tak czy tak mam o 2 cm dłuższego niż ty. :P
                          • bloczek4 Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 24.12.05, 00:00
                            ...a co za tym idzie poważny problem z tożsamościa płciową :))
                            • yoma Re: Cieszę się, że coś ci przybyło do tych 2 cm 24.12.05, 00:04
                              Nie ma znaczenia, dopóki moi mężczyźni nie zauważają :)
                • marysia75 Re: A yoma płaska 23.12.05, 23:43
                  Plaska, to jest Tereska...
                  • yoma Re: A yoma płaska 23.12.05, 23:46
                    Płaska to jest taka miejscowość na Podlasiu, ładnie tam...
                    • crax Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:53
                      • yoma Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:54
                        Wspomniany nos też może być płaski :)
                        • crax Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:58
                          No po jakimś sparingu bokserskim... ewentualnie ;)
                        • marysia75 Re: Płaski może być żart... podobno ;) 23.12.05, 23:59
                          yoma napisała:

                          > Wspomniany nos też może być płaski :)

                          Moze byc plaskodupie:)
                          • crax Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:04
                            A to (zwałaszcza u dziewczyn) ciężka przypadłość. Bardzo ciężka... ;)
                            Mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy :)))
                            • yoma Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:06
                              Wolisz w typie Jennifer? :)
                              • crax Tak... 24.12.05, 00:16
                                ... ale tej Yennefer książkowej, bo ta w filmie to była bezpłciowa cipcia,
                                niestety :/
                                • yoma Re: Tak... 24.12.05, 00:17
                                  A dajże spokój z filmem, do tej pory mnie skręca, jak sobie przypomnę. Żeby
                                  takiego samograja spieprzyć, to swoją drogą też trzeba umieć.

                                  W święta nadadzą, ale nie pamiętam gdzie :)
                                  • crax Re: Tak... 24.12.05, 00:20
                                    Ano racja... A mówiłem, że g... z tego wyjdzie, mówiłem...
                                    • yoma Re: Tak... 24.12.05, 00:21
                                      Jeśli cię to pocieszy, to nie sam mówiłeś...

                                      Ps. Początkowo miałam na myśli pewną aktorkę o tym imieniu, która nie ma
                                      płaskodupia :)
                                      • marysia75 Re: Tak... 24.12.05, 00:24
                                        yoma napisała:

                                        > Ps. Początkowo miałam na myśli pewną aktorkę o tym imieniu, która nie ma
                                        > płaskodupia :)

                                        Na plaskodupie trzeba sobie zapracowac:)
                                      • crax Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:24
                                        To już widocznie ten uwiąd. I ten Niemiec... zaraz, jak on miał na nazwisko...
                                        zaraz, zaraz... Mam!! Alzheimer!! :)
                                        • yoma Re: Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:27
                                          Ależ skąd, zrobiłeś bardzo wdzięczną woltę.
                                          O Yennefer wiemy tyle, że miała zgrabny tyłek, rozmiarów mistrz nie podawał :)
                                          • crax Re: Ups... dałem ciała... 24.12.05, 00:35
                                            Zgrabny, ale nie najzgrabniejszy. Najzgrabniejszy miała Triss Merigold. Cytuję:
                                            "masz najładniejszy tyłek od Jarugi po Buinę" :)
                            • marysia75 Re: Płaski może być żart... podobno ;) 24.12.05, 00:07
                              crax napisał:

                              > A to (zwałaszcza u dziewczyn) ciężka przypadłość. Bardzo ciężka... ;)
                              > Mam nadzieję, że ciebie to nie dotyczy :)))

                              Teraz juz nie:) Bronie Cie przed uwiadem, mam racje?:)))
                              • crax Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:17
                                My, starzy, musimy się przed nim bronić... zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji
                                !!!! ;)
                                • yoma Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:20
                                  Temu uwiądu mówimy stanowcze nie!
                                  • crax Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:22
                                    ...i odpieramy ze wszytkich sił. Uwiąd i podłe jego knowania!!
                                    • yoma Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:25
                                      I to nie raz nie, ale trzy razy nie mówimy!
                                      • marysia75 Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:27
                                        yoma napisała:

                                        > I to nie raz nie, ale trzy razy nie mówimy!

                                        Trzy, trzy:)
                                    • yoma Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:29
                                      Rewizjoniście Uwiądowi precz!
                                      • marysia75 Re: Absolutnie masz!!!! 24.12.05, 00:32
                                        yoma napisała:

                                        > Rewizjoniście Uwiądowi precz!

                                        I Relatywiscie!
      • bloczek4 Pilnuj swojego nosa! 23.12.05, 23:35
    • Gość: Raul nie spadlo tobie nic ciezkiego na glowe / dupe? IP: 5.5R* / *.ddc.dal.earthlink.net 23.12.05, 23:47
      • bloczek4 Re: nie spadlo tobie nic ciezkiego na glowe / dup 24.12.05, 00:11
        Nie, ale nie wszystkim musza przytrafiać się te same ciężkie urazy co tobie
    • yoma Re: Zła wiadomość dla całego postepowego świata! 24.12.05, 00:31
      No dobrze. My tu gadu gadu, a trzeba się wyspać przed Świętami

      koleżanki i koledzy pozwolą, ze ich porzucę, życząc, gdyby mnie już miało nie
      być, wesołych, acz spokojnych Świąt.
      • crax I nawzajem... :) 24.12.05, 00:37
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka