Gość: xyz IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 29.08.03, 23:42 soro jest temat forum "społeczeństwo" i i w nim jest "męszcyzna" i jest forum "kobieta", tzn. że ona się do niego nie klasyfiluje? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj