porter1977
13.10.08, 10:28
polskalokalna.pl/news/debica-trzy-lata-wiezienia-za-gwalty-na-5-latce,1193308
Mężczyzna, który wielokrotnie wykorzystywał seksualnie 5-letnią dziewczynkę, został skazany przez Sąd Rejonowy w Dębicy na trzy lata więzienia. Otrzymał również 10-letni zakaz kontaktowania się z dziećmi.
jak obiecali tak zrobili,surowe kary dla pedofilów za rzadów PO...
dobrze ze juz Ziobry nie ma,bo trzeba by wtedy bronic pedofilów przed surowymi karami