Dodaj do ulubionych

Inżynierska

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 12.11.04, 19:28
Czy ktoś mieszka na Inżynierskiej? Co sądzicie o tej ulicy? Jak się mieszka w
tej okolicy?
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: basik Re: Inżynierska IP: *.chello.pl 15.11.04, 01:27
      kiedys sporo tam przebywalam. ogolnie moim zdaniem niebezpiecznie... balabym
      sie teraz tam pojsc po zmroku.
      pozdrawiam
      ps. chcesz tam zamieszkac?
      • Gość: inspe Re: Inżynierska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.04, 11:35
        Tak, chcę tam zamieszkać :)
        Jak już doszłam do wniosku, że mieszkanie, które znalazłam jest warte
        zainteresowania, zaczęłam chodzić na Inżynierską pięć razy dziennie o różnych
        porach dnia i wieczoru. No i wpadłam, zakochałam się w Pradze na amen :) A w
        Inżynierskiej w szczególności. Wczoraj zawędrowałam na komendę przy Cyryla i
        Metodego, żeby zapytać jak z bezpieczeństwem w tej okolicy. Panowie policjanci
        (tu im dziękuję) bardzo się wczuli, podzielili na obozy, zaczęli wytaczać
        arumenty za i przeciw, było uroczo :) Na koniec dysputy zwolenników Pragi i
        twierdzenia, ze jest w miarę bezpiecznie było więcej.
        Pozdrawiam
        • palker Re: Inżynierska 15.11.04, 11:42
          zapraszam na spacer po okolicy. Na prawdę warto zobaczyć
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=17513618&a=17605857
          • frunze Re: Inżynierska 15.11.04, 12:00
            O, super, ze już działają :) Dzieki Palker i do zobaczyska na leniwym fotelu ;)
    • bumbecki Re: Inżynierska 15.11.04, 09:00
      mieszkam niedaleko, na Inżynierskiej jestem codziennie - jest tam normalnie,
      nawet po zmroku :)
      • palker Re: Inżynierska 15.11.04, 10:58
        bumbecki napisała:

        > mieszkam niedaleko, na Inżynierskiej jestem codziennie - jest tam normalnie,
        > nawet po zmroku :)
        >

        czy takiego gołębia, jakiego sfotografowłem kiedyś na ulicy Małej?
        borzymowska.xip.pl/okolica.php
        (zobacz czwarte zdjecie od góry)
        • bumbecki Re: Inżynierska 15.11.04, 15:41
          no nie - tem jest rudy i niestety chory :( ma tzw. kręćka tzn zaburzenie
          błędnika i głowę przekęca i chodzi w kółko ....
          poza tym mam jeszcze zwykłego, szarego - jeszcze pisklę ...
          czy mówłam, że się boję ptaków ? :)))
          dobrze, że nie muszę ich dotykać ...
    • margala Re: Inżynierska 15.11.04, 15:07

      jest zupelnie normalnie. od marca mieszkam na stalowej.
      • ksygzy Re: Inżynierska 17.11.04, 22:33
        A ja na Strzeleckiej. Inzynierska i okolice szalenie polecam.

        Mniej wiecej rok temu rowniez odbywalam dlugie spacery po okolicy o roznych
        porach dnia i nocy celem zweryfikowania panujacych pod drugiej stronie Wisly
        mitow. I wpadlam :-) Praga jest piekna.
        Kupuj to mieszkanie.
    • Gość: ja Re: Inżynierska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.04, 15:43
      Wiecie co aż mi się ciepło przy serduszku zrobiło jak to czytam, mieszkam na
      Pradze od urodzenia (w szpitalu praskim zresztą), mam 27 lat i nigdy mi się
      tutaj nic złego nie stało. Uwielbiam Pragę i najbardziej mnie denerwuje jak
      ktoś przyjeżdża do Warszawy i szuka mieszkania do kupienia albo wynajęcia to
      nie ważne, i z założenia omija Pragę jako dzielnicę lumpów.
      Drodzy przyjezdni najpierw sprawdźcie a potem oceniajcie. Prażanka.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka