Dodaj do ulubionych

Los LOT jak Eureko?

IP: *.cpe.unwired.net.au 08.03.07, 21:11
To ze 25% LOTu zostalo sprzedane jest skandalem. Prywatyzacja byla glupota.
Co stary Swissair dobrego zrobil LOTowi? NIC! Swissair jako "strategyczny
partner" LOTu, forceowal LOT zeby linia przestala lecic do Azji (Bangkoku i
Pekinu), bo Swissair chcial wiecej pasazerow. Swissair forceowal LOT zeby
kupic wiele malych samolotow np EMB145. Dzieki Swissaira LOTowska flota jest
w fatalnym stanie! Polski LOT ma tylko 8 duzych srednych samolotow (i to
starych). Czeski CSA ma ich as 37! (Chodzi o Boeingach 737/A320). LOT prawie
wcale nie budowal dobra flote. Dlatego dzis pilnie potrzebuje 50 nowych
Boeingow 737 dla siebie i CentralWings. (10 B737-800 dla LOT, 10 dla CW), (20
B737-700 dla LOT i 10 dla CW). Jestem ciekawy kiedy w konciu LOT ich zamowi!
Czy nasz czeka taka sama tragedia jak w Indonezji?
Obserwuj wątek
    • Gość: mła arogancja IP: *.aster.pl 08.03.07, 21:22
      teraz k... my
      "nikt nam nie powie że czarne jest czarne a białe jest białe"
      na siłę swojego - uczciwość, honor i tego typu "dyrdymały" są obce w
      słowniku "młodych wilków" rządzacych partii i Im podobnych. Zyczę Im, aby za
      kilkanaście lat inna grupa "najmądrzejszych" potraktowała Ich z taką samą
      arogancją jak Oni to czynią. Jesli taki "zestaw" kieruje naszą gospodarką, to
      chyba czas pakowac walizki...
      • rosol4 Re: arogancja 08.03.07, 21:26
        Gość portalu: mła napisał(a):

        > teraz k... my
        > "nikt nam nie powie że czarne jest czarne a białe jest białe"
        > na siłę swojego - uczciwość, honor i tego typu "dyrdymały" są obce w
        > słowniku "młodych wilków" rządzacych partii i Im podobnych. Zyczę Im, aby za
        > kilkanaście lat inna grupa "najmądrzejszych" potraktowała Ich z taką samą
        > arogancją jak Oni to czynią. Jesli taki "zestaw" kieruje naszą gospodarką, to
        > chyba czas pakowac walizki...

        Jesli nie widzisz miejsca dla siebie to korzystaj w poki LOT jeszcze lata. Kup
        bilet w jedna strone, tam zapewne bedzie tobie lepiej.
    • rosol4 Los LOT jak Eureko? 08.03.07, 21:23
      Panie Grad z kolega SLDowcem, co ma przejrzystosc gloszona przez PiS a
      zbujeckim przekretem waszej ekipy ktora sprywatyzowala LOT za 10% odbierajac
      skarbowi panstwa czytaj spoleczenstwu prawo decydowania.
      To tylko polscy prawnicy potrafia wymyslic to i w majestacie prawa wydoic
      panstwo, ktore posiada 2/3 wlasnosci a wladzy 1/3.
      Dopuki bedzie blokada izb adwokackich, to trudno bedzie o prawnikow ktorzy
      beda kontra zlodziskim praktykom temidy rodem z komuny.
      Znana jest zasada iz prawnicy wygrywaja i decyduja o losie stron, nie prawo,
      prawo jest tylko narzedziem z ktorego trzeba umiejetnie korzystac.
      Jak widac nie zawsze uczciwie, ale to juz sprawa honoru a w tym srodowisku to
      jest jak na lekarstwo.
    • Gość: co.ty.powiesz "Nocna zmiana w LOT-u" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 23:40
      A to po jakiemu? Kiedyż wreszcie będzie można przeczytać choć jedną wiadomość,
      żeby nie musieć domyślać się, "co autor chciał przez to powiedzieć", żeby zęby
      nie bolały od kolejnych błędów logicznych, gramatycznych, ortograficznych i nie
      wiadomo jakich - w tej akurat dziedzinie dziennikarze GW są bardzo biegli.
      Szkoda tylko, że nie w swoim zawodzie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka