annah11 01.08.06, 09:37 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20717 Prywatne i zamkniete, ale zapukalam i zobaczymy... Czy cos wiecie na temat tego forum? Owcarkuuuuuuuuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 01.08.06, 10:16 Forum nie znom, ale sądząc po umiesconej na wierchu piosnce i nicku właściciela domyślom sie, ze to musi to być wielbiciel Kabaretu pod Egidom i Studia 202. Kiesik i jo ik słuchołek. Hauuuuu! Odpowiedz Link Zgłoś
annah11 Re: Forum Watra 01.08.06, 10:37 To mnie wlasnie zachecilo. Zobaczymy. Jezeli mnie zaalceptuja to napisze "jak bylo". Odpowiedz Link Zgłoś
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 01.08.06, 11:51 A zatem ... cekomy na relacje. Hau! Odpowiedz Link Zgłoś
night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 12:00 Trochę wiem o tym forum,wbrew pozorom raczej nie turystyczne,a polityczne.Też się zapisałam,czekam na odpowiedz, Odpowiedz Link Zgłoś
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 02.08.06, 13:55 Jak politycne, to ogień z tej watry moze być gorętsy niz nom sie wydoje. Hau! Odpowiedz Link Zgłoś
night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 15:44 I prawdopodobnie jest,towarzycho chyba też ogniste :))) Odpowiedz Link Zgłoś
night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 15:45 Mam nadzieję że nie pomyliłam tej nazwy z innym forum,może faktycznie turystyczne? Odpowiedz Link Zgłoś
mysha_b Re: Forum Watra 02.08.06, 18:22 A ja mam juz dosc polityki, dosc! :( Jade w gory, i obym spotkala jak najmniej ludzi. Pieski, a szczegolnie Owcarki - mile widziane. Zreszta, wszystka "gadzina" :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
annah11 Re: Forum Watra 04.08.06, 00:06 Nic sie nie dowiemy bo pan_kaowiec mnie nie zaakceptowal. A niech to....TRUDNO! Odpowiedz Link Zgłoś
mysha_b Re: Forum Watra 04.08.06, 01:12 No cos podobnego, a coz to za maniery?, czarna polewka, Aniu, Cie poczestowano? Nie martw sie, sami nie wiedza co/kogo traca :))) Odpowiedz Link Zgłoś
annah11 Re: Forum Watra 04.08.06, 01:14 Dzieki za pocieszenie. Moge se powiedziec ze mnie nikt nie lubi buuuuu, ale to oczywiscie nie jest prawda, wiec zostane tutaj, a moze kiedys Watra i pan_kaowiec zdanie zmienia. Odpowiedz Link Zgłoś
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 04.08.06, 09:29 Abo nastąpi zmiana na stanowisku kaowca :-) Hau! Odpowiedz Link Zgłoś
night_breeze Re: Forum Watra 04.08.06, 02:25 Ciekawa jestem jak kaowiec mnie potraktuje,jeszcze nie mam odpowiedzi :) Odpowiedz Link Zgłoś
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 04.08.06, 09:31 I ciekawe, cy zorganizował jakies kiełbaski (najelpeiej jałowcowe) do tego ogniska. Hau! Odpowiedz Link Zgłoś
annah11 Re: Forum Watra 07.08.06, 08:28 Nie przyjeto mnie tam jak wiecie. Jest to forum zamkniete poswiecone polityce. Pisze tam wiele osob z PL, ale i sa zagraniczni dyskutanci (to z naczy Polacy ze swiata). Odpowiedz Link Zgłoś
owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 07.08.06, 09:10 No to co sie dzieje w polityce, to akurat wiem: Chińcyki trzymajom sie mocno. Hau! Odpowiedz Link Zgłoś