misstea
06.07.06, 22:51
kochani, mieszkam na Goclawiu od pol roku, czuje ze powinnam sie do lekarza
wybrac... Do tej pory leczylam sie na Mochnackiego na Ochocie, ale mam dosc
tego , ze do lekarza pierwszego kontaktu mozna sie zapisac za 5 dni. Szukam
jakiejs zwyklej, moze niespecjalnie obleganej przychodni w okolicy
poradzcie? moze Orlik na Ostrobramskiej?