Dodaj do ulubionych

Forum Watra

01.08.06, 09:37
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20717
Prywatne i zamkniete, ale zapukalam i zobaczymy...
Czy cos wiecie na temat tego forum? Owcarkuuuuuuuuuuuuuu
Obserwuj wątek
    • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 01.08.06, 10:16
      Forum nie znom, ale sądząc po umiesconej na wierchu piosnce i nicku właściciela
      domyślom sie, ze to musi to być wielbiciel Kabaretu pod Egidom i Studia 202.
      Kiesik i jo ik słuchołek. Hauuuuu!
      • annah11 Re: Forum Watra 01.08.06, 10:37
        To mnie wlasnie zachecilo. Zobaczymy. Jezeli mnie zaalceptuja to napisze "jak bylo".
        • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 01.08.06, 11:51
          A zatem ... cekomy na relacje. Hau!
    • night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 12:00
      Trochę wiem o tym forum,wbrew pozorom raczej nie turystyczne,a polityczne.Też
      się zapisałam,czekam na odpowiedz,
      • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 02.08.06, 13:55
        Jak politycne, to ogień z tej watry moze być gorętsy niz nom sie wydoje. Hau!
        • night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 15:44
          I prawdopodobnie jest,towarzycho chyba też ogniste :)))
        • night_breeze Re: Forum Watra 02.08.06, 15:45
          Mam nadzieję że nie pomyliłam tej nazwy z innym forum,może faktycznie
          turystyczne?
          • mysha_b Re: Forum Watra 02.08.06, 18:22
            A ja mam juz dosc polityki, dosc! :( Jade w gory, i obym spotkala jak najmniej
            ludzi. Pieski, a szczegolnie Owcarki - mile widziane. Zreszta,
            wszystka "gadzina" :)))))))))
            • annah11 Re: Forum Watra 04.08.06, 00:06
              Nic sie nie dowiemy bo pan_kaowiec mnie nie zaakceptowal. A niech to....TRUDNO!
              • mysha_b Re: Forum Watra 04.08.06, 01:12
                No cos podobnego, a coz to za maniery?, czarna polewka, Aniu, Cie poczestowano?
                Nie martw sie, sami nie wiedza co/kogo traca :)))
                • annah11 Re: Forum Watra 04.08.06, 01:14
                  Dzieki za pocieszenie. Moge se powiedziec ze mnie nikt nie lubi buuuuu, ale to
                  oczywiscie nie jest prawda, wiec zostane tutaj, a moze kiedys Watra i
                  pan_kaowiec zdanie zmienia.
                  • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 04.08.06, 09:29
                    Abo nastąpi zmiana na stanowisku kaowca :-)
                    Hau!
    • night_breeze Re: Forum Watra 04.08.06, 02:25
      Ciekawa jestem jak kaowiec mnie potraktuje,jeszcze nie mam odpowiedzi :)
      • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 04.08.06, 09:31
        I ciekawe, cy zorganizował jakies kiełbaski (najelpeiej jałowcowe) do tego
        ogniska. Hau!
        • annah11 Re: Forum Watra 07.08.06, 08:28
          Nie przyjeto mnie tam jak wiecie. Jest to forum zamkniete poswiecone polityce.
          Pisze tam wiele osob z PL, ale i sa zagraniczni dyskutanci (to z naczy Polacy ze
          swiata).
          • owcarek_podhalanski Re: Forum Watra 07.08.06, 09:10
            No to co sie dzieje w polityce, to akurat wiem: Chińcyki trzymajom sie mocno.
            Hau!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka