Dodaj do ulubionych

poleccie mi jakas PRZYchODNIE :)

06.07.06, 22:51
kochani, mieszkam na Goclawiu od pol roku, czuje ze powinnam sie do lekarza
wybrac... Do tej pory leczylam sie na Mochnackiego na Ochocie, ale mam dosc
tego , ze do lekarza pierwszego kontaktu mozna sie zapisac za 5 dni. Szukam
jakiejs zwyklej, moze niespecjalnie obleganej przychodni w okolicy

poradzcie? moze Orlik na Ostrobramskiej?
Obserwuj wątek
    • skorpionica11 gocław ul Abrahama lub na ul.Zamienickiej groch. 07.07.06, 07:16
    • Gość: Anka Re: poleccie mi jakas PRZYchODNIE :) IP: 62.233.204.* 07.07.06, 11:20
      Nie polecam na pewno tej na Abrahama. Dzikie tłumy i mało kompetentni lekarze
      (przynajmiej Ci pierwszego kontaktu). Dostanie się do lekarza graniczy z cudem
      (chyba, że w sezonie ogórkowym). Co do innych nie mam zdania i sama się
      zastanawiam. Podobno zupełnie przyjaźnie jest na Meissnera w Vita Med. Może
      ktoś by się mógł wypowiedzieć w tej sprawie. Będę wdzięczna.
      • Gość: janek Re: poleccie mi jakas PRZYchODNIE :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.06, 11:59
        Vita Med na Meissnera jest ok.
        • nedka Re: poleccie mi jakas PRZYchODNIE :) 07.07.06, 13:29
          Przy Abrahama na pewno nie jest godna polecenia.
          • skorpionica11 Re: poleccie mi jakas PRZYchODNIE :) 07.07.06, 13:39
            Kazda przychodnia ma swoje minusy i plusy zwlaszcza panstwowa.
            p.s
            Ja chodze do przychodni na Ostrolęckiej [przy strazy] ,moge polecic fajna
            babke internistke jest gdzies po 30 Pani Hanna Odziemska jest najfajniesza z
            tych wszystkich internistów,bo reszta to stare baby które nie umieja leczyc
      • ania023 Re: odnośnie Meissnera 08.07.06, 23:11
        Jest to przychodnia,do której chodziłam do ginekologa będąc w ciąży.Przychodnia
        owszem-miło,czysto,spokojnie,w miarę szybkie terminy,dobra obsługa sekretarek i
        przystępność lekarzy.ALE NIE POLECAM GINEKOLOGÓW,A JUŻ NA PEWNO DR.
        LASKOWSKIEGO!!! Ale to już temat na inny wątek...
      • ania023 Re: Zamieniecka na karty magnetyczne 08.07.06, 23:13
        Które trzeba regularnie ładować i nie daj Boże się z tym spóżnić...
    • ania023 Re: poleccie mi jakas PRZYchODNIE :) 08.07.06, 23:06
      Polecam przychodnię "Orlik" na Ostrobramskiej,jest to modelowa praktyka lekarzy
      rodzinnych,jako jedni z pierwszych "wyszli do pacjentów "z profesjonalną i
      darmową opieką lekarską,w ramach Kasy chorych,a teraz NFZ-u.Ich siedziba
      mieściła się do nie dawna na Fieldorfa,ale "Magodent" ich wygryzł i przenieśli
      się na Ostrobramską.Istnieją już ponad 10 lat.Polecam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka