Gość: HORN
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
13.09.01, 22:38
Przy Polfie Tarchomin istnieje budynek przedszkola. Właścicielem jest Polfa,
uzytkownikiem gmina Białołeka. Chodzą tam dzieciaki białołęckie i Polfowskie.
Jednak Polfy to nie obchodzi i nie przedłuża gmninie umowy, choć płacą kupe
kasy za miesiąc. 4 października ma tam byc specjalny piknik obrońców
przedszkola.
Horn