IP: 82.160.190.* 02.01.07, 19:37
bardzo proszę o odp

napewno ktoś tutaj będzie umiał mi odpowiedzieć i tym samym pomoc

1.czym sie rózni działanie na szkode od działania na niekorzyść (w sprawach
handlowych)?
2.czym sie rózni spółka osobowa od spółki kapitałowej?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka