rysia_mama_wiktorka
19.03.05, 13:27
Nie wiem jak wy ale ja ostatnio chodząc po naszych chodnikach mam odruch
wymiotny. Kupa na kupie i to na środku chodnika. Nie wspominając już o
trawnikach, które teraz wyglądają jak jeden wielki szalet miejski. Ludzie czy
naprawdę nie można tego sprzątać??!!! Czy naprawdę Praga musi wyglądać jak
jeden wielki wychodek dla psów?
pzdr