Dodaj do ulubionych

Jest nadzieja

05.11.21, 22:11
Do wyborów pójdziemy zjednoczeni. Kto tego nie rozumie, ten zostanie na marginesie polityki. Tego chcą w większości Polacy i wymaga tego interes narodowy. To taki test na patriotyzm – powiedział z ogromnym przekonaniem Donald Tusk.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej obiecał, że opozycja pójdzie do wyborów zjednoczona.
– W jakim stopniu zjednoczeni? To zależy od partnerów. Ale to jest moja misja, do tego się zobowiązałem, żeby poprowadzić wspólnie z partnerami opozycję do zwycięstwa. (...) Koledzy i koleżanki z opozycji może teraz się trochę droczą, szukają innych rozwiązań, ale ostatecznie wierzę, że przyjdzie ten moment, że będą zdeterminowani tak, jak ja – stwierdził Tusk.

natemat.pl/382787,zapytano-tuska-o-zjednoczenie-opozycji-szef-po-nie-mial-watpliwosci
Obserwuj wątek
  • dociek Re: Jest nadzieja 07.11.21, 13:34
   Nie wierzę opowieściom Tusku o tzw. zjednoczeniu opozycji. Nie można się obrażać za kolor poglądów, jeżeli chce się iść razem przeciwko pisowskiej, kato-faszystowskiej bolszewii. W sytuacji zatapianej przez Zjednoczoną Partie Rzekomej Prawicy naszej ojczyzny powinno być wspólnie obowiązujące wszystkich chętnych do ratowania, hasło : "wszystkie ręce na pokład!". A nie jak to już jest od dawna - fochy, oskarżenia, wstręty, walka o stołki i stołeczki oraz walka na słowa i słówka.
   Jak widać, na nic się nie przydała nauka wynikająca z prawdziwej historii Polski i z jej licznych porażek.
   • alfredka1 Re: Jest nadzieja 07.11.21, 15:45
    Masz rację . Nic się nie zmieni. Idzie to zło od pokoleń /taka "rasa"/?

    a teraz wieść radosna !!!!!!!
    Doctor honoris causa to honorowy tytuł nadawany przez uczelnie osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury. Jak podano na stronie University of World Economy and Dyplomacy, tytuł Ryszardowi Czarneckiemu nadano, zgodnie z uchwałą z dnia 21 października 2021 roku, "w uznaniu jego znaczącego wkładu w partnerstwo strategiczne i stosunki dyplomatyczne we wzmacnianie obustronnych stosunków i przyjaźni między Republiką Uzbekistanu a Unią Europejską".

    dobrze, że mi juz niedługo na tym padole bo czegoż jeszcze mogłabym się dowiedzieć ??? sad(
       • aga-kosa Re: Jest nadzieja 29.11.21, 09:08
        Dociek, te dzidy laserowe, to coś takiego jak w ZHP przy ognisku tłumaczyliśmy sobie co to jest DZIDZIA BOJOWA.
        Dzidzia bojowej składa się z przeddzidzia dzidzi bojowej, śróddzidzia dzidzi bojowej i zadzidzia dzidzi bojowej.
        Przeddzidzie dzidzi bojowej składa się z przeddzidzida dzidzi bojoewj, śróddzidzia przeddzidzia dzidzi bojowej, zadzidzia przeddzidzia dzidzi bojowej.
        Śróddzidzie dzidzi pojowej składa się z przeddzidziaśróddzidzia dzidzi bojowej, śróddzidzie śróddzidzia dzidzi bojowej i zadzidzia śróddzidziz .....
        Wygrywał ten, kto dzidzię bojową rozłożył na drobniejsze części wink
        Jak będzie z dzidami laserowymi wink aga

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka