maria73
05.10.06, 21:40
na czas jakiś .
Jadę do Dolnośląskiego
Centrum Rehabilitacji
w Kaiennej Gorze
Kręgosłup do remontu !!!
Jeśli ktoś ma podobne problemy - polecam!
Byłam,ćwiczyłam i wiem co mówię.
Zaczynam jutro
kończę...kiedyś tam.
Po powrocie dam głos.
Zyczę wszystkim dobrych dni,
uśmiechu na twarzy
i trzymam kciuki za Grenkę!
Pa - do miłego....