Dodaj do ulubionych

Dzień dobry

16.07.06, 20:54
Tak powitalnie ;D
Obserwuj wątek
    • joanna_od_aniolow Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:06
      Witam;]
      • ragnarook Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:08
        Jakaż pjękna sygnaturka ;D
        • joanna_od_aniolow Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:09
          Optymistyczna i urocza;]
          • ragnarook Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:14
            Pytanie tylko jak to możliwe, aby uciekać od takiej "trendy" literatury ;D
            • joanna_od_aniolow Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:20
              Pytanie powinno brzmieć; jak mozna SIĘ uciekac do takiej literatury;)
              • ragnarook Re: Dzień dobry 16.07.06, 21:30
                Jeśli intelektu brakuje, to trzeba się opierać na "autorytetach"... ;DD
    • miauciek Re: Dzień dobry 17.07.06, 12:23
      A Wy kto???
      • ragnarook Re: Dzień dobry 17.07.06, 12:55
        Kartofelki ;)))
    • czaroffnica24 Re: Dzień dobry 17.07.06, 13:21
      jaki kurwa dobry :/
      pragnę przypomnieć że wedle statusu tegoż jakże cudownego i yntelidżentnego
      forum każdy nowo przybyły musi
      a)wnieść opłatę manipulacyjną na konto czaroffnicy w wysokości odwrotnie
      proporcjonalnej do swojego IQ
      b)mówić conajmniej raz dziennie każdej zamieszkującej tu niewiaście,
      że "ładnemu we wszystkim ładnie"
      c)śmiać się z dowcipów tu zamieszczanych, choćby znane były już od wieków
      d)oddawać swoje ciało do użytku Sir Buraka wedle jego życzenia
      e)całować rąbek spódnicy Ojca Założyciela i różowe papucie króliczki Matki
      • ragnarook Re: Dzień dobry 17.07.06, 13:54
        Podaj numer konta - ale raczej z powodu mojego wybujałego IQ duży ten przelew
        raczej nie będzie :)
        Mówić mogę już zacząć - jak Ty pięknie posty piszesz - to znamionuje osobę o
        wyjątkowo wysokim IQ i na pewno przecudnej urodzie...
        Z dowcipami się zastanowię :P
        Burakowi oddawać się nie będę, chyba, że na śnieżnobiałym rumaku pod moją wieżą
        się stawi i serenady pięknie śpiewać będzie...
        Ten ostatni punkt postanowiłam zignorować ;]

        To jak? Dobry jednak?? ;D
        • czaroffnica24 Re: Dzień dobry 17.07.06, 15:39
          > wyjątkowo wysokim IQ i na pewno przecudnej urodzie...
          tak, tak <hi hi> cała ja a te pogłoski jakobym babe jage przypominała
          <zwłaszcza z profila> to tylko bajka
          niech i będzie dobry ale z przekąsem
          • ragnarook Re: Dzień dobry 17.07.06, 16:27
            Dzięki, o piękna... ;]
        • rruuddyy Re: Dzień dobry 20.07.06, 14:51
          Akurat ten ostatni punkt nie powinien zostać zignorowany. Są to bowiem osoby od których można w ramach gestu sympatii otrzymać kosz wiadomych owoców...
          • ragnarook Re: Dzień dobry 20.07.06, 21:51
            Rozwiń ten bardzo zawiły tekst, bo jak źle zrozumiem to się będę czepiać :PP
            • rruuddyy Re: Dzień dobry 21.07.06, 14:03
              Rozwinę tą myśl jak dla blondynki:
              są to osoby którym podskakiwać nie należy. Generalnie nasza Mamusia coś nie jest w sosie ostatnio, wszystkiego sie czepia (np. hotel jej się ostatnio nie podobał) i banami na lewo i prawo ciepie. Więc lepiej uważać ;)
              • ragnarook Re: Dzień dobry 21.07.06, 14:36
                Zadna Mamma nie może być tak okrutna... ;]
                Mówi, że hotel... a Ty tam przypadkiem z nią nie byłeś?? Bo może to nie kwestia
                hotelu :PP
      • miauciek Re: Dzień dobry 18.07.06, 12:35
        Od siebie tylko dodam, że chodzi o "papucie-króliczki" a nie "matki-króliczki"

        :-D
    • boabobek Re: Dzień dobry 26.07.06, 13:31
      Witajcie w ten sloneczny dzionek;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka