Gość: ZEUS
IP: *.bardo-slaskie.sdi.tpnet.pl
12.01.04, 11:20
Kłopot US moze sie zacząc na poważnie wtedy, gdy nap kraje eksporterzy ropy
stwierdzą, iż sprzedaz w $ im sie po prostu nie opłaca i zaczną przechodzic
na Euro.. co jest bardzo prawdopodobne i pierwsze oznaki tego juz były..