Dodaj do ulubionych

Filozofia..

02.06.06, 17:30
Nie musisz tego czytać jesli nie chcesz..

Mamrotonie tysiąca ust w świecie gdzie życie nasze zatraca granice pomiędzy
prawdą a kłamstwem, krzywe zwierciadlo odbicie wyobrażni. Nic nie jest tym
czym było, wszystko jest kopią, kazda myśl, slowo, gest... Szum, jak
zniewalajacy jest powiew wiatru lekki, porusza uginajace sie pod jego
dotykiem trawy, jak? Jak życ w swiadomości że świat nie ma sensu? Stawiać
sobie nowe pytanie? Człowiek, istonia irracjonalna od początku swojego
istnienia, więc tworzy by niszczyć, śmieje się by płakać.

Jesteśmy czasem to wystarcza...
Obserwuj wątek
    • dorianne.gray No i gdzie ta filozofia? 02.06.06, 18:09
      Panu się pojęcia nie pomyliły?...
      • yoma Re: No i gdzie ta filozofia? 05.06.06, 15:33
        Na upartego można się doszukać inspiracji neoplatonizmem :) No i ten człowiek
        jako istonia, nie wiem, co to znaczy, ale dobrze brzmi.
    • wciornastek Re: Filozofia.. 05.06.06, 20:55
      to nie filozofia tylko grafomański bełkot

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka