Dodaj do ulubionych

Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO

13.10.08, 10:28
polskalokalna.pl/news/debica-trzy-lata-wiezienia-za-gwalty-na-5-latce,1193308

Mężczyzna, który wielokrotnie wykorzystywał seksualnie 5-letnią dziewczynkę, został skazany przez Sąd Rejonowy w Dębicy na trzy lata więzienia. Otrzymał również 10-letni zakaz kontaktowania się z dziećmi.



jak obiecali tak zrobili,surowe kary dla pedofilów za rzadów PO...



dobrze ze juz Ziobry nie ma,bo trzeba by wtedy bronic pedofilów przed surowymi karami
Obserwuj wątek
    • and1a1 Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 13.10.08, 11:28
      o , a zakonnikowi sie upiekło ,wiadomo...

      ---------------
      51-letni zakonnik z Kowar Ryszard Ś. został skazany na rok więzienia w
      zawieszeniu na 5 lat za przechowywanie i rozsyłanie pornografii dziecięcej i z
      udziałem zwierząt - podaje Radio Wrocław.

      Sprawa Ryszarda Ś. wyszła na jaw podczas międzynarodowego śledztwa. Policjanci
      ustalili, że ściągał z internetu obrzydliwe filmy i taką samą drogą
      rozpowszechniał je wśród kolegów i internautów.
      Ryszard Ś. początkowo nie przyznawał się do zarzutów. Odmówił składania
      zeznań. Został aresztowany, bo - zdaniem sądu - istniała obawa, że będzie
      chciał uciec za granicę.

      Podczas procesu przyznał się do winy - mówi Radiu Wrocław Jarosław
      Staszkiewicz sędzia sądu rejonowego w Jeleniej Górze.
      Adwokat zakonnika oświadczył, że nie będzie składać apelacji.
      W Polsce za produkcję, utrwalanie, sprowadzanie, przechowywanie lub posiadanie
      albo rozpowszechnianie treści pornograficznych z udziałem małoletnich albo
      treści pornograficznych ze zwierzętami, grozi do 8 lat więzienia.
    • nonno1 Re: Tusk i Ćwiąkalski sądzili? 13.10.08, 11:32
      A prawo od czasu Ziobry jeszcze się nie zmieniło...

      Za spadki na światowych giełdach też odpowiada PO i osobiście Tusk!
      • porter1977 Re: Tusk i Ćwiąkalski sądzili? 13.10.08, 11:36
        Tusk nie moze za cos odpowiadac bo nic jeszcze nie zrobił...
        • nonno1 Re: Tusk nie może odpowiadać, a PO może? 13.10.08, 11:40
          I to za sędziów?

          Coś w piętkę gonicie Kolego!
        • taziuta Re: Tusk i Ćwiąkalski sądzili? 13.10.08, 11:41
          porter1977 napisał:

          > Tusk nie moze za cos odpowiadac bo nic jeszcze nie zrobił...

          No i właśnie za to powinien beknąć, że nic nie robi... :)
    • and1a1 Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 13.10.08, 12:44
      eee , na PO nie liczę to taki PiS w wersji light

      --
      www.pardon.pl/artykul/5864/spray_ktory_ochroni_dziecko_przed_ksiedzem_zobacz
    • spokojny.zenek Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 13.10.08, 13:58
      porter1977 napisał:

      > jak obiecali tak zrobili,surowe kary dla pedofilów za rzadów PO...

      1. 3 lata poznbawienia wolnosci to dla ciebie nic?
      2. K.k. się ostatnio zmieniał?

      > dobrze ze juz Ziobry nie ma,bo trzeba by wtedy bronic pedofilów przed surowymi
      karami

      Broniłbyś? Czemu i jak, obrońco pedofilów?

      • Gość: ekomazowsze Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO IP: *.cebit.com.pl 13.10.08, 18:53
        q wa, znam takiego co z przyjemnoscioa idzie do pierdla bo nie musi zapieprzac
        za 1000 zl miesiecznie od 6 rano doo 14 po poludniu w huku i smrodzie spalonego
        le3ju a tam ma zarcie i ubranie za darmo.

        kastrowac, poddawac dobrowotnej lobotomii albio wyrywac hwasty.
        Q zwa ja mam placic na zarcie temu zbokowi??

        najlepiej na stryczek,

        chetnie za 20 zl bede wieszal gejow.
        • kolter_hugh1 Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 13.10.08, 19:30
          Gość portalu: ekomazowsze napisał(a):
          >
          > chetnie za 20 zl bede wieszal gejow.

          Wiesz ilu księży musiałbyś wybić ?
        • yoma Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 14.10.08, 16:07
          O, ekuś się zdenerwował. Aż z tych nerw prawie zapomniał błędy robić.
    • zzyzx Re: Pedofil z Dębicy-wyrok 3 lata.Brawo PO 13.10.08, 20:41
      Wyrok skandaliczny, tylko co ma do tego PO? Łagodzili ostatnio KK w tej kwestii,
      czy może wciąż obowiązuje to samo prawo co za Ziobry?
      • ekomazowsze2 lapowka 13.10.08, 21:11
        ciekaw jestem ile4 sedzia wziaol lapowki wyrok 3 lata i w tym pewnie w zawiasach.

        Q za kastrowal albo wieszac zbokow.

        I na karme dla norek i nutrii.

    • demodee Molestowana seksualnie 5-latka 14.10.08, 10:53
      A jaką karę ponieśli rodzice tej dziewczynki za nieupilnowanie
      dziecka przed pedofilem?
      I co zostało zrobione, by rodzeństwo dziewczynki (o ile je ma) nie
      było narażone na podobne praktyki?
      • Gość: ekomazowsze Re: Molestowana seksualnie 5-latka IP: *.cebit.com.pl 14.10.08, 13:32
        nic, pedalow , gejow, zoofili trzeba kastrowac , poddawac lobotomii i izolowac.

        taki martwy pedal juz nigdy nie zgwalci 5 latki.

        chetnie za niewielkie wynagrodzenie bede wieszal pedalow.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka