Dodaj do ulubionych

tzw. życie familijne

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.02, 16:45
odbiera ludziom resztki zdrowego rozsądku. Dziś byłam świadkiem rodzinnej
debaty czy kupić dwa kartony po sześć jajek czy jeden dziesięciojajkowy.
Grupa (on i ona w średnim wieku, nastoletni potomek szt. 1, babcia szt. 1 +
pies) dyskutowała zawzięcie przez kwadrans. Zostały użyte różne argumenty
włącznie z "ty zawsze", "ty nigdy", zakwestionowano przytomność umysłu babci,
prawołożność potomka i rasę psa (moim zdaniem kundel). Jednostki żyjące w
grupach zatracają zdolność samodzielnego myślenia, już widzę te sceny pod
klozetem - nr. 1 czy nr. 2 taty poddane pod familijne głosowanie. Pies się w
końcu zeszczał i wyszli.
Im większa grupa tym gorzej. Teraz wiadomo dlaczego politycy zachęcają do
wielodzietności. Basta masakra z tym wszystkim.
Obserwuj wątek
    • pajacyk2 Re: tzw. życie familijne 30.10.02, 18:52
      Dorota, co dzisiaj na obiad? Ja siem powaznie pytam.
      Acha, jeszcze jedno, czytalas juz tem Masloskom, czy nie? Pytam siem bo cos mi
      tam dopisalas pod jakims postem zeby nie mylic beletrystyki z rzeczywistoscia i
      ja nic nie zrozumialem.
      podrawiam zyczac wielu sukcesow w zyciu zawodowym i osobistym.
      p.
      • Gość: dorota ryba była IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.10.02, 20:00
        a Masłoskiej w całej Wa-wie nie mogę kupić, chyba na Centralny się udam, choć
        śmierdzi i syf okrutny, moje szpilki od Polliniego się upaprają. Jak nie
        zrozumiał, trudno, tłumoczenia nie budiet. Konsultacje dla inteligentnych
        inaczej piętro wyżej.
        • munde Basta masakra z tym wszystkim 31.10.02, 00:44
          Dawno sie tak nie usmialem...cale szczescie, ze ten pies sie w koncu zeszczal
          bo by sie pozabijali...
        • mantha Re: ryba była 31.10.02, 15:32
          Widzialam te ksiazke w empiku na placy wilsona.

          ps. ile zostalo zakupionych jajek?
          • Gość: dorota w ogóle nie kupili tych jajek IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 31.10.02, 17:42
            a książka faktycznie się pojawiła - dopiero teraz. Nie pierwszy raz zauważam,
            że empik niektóre bestsellery wystawia dużo dużo później, CD też.
            • Gość: antymaslowska Re: jak mozna czytac takie IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 07:53
              cos???

              czy yuppies w polsce nie maja nic lepszego do roboty jak czytywac pierdoly
              pisane pzrez maslowska????

              i wielki jastrun jeszcze daje jej pzrepustke ...nie do wytrzymania

              protestuje pzreciwko takiemu swiatowi jaki prezentuje maslowska
              • Gość: dorota marcee, na groby, ale już IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 12:04
                nie miotać się tu od rana, co to kurwa jest, święto państwowe a Ty szumisz jak
                woda w pardon, sraczu na forum. Szacunku ani bojaźni bożej duch upada w
                narodzie.
                • Gość: marcee Re: hej dorotka IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.11.02, 15:28
                  ha ha ha

                  wlasnie wybywam, ja abnegatka jestem religijna, uwazam ze nieboszczykowi juz
                  wszystko jedno, po co ja mu do szzcescia jestem potrzebna?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka