ragnarook Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:14 Pytanie tylko jak to możliwe, aby uciekać od takiej "trendy" literatury ;D Odpowiedz Link Zgłoś
joanna_od_aniolow Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:20 Pytanie powinno brzmieć; jak mozna SIĘ uciekac do takiej literatury;) Odpowiedz Link Zgłoś
ragnarook Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:30 Jeśli intelektu brakuje, to trzeba się opierać na "autorytetach"... ;DD Odpowiedz Link Zgłoś
czaroffnica24 Re: Dzień dobry 17.07.06, 13:21 jaki kurwa dobry :/ pragnę przypomnieć że wedle statusu tegoż jakże cudownego i yntelidżentnego forum każdy nowo przybyły musi a)wnieść opłatę manipulacyjną na konto czaroffnicy w wysokości odwrotnie proporcjonalnej do swojego IQ b)mówić conajmniej raz dziennie każdej zamieszkującej tu niewiaście, że "ładnemu we wszystkim ładnie" c)śmiać się z dowcipów tu zamieszczanych, choćby znane były już od wieków d)oddawać swoje ciało do użytku Sir Buraka wedle jego życzenia e)całować rąbek spódnicy Ojca Założyciela i różowe papucie króliczki Matki Odpowiedz Link Zgłoś
ragnarook Re: Dzień dobry 17.07.06, 13:54 Podaj numer konta - ale raczej z powodu mojego wybujałego IQ duży ten przelew raczej nie będzie :) Mówić mogę już zacząć - jak Ty pięknie posty piszesz - to znamionuje osobę o wyjątkowo wysokim IQ i na pewno przecudnej urodzie... Z dowcipami się zastanowię :P Burakowi oddawać się nie będę, chyba, że na śnieżnobiałym rumaku pod moją wieżą się stawi i serenady pięknie śpiewać będzie... Ten ostatni punkt postanowiłam zignorować ;] To jak? Dobry jednak?? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
czaroffnica24 Re: Dzień dobry 17.07.06, 15:39 > wyjątkowo wysokim IQ i na pewno przecudnej urodzie... tak, tak <hi hi> cała ja a te pogłoski jakobym babe jage przypominała <zwłaszcza z profila> to tylko bajka niech i będzie dobry ale z przekąsem Odpowiedz Link Zgłoś
rruuddyy Re: Dzień dobry 20.07.06, 14:51 Akurat ten ostatni punkt nie powinien zostać zignorowany. Są to bowiem osoby od których można w ramach gestu sympatii otrzymać kosz wiadomych owoców... Odpowiedz Link Zgłoś
ragnarook Re: Dzień dobry 20.07.06, 21:51 Rozwiń ten bardzo zawiły tekst, bo jak źle zrozumiem to się będę czepiać :PP Odpowiedz Link Zgłoś
rruuddyy Re: Dzień dobry 21.07.06, 14:03 Rozwinę tą myśl jak dla blondynki: są to osoby którym podskakiwać nie należy. Generalnie nasza Mamusia coś nie jest w sosie ostatnio, wszystkiego sie czepia (np. hotel jej się ostatnio nie podobał) i banami na lewo i prawo ciepie. Więc lepiej uważać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ragnarook Re: Dzień dobry 21.07.06, 14:36 Zadna Mamma nie może być tak okrutna... ;] Mówi, że hotel... a Ty tam przypadkiem z nią nie byłeś?? Bo może to nie kwestia hotelu :PP Odpowiedz Link Zgłoś
miauciek Re: Dzień dobry 18.07.06, 12:35 Od siebie tylko dodam, że chodzi o "papucie-króliczki" a nie "matki-króliczki" :-D Odpowiedz Link Zgłoś