Gość: patryk IP: *.aries.com.pl / 195.136.186.* 23.10.04, 00:37 Bawie sie w to ktos z was?????????? Ja jestem zapisany w jednej polskiej firmie,Narazie mam siakies 1o zł ale do wypłaty potrzeba 35. bankmacieja.com/pages/index.php?refid=patryyk Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj