ira.mak
29.08.06, 23:05
Ciele majowe ze mnie-ale nie mogę wyslać listu z naszej poczty.Co robię
żle?cały czas wyskakuje mi komunikat,że wystapił nieznany błąd i list nie może
być wysłany.co to może być?OŚWIEĆCIE MNIE.W wirtualnej poczta mi działa bez
zarzutu.