Dodaj do ulubionych

Czy w Polsce potrzebny jest nowy park rozrywki?

25.10.08, 22:34
Szanowni Państwo,
studiuję turystykę i rekreację. Będę wdzięczna za poświęcenie kilku
minut na wypełnienie ankiety, będącej częścią mojej pracy
magisterskiej a dotyczącej (w dużym skrócie :) szeroko pojętej
rekreacji.
Ankieta znajduje się pod tym linkiem:
www.moje-ankiety.pl/wypelnij/kwestionariusz/1129/sec-cQtUjOei
i składa się jedynie z 18 pytań :) Ankieta jest skierowana do osób
posiadających dzieci i jest anonimowa.

Z góry dziękuję za poświęcony czas.
Obserwuj wątek
    • kate.1984 Re: Czy w Polsce potrzebny jest nowy park rozrywk 31.10.08, 21:42
      up
      • Gość: antypapista Re: Czy w Polsce potrzebny jest nowy park rozrywk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.08, 21:49
        PO co nam park rozrywki.Wystarczy posłuchać naszych polityków a w szczególności
        kaczorów i donaldów,spierających się,jak smarkate dzieci,o głupi samolot,czy też
        kto ma jechać za granicę,czy razem,czy oddzielnie a można boki zrywać ze śmiechu
        i jednocześnie się w ku...ać za wstyd jaki nam robią w oczach świata.




    • alberto4 Faustyna 10.11.08, 17:27
      Gość portalu: antypapista napisał(a):

      > PO co nam park rozrywki.Wystarczy posłuchać naszych polityków a w szczególności
      > kaczorów i donaldów, spierających się jak smarkate dzieci o głupi samolot,czy te ż kto ma jechać za granicę,czy razem,czy oddzielnie a można boki zrywać ze śmiech u i jednocześnie się w ku...ać za wstyd jaki nam robią w oczach świata
      --
      lub skomentować Faustyne i... nagle wszystko stało się jasne,- typ naprawil latarnię - www.komentuj.pl/watek.php?id_watku=25725
      • ewa9717 Re: Faustyna 10.11.08, 18:18
        Ankieta nie do końca spójna. Jedno z wczesnych pytań daje możliwość
        odpowiedzenia NIE na pytanie o korzystanie z takiej formy rozrywki,
        a potem i tak lecą pytania dla tych, którzy mowią TAK.
        Co to jest "rozrywka na żywo"? Chyba inaczej niż na żywo z parku
        rozrywki korzystać się nie da?
        Pytanie 7: cena biletu. Za co? Za wejście na teren parku? Na
        korzystanie z jakichś rozrywek? Za możliwość skorzystania ze
        wszystkiego na terenie parku?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka