Dodaj do ulubionych

mieszkania

IP: *.ym1.on.wave.home.com 06.05.01, 21:33
Jak wyglada sprawa wolnych mieszkan?Czy spoldzielnie mieszkaniowe posiadaja
wolne mieszkania, ktore moglyby wynajmowac na podobnycz zasadach jak jest
czynione na zachodzie?
Obserwuj wątek
    • Gość: KOCUR Re: mieszkania IP: 212.76.39.* 09.05.01, 14:49
      Popieram! To byłoby dobre! Czy jest ktoś mądry i zna
      sprawę?
    • Gość: Rudi Re: mieszkania IP: 139.30.70.* 09.05.01, 16:40

      &#62 Jak wyglada sprawa wolnych mieszkan?Czy spoldzielnie mieszkaniowe posiadaja
      &#62 wolne mieszkania, ktore moglyby wynajmowac na podobnycz zasadach jak jest
      &#62 czynione na zachodzie?

      w Polsce nie ma mieskan do wynajecia ? jak mozna zamieskac w Polsce ?

      • Gość: Zenek Re: mieszkania IP: *.ym1.on.wave.home.com 10.05.01, 01:35
        W apartamentowym budynku mieszkaja przewaznie ci ,ktorych nie stac na
        przedplate na dom lub mieszkanie.(to na zachodzie)W Polsce jest bardzo duzo
        ludzi ktorzy nie moga wplacic wkladu czy kupic mieszkania, ale stac ich na
        regularne placenie czynszu, nawet nieco wyzszego.Wlasnie o takich ludziach
        myslalem rozpoczynajac ten watek.Wlasciciel by mial zysk i niektorym rodzinom
        ulatwiloby sie zycie,szczegolnie mlodym .
      • Gość: mimi Re: mieszkania IP: 194.197.68.* 10.05.01, 09:10
        Moje zdanie jest takie iz mieszkan do wynajecia jest pod dostatkiem swiadcza o
        tym ogloszenia prasowe i biura swiadczace tego typu uslugi trzeba tylko miec
        kase na oplaty z tym zwiazane i po problemie.
    • Gość: Ed Re: mieszkania - wynajem IP: 157.25.130.* 11.05.01, 16:41
      Od kilku lat mieszkam na wynajętych i jest coraz lepiej.
      Właśnie zmieniam mieszkanie na tańsze bo ceny mocno spadły, a moja
      dotychczasowa właścicielka nie chciała mi dać upustu jaki zaproponowałem.
      Ponadto coraz częściej można wynająć za złotówki.
      Zrobiłem sobie nawet symulacyjkę i wychodzi mi, że jednak bezpieczniej jest
      teraz wynajmować niż pakować się w dewizowy kredyt. Za parę lat to sobie
      pomarzymy o takich odsetkach od lokat/obligacji,
      a kredyty też wtedy będą na 10% i to w lokalnej walucie.
      Pozdro,
      Ed

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka