Dodaj do ulubionych

Roman Giertych pisze

20.11.17, 12:23
thefad.pl/aktualnosci/tusk-racje-pis-dziala-rzecz-kremla/
Po tweterowej wypowiedzi Tuska Roman Giertych potwierdza i udowadnia postawioną tezę o współdziałaniu Kaczyńskiego z Putinem. Warto przeczytać!

Uważam, że Putin z Kaczyńskim musiał się już dogadać. Tusk ostrzegający o planie Kremla z pewnością nie napisał dzisiaj niczego przypadkowo.
Ktoś wreszcie powiedział to głośno. Dotychczas udawaliśmy, że nic specjalnego się nie dzieje. Ot, w Polsce nastąpiła zmiana rządu, a ten realizuje swój program. Tymczasem prawda jest brutalna. Żadni agenci Putina nie działaliby inaczej niż PiS.

Obserwuj wątek
    • iryska2604 Re: Roman Giertych pisze 20.11.17, 13:12
      Koniecznie przeczytajcie całość bo to szczera prawda.
    • suender Re: Roman Giertych pisze 20.11.17, 15:52
      estella50 20.11.17, 12:23

      > Warto przeczytać!

      - Przeczytałem i co? i nic!
      Facet pisze jak normalny rozsądny człowiek.
      Dziwię się, że "normalność rozumowa" to pośród wielu OBATELIi z RP to coś nadzwyczajnego.
      Dlatego długo jeszcze potrwa wychodzenie z pislamu, - oj! oj!.

      - Ja bym raczej zobowiązał takich dezerterów od żoliborskiego Napoleona (Giertych; Dorn; Ujazdowski, Kamiński,
      Kluzik-Roztkowska; etc.) do wyjawienia tej wielkiej i tajemniczej zdolności prezesa, znaczy się: Jak on ich infekował tą straszną chorobą, o łacińskie nazwie:

      ocipiałościum-cerebrum

      ? I w jaki sposób oni się z niej wyleczyli?
      Do tej pory wszystkie akademie medyczne w kraju nad tym pracują. Niepotrzebnie, wystarczy tylko zapytać w/w no i troszczeku im zapłacić.
      Ja nie wierzę, że sprawę wyjaśni sam hrabia K. Radziwiłł, - oczywiście dopóki jest przyspawany do Dobrej Zmiany.
      Sprawa jest jednak dla suwerena nader ważna i pilna. Nasze zdrowie nie może czekać! Amen ...

      Pozdr.
      • iryska2604 Re: Roman Giertych pisze 20.11.17, 16:48
        Popatrz no tylko jaki jesteś mądry! TYLKO CI STERY DAĆ W RĘKĘ , WIESZ WSZYSTKO LEPIEJ.
        • aga-kosa Re: Roman Giertych pisze 20.11.17, 16:56
          Suender, nie ryzykuj, Szyszko kornika pozbywa się wycinając puszczę - jeśli jego śladem pójdzie Radziwiłł - wytnie nawróconych - to czarno to widzę. wink aga
          • estella50 Re: Roman Giertych pisze 07.11.18, 09:04
            Bajka od Romana Giertycha na kanwie wczorajszego przesłuchania Donalda Tuska:

            "Roman Giertych - strona oficjalna
            23 godz. ·
            Bajka na dobranoc.

            Pewnego razu, w dalekiej Grenlandii grupa Eskimosów postanowiła zapolować na białego niedźwiedzia. Przez całą zimę w czarne, polarne noce, przy świetle zorzy polarnej naradzali się jak będą polować. Zwołali zgromadzenie wioski i ogłosili, że skończą się czasy niedźwiedzia, bo oni go złapią, zabiją, a skórę wygarbują. Szykowali łuki, noże, dzidy i oszczepy, a opowieściom wygłaszanym przy świetle lampki łojowej końca nie było. Na czele wyprawy stała dzielna Eskimoska, która wprawdzie nie została wybrana na królową igloo, ale bardzo chciała niedźwiedzia dopaść, bo marzyła o jego białej skórze. Od tego marzenia taką dostała obsesję, że budziła się i zasypiała z imieniem niedźwiedzia na ustach. Na dowód swych dzielnych zamiarów jak tylko zaczęła się wiosna Eskimosi poszczuli nawet psami małego niedźwiadka.
            Gdy przygotowali już wyprawę, to postanowili niedźwiedzia zwabić w pułapkę i położyli kawał mięsa w wykopanym dole. Czekali, czekali i nie mogli się doczekać. Aż pewnego razu niedźwiedź przybył. Mięso z pułapki zjadł, a Eskimosów pożarł. Dzielna Eskimoska walczyła do końca, ale i ona podzieliła los strawionych towarzyszy.

            W każdej bajce jest jakiś morał. I w tej też jest. Brzmi on tak. Nie masz strzelby, to nie idź na niedźwiedzia. Bo cię zeżre."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka