Gość: drapieżnik
IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl
15.05.03, 23:24
kiedym ujrzala go w knajpie Pod Knutem
zabilo serce radosnym lomotem
zabilo serce a cialo zadrzalo
wiedzialo ze sie stalo to co stac sie mialo
....
Katuj!!! Tratuj!!!
ja pzrebacze wszystko ci jak bratu
mecz mnie drecz mnie recznie
smagaj, poniewieraj skaraj truj
ach butem!!!
knutem!!!
znecaj sie nad cialem mem zepsutem
za cie dla cie
w szmacie ja
pojde na kraj swiata Kacie Moj !!!