IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.03, 23:42
soro jest temat forum "społeczeństwo" i i w nim jest "męszcyzna" i jest
forum "kobieta", tzn. że ona się do niego nie klasyfiluje? :)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka