Gość: 2 pytania
IP: 82.160.190.*
02.01.07, 19:37
bardzo proszę o odp
napewno ktoś tutaj będzie umiał mi odpowiedzieć i tym samym pomoc
1.czym sie rózni działanie na szkode od działania na niekorzyść (w sprawach
handlowych)?
2.czym sie rózni spółka osobowa od spółki kapitałowej?