Gość: Zenek IP: *.ym1.on.wave.home.com 06.05.01, 21:33 Jak wyglada sprawa wolnych mieszkan?Czy spoldzielnie mieszkaniowe posiadaja wolne mieszkania, ktore moglyby wynajmowac na podobnycz zasadach jak jest czynione na zachodzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: KOCUR Re: mieszkania IP: 212.76.39.* 09.05.01, 14:49 Popieram! To byłoby dobre! Czy jest ktoś mądry i zna sprawę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rudi Re: mieszkania IP: 139.30.70.* 09.05.01, 16:40 > Jak wyglada sprawa wolnych mieszkan?Czy spoldzielnie mieszkaniowe posiadaja > wolne mieszkania, ktore moglyby wynajmowac na podobnycz zasadach jak jest > czynione na zachodzie? w Polsce nie ma mieskan do wynajecia ? jak mozna zamieskac w Polsce ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek Re: mieszkania IP: *.ym1.on.wave.home.com 10.05.01, 01:35 W apartamentowym budynku mieszkaja przewaznie ci ,ktorych nie stac na przedplate na dom lub mieszkanie.(to na zachodzie)W Polsce jest bardzo duzo ludzi ktorzy nie moga wplacic wkladu czy kupic mieszkania, ale stac ich na regularne placenie czynszu, nawet nieco wyzszego.Wlasnie o takich ludziach myslalem rozpoczynajac ten watek.Wlasciciel by mial zysk i niektorym rodzinom ulatwiloby sie zycie,szczegolnie mlodym . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: mieszkania IP: 194.197.68.* 10.05.01, 09:10 Moje zdanie jest takie iz mieszkan do wynajecia jest pod dostatkiem swiadcza o tym ogloszenia prasowe i biura swiadczace tego typu uslugi trzeba tylko miec kase na oplaty z tym zwiazane i po problemie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: mieszkania - wynajem IP: 157.25.130.* 11.05.01, 16:41 Od kilku lat mieszkam na wynajętych i jest coraz lepiej. Właśnie zmieniam mieszkanie na tańsze bo ceny mocno spadły, a moja dotychczasowa właścicielka nie chciała mi dać upustu jaki zaproponowałem. Ponadto coraz częściej można wynająć za złotówki. Zrobiłem sobie nawet symulacyjkę i wychodzi mi, że jednak bezpieczniej jest teraz wynajmować niż pakować się w dewizowy kredyt. Za parę lat to sobie pomarzymy o takich odsetkach od lokat/obligacji, a kredyty też wtedy będą na 10% i to w lokalnej walucie. Pozdro, Ed Odpowiedz Link Zgłoś