Dodaj do ulubionych

macie juz odpowiedz z programu student

07.12.06, 10:51
Obserwuj wątek
    • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 07.12.06, 11:18
      katowicki PFRON - milczy
      • ags2 Re: macie juz odpowiedz z programu student 07.12.06, 21:14
        dzwonilam. dostalam info ze jesli do 18.12. nie dostane od nich zadnej
        informacji listownej wowczas nalezy zadzwonic jeszcze raz. dotyczy W-wa
        • dianda83 Re: macie juz odpowiedz z programu student 07.12.06, 22:34
          ja nie mam - Poznań

kolezanka nie ma - Opole

mają opóźnienia...
          pozdrawiam
          • oliviera Re: macie juz odpowiedz z programu student 07.12.06, 23:36
            dzisiaj dzwonili umowic sie na podpisanie umowy.Wreszcie

Jestem ze Sląskiego
            • zeflik4 Re: macie juz odpowiedz z programu student 08.12.06, 15:42
              lodzki oddzial juz zaprasza do podpisywania umow
            • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 08.12.06, 18:44
              dzwonili,że 12-ego podpisanie umowy w Katowicach, nareszcie !!!!!
              • dianda83 Re: macie juz odpowiedz z programu student 08.12.06, 20:19
                Opole i Poznań - juz dostali :)
                • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 08.12.06, 20:23
                  pieniądze, czy umowę ???
                  • student241 Re: macie juz odpowiedz z programu student 09.12.06, 12:40
                    Lublin już zaprosił listownie-podpisanie umowy w przyszlym tygodniu:-)
                    • oliviera Re: macie juz odpowiedz z programu student 11.12.06, 18:31
                      Katowice ,wlasnie podpisalam umowe
                      • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 11.12.06, 19:48
                        może nawet i stałas w tej samej kolejce, co moja corka (o 15,30) :))))
                        • oliviera Re: macie juz odpowiedz z programu student 11.12.06, 22:42
                          dokladnie ok. 15.30 ;)

a z ciekawosci, jaka kwote przyznano?
                          • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 12.12.06, 00:12
                            wysoka, szczupła, balejaż permanentny, okulary, plecak, spiesząca sie do dalszej
                            drogi(?), będąca tam , poza wyznaczonym terminem
                            • oliviera Re: macie juz odpowiedz z programu student 12.12.06, 09:49
                              niestety nie wysoka, i nie szczupla....spieszaca sie i owszem.....
                              • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 12.12.06, 10:09
                                ten opis dotyczył mojej corki , ktora też o 15,30...
                                • gluby Re: macie juz odpowiedz z programu student 12.12.06, 10:40
                                  a jak kwote dostaliscie?
                                  • baja47 Re: macie juz odpowiedz z programu student 12.12.06, 13:12
                                    gluby - dali tak jak wynikało z ich algorytmu, gdzie podstawowymi danymi do
                                    jego obliczenia był dochod w rodzinie...
                                    dla mnie i corki żadne powody do zadowolenia,ileż można wydać kasy na ksiązki i
                                    to nie zawsze najpilniejsze, na teraz, kiedy nie możnba kupić części i osprzętu
                                    do komputera , czy choćby tonera :(((((((
                  • dianda83 Re: macie juz odpowiedz z programu student 13.12.06, 12:27
                    umowę - podpisano :)
    • blondyneczka_niebieskooka :( 12.12.06, 12:01
      mnie zaskoczył fakt iż w tym roku nie można wnioskować środki na sprzęt
      komputerowy
      • dianda83 Re: :( 13.12.06, 12:28
        baaa... nie wolno nawet na kursy informatyczne ani Windows :) (najczęsciej brany
        program)
    • girl.interrupted jakie wydatki związane ze studiami można uwzględni 16.12.06, 19:14
      uwzględnic w kosztorysie?
      -podręczniki?
      -dojazdy na uczelnię?
      -abonament za internet (na moim kierunku studiów jest potrzebny, muszę np
      opracowywać słownictwo ze sciąganych z netu niemieckojęzycznych podcastów)?
      -wydatki zwiazane z wydrukiem i oprawą pracy?

i czy koniecznie trzeba mieć na wszystko faktury VAT? bo np. komunikacja
      miejska nie wydaje takowych, a bilety sa drogie.
      • dianda83 Re: jakie wydatki związane ze studiami można uwzg 16.12.06, 22:07
        w umowie masz napisane!

Jesli kom. miejscka wystarczy ksero komkarty lub karty imiennej + rachunek ze
        sklepu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka