Dodaj do ulubionych

no to znikam....

05.10.06, 21:40
na czas jakiś .
Jadę do Dolnośląskiego
Centrum Rehabilitacji
w Kaiennej Gorze

Kręgosłup do remontu !!!
Jeśli ktoś ma podobne problemy - polecam!
Byłam,ćwiczyłam i wiem co mówię.

Zaczynam jutro
kończę...kiedyś tam.
Po powrocie dam głos.

Zyczę wszystkim dobrych dni,
uśmiechu na twarzy
i trzymam kciuki za Grenkę!

Pa - do miłego....
Obserwuj wątek
    • maria73 Re: no to znikam.... 05.10.06, 21:42
      a.....
      i nie dajcie się sprowadzić do parteru !!!
    • grenka1 Dzięki 05.10.06, 22:38
      za trzymanie kciuków. Wesołego leczenia i szybkiego powrotu do zdrowia.
      • margo.pf Re: Dzięki 06.10.06, 00:45
        Trzymaj sie mario i wracaj odremontowana smile)))))
        (wiesz, ja tak o tym rynku mysle, to nie takie zupelnie bezinteresowne
        zyczenia smile)
        • jaga_22 Re:Życzę dużo zdrowia 06.10.06, 09:19
          i mocnego kręgosłupa.
          • ira.mak Re:Życzę dużo zdrowia 06.10.06, 16:12
            a ćwicz sumiennie!!!Sama wiem jakie to ważne
            • muraszka1 Re:Życzę dużo zdrowia 09.10.06, 09:39
              powodzenia Mario smile
              • maria73 Re:Życzę dużo zdrowia 27.10.06, 15:10
                dzień doberek !!!
                jestem ,wróciłam
                solidnie ćwiczyłam
                zamrozili mnie trochę
                (coś jak by zamrożony kapitał ze mnie teraz)
                kręgosłup w lepszej formie
                oghólnie było ok
                ale nie ma to jak w domu !!
                Ale napatrzyłam się na cierpienia innych.
                W sumie - jestem szczęściarą.
                • ewa553 Re:Życzę dużo zdrowia 27.10.06, 17:00
                  no, dosyc leniuchowania, zabieraj sie do pracy na forumsmile)))
                  Ale masz racje: jak sie widzi cierpienia innych to wlasne wydaja sie niczym.
                  • uyu Re:Życzę dużo zdrowia 27.10.06, 18:31
                    witaj mario smile)))))) no juz byl czas najwyzszy smile)
                    • ira.mak Re: Mario-pytanie do ciebie 27.10.06, 20:15
                      Mario,napisz czy kriokomora jest "straszna'? U nas też juz mamy w Polkowicach
                      kriokomorę i moge skorzystac tylko mam pietra
                      • maria73 Re: Mario-pytanie do ciebie 27.10.06, 21:21
                        absolutnie nie jest straszna !!
                        to nawet miły chłodek.
                        Jak już wchodzić to w pierwszej grupie,
                        wtedy temperatura najniższa ale
                        i wilgotność też.
                        To ona jest największym wrogiem.
                        Strach ma wielkie oczy.
                        To nasza psychika trzyma nas na uwięzi.
                        Poza wszystkim miłe panie
                        świetnie to poprawia cerę
                        i łatwiej jest ćwiczyć
                        ( nie czuje się bólu).
                        A więc ira.mak ...do komory marsz
                        o ile oczywiscie nie ma przeciwwskazań ale o tym decyduje lekarz.

                        Za forum się wezmę jak odrobi ę pozostałe zaległości,
                        a nazbierało się tego....

                        dobrej nocy wszystkim wink)











                        9
                        • jaga_22 Re: Do Ireny 27.10.06, 21:36
                          Irenko,tak jak mówi Maria musi się wypowiedzieć lekarz.
                          Ja naprzykład nie mogłam,ponieważ leczę się na nadciśnienie,tylko dostałam
                          serię krioterapii domiejscowo,czyli w dole kręgosłupa.
                    • maria73 Re:Życzę dużo zdrowia 27.10.06, 21:26
                      witaj - nie mam czasu latać po forum ale rozumiem
                      że to ty margo.
                      Czy mam rację ??
                      • uyu Re:Życzę dużo zdrowia 28.10.06, 00:14
                        Mario, jak zwykle zrozumialas bezblednie smile) tak to ja, bo w starym ubranku
                        dziury na lokciachsmile) no i troche zmian nie zaszkodzi.
                        Naprawde milo mi ciebie widziec smile)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka