celkra 02.08.04, 16:14 Witam przyszłych potencjalnych sąsiadów :)) Czy jest wśród Was ktoś zapisany w budynku C i ma jakieś konkretne informacje na temat terminu rozpoczęcia budowy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bobm1 Re: budynek C 08.09.04, 08:35 W zeszłym tygodniu usłyszałem infromacje że dziś mają odebrać pozwolenia na budowe budynku C. Odpowiedz Link Zgłoś
agua Re: budynek C 13.09.04, 10:57 W sobotę trwały prace przygotowawcze pod budowę bud. C - lano beton pod fundamenty. Coś w końcu drgnęło...:) Odpowiedz Link Zgłoś
blackcat Re: budynek C 13.09.04, 11:00 Ale się zgraliśmy z tą wiadomością :)))) Agnieszka Odpowiedz Link Zgłoś
agua Re: budynek C 13.09.04, 11:29 blackcat napisała: > Ale się zgraliśmy z tą wiadomością :)))) > Agnieszka :))) Odpowiedz Link Zgłoś
blackcat Re: budynek C 13.09.04, 10:58 Witam, Dobra wiadomość dla wszystkich sąsiadów z budynku C. Prace nad waszym budynkiem wystartowały. Gratulacje - będziemy obserwować jak rośnie. Agnieszka (D) Odpowiedz Link Zgłoś
celkra Re: budynek C 19.10.04, 16:02 blackcat napisała: > będziemy obserwować jak rośnie. >Ano rośnie... w sobotę panowie układali ścianę w mojej sypialni :-)) pozdrawiam serdecznie celkra Odpowiedz Link Zgłoś
blackcat Re: budynek C 20.10.04, 09:56 Gratuluję. A z której strony masz mieszkanko? Bo jeśli masz jakieś okna od strony budynku D, to będziemy mogły sobie pomachać przez okna (a jeśli nie to i tak możemy sobie pomachać). Agnieszka (budynek D, II piętro) Odpowiedz Link Zgłoś
celkra Re: budynek C 20.10.04, 12:12 blackcat napisała: > Gratuluję. A z której strony masz mieszkanko? Bo jeśli masz jakieś okna od > strony budynku D, to będziemy mogły sobie pomachać przez okna (a jeśli nie to i > > tak możemy sobie pomachać). > okna obu sypialni wychodzą na stronę budynku D (a więc macham ;-))) > Agnieszka (budynek D, II piętro) Odpowiedz Link Zgłoś
pracujacy Re: budynek C 20.10.04, 19:09 Ja dzisiaj podpisalem umowe - Budynek C pietro III Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
krzyk007 Re: budynek C 20.10.04, 19:46 Witaj, Możesz podać maila do siebie - mam kilka pytań. pzdr #chris# Odpowiedz Link Zgłoś