vincent02 09.10.07, 21:56 Jak Kwa Kwa dorosnie do piet Balcerowiczowi to porozmawaimy!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ww Re: Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.07, 22:24 Odgrzewany kotlet? A czy nie równie jak uwłaszczenie PC? A i zdaje się jakoś mniej dowodów. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Śledczy pokłócili się o Balcerowicza 10.10.07, 07:58 Żeby te kotlety chociaż odgrzewane były... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbibi Co do PC, Telegrafu i powiązań z ArtB... IP: 217.98.20.* 10.10.07, 12:16 ...to śledztwo umorzono ze względu na przedawnienie, a nie z powodu braku dowodów. Jest różnica, czy nadal jej nie dostrzegasz? Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa20 Nikt nic nie wie a komisja pensje brała! 09.10.07, 22:30 Pięknie jest by ć przy korycie - mącić, mącić i kasę brać. Trzeba jednak być przy korycie. Można o doooopie Maryni i ta sama waga ustaleń. Kasa! Kasa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zły Re: Nikt nic nie wie a komisja pensje brała! IP: *.acn.waw.pl 09.10.07, 23:30 Odwalcie sie pisowskie pierdoły od specjalistów i ludzi, którzy w tamtych czasach probowali coś robić. Raz dobrze, raz źle ale probowali! A co Wy robicie? Gównem obrzucacie, społeczeństwo dzielicie i jedyne wasze osiągniecie to brandzlowanie w kiblu przy odmawianiu różańca. Nadęte świętoszkowate zera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kurskamenda Luz Blues, dzionki płyną, kasa podatnika do kie- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:03 szonki wpada, odpowiedzialność zerowa, życie jak w Madrycie, a ciemny naród kiełbasę wyborczą wcina i na następną kadencję do sejmu wybierze. Dziękujemy Wam MOHERKI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: investor zlodziej zlodziejowi oka nie wykole IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 09.10.07, 23:42 przeciez w tych wszystkich 'komisjach' sa sami 'uwlaszczeni' kolesie ktorzy dorobili sie na 'transformacji'.. wszyscy maja sie wzajemnie w szachu,bo razem rozkradli Polske i teraz sa wielkimi byznesmenami,dilerami,inwestorami, developerami..itp shit nowego ustroju Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: zlodziej zlodziejowi oka nie wykole 10.10.07, 08:03 A poruszanie tematu konfliktu interesów czy zaangażowania po czyjejś stronie związanego z działalnością w fundacji może być po prostu niewygodne dla niektórych posłów. Dla posła Zawiszy również... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.hsd1.il.comcast.net 10.10.07, 00:37 ten cały raport to kupa gówna i karafka maku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: powiedz_to_koniowi Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji PZU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 01:09 Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji PZU. Każdy wpisywał co chciał. A raczej - co było korzystne dla jego partii... Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji 10.10.07, 08:01 A i tak raportów komisji śledczych nic nie wynikało. Czy postawiono kogoś przed TS w związku z tymi aferami mimo, że takie wnioski umieszczono w tych raportach? Odpowiedz Link Zgłoś
michal512 Co sądzisz o Warszawskiej Giełdzie? 10.10.07, 06:10 wejdź na: www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/4598/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wjd malo wazna wiadomosc IP: *.lns5-c8.dsl.pol.co.uk 10.10.07, 07:20 Rzeczpospolita. Prawie 9 milionów dolarów łapówki za węgiel Cezary Gmyz 10-10-2007, ostatnia aktualizacja 10-10-2007 03:56 Były szef Lubelskiego Węgla przyjmował olbrzymie korzyści majątkowe w zamian za sprzedaż wysokoenergetycznego węgla ukraińskiej elektrowni. Wczoraj został zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW Odpowiedz Link Zgłoś
hans564 Chorzy powinni leczy sie, np. u psychiatry, a ... 10.10.07, 08:06 ... a poslowie maja gdzie, bo reszcie narodu po pisuarowej reformie sluzby zdrowia, zostaly juz tylko 'torba i kij'. :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciej.z.zadupia może odzszedł.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.10.07, 08:44 .. i nie wróci. Daj Bóg, aby już nie musiał wracać po "wynalazkach" PiSu w gospodarce.. Balcerowicza idee póki co się mocno trzymają i nie ma takich odważnych coby je spierniczyli. I może nawet PiS nie będzie miał okazji.. Odpowiedz Link Zgłoś
jack79 Re: może odzszedł.. 10.10.07, 08:55 niestety jego idee są w Polsce ciągle żywe, takie jak np. to ze banck centralny odpowida tylko za inflację a za wzrost gospodarczy już nie a w takim USA deficyt ogromny, inflacja rośnie, a oni wyobraź sobie macieju z zadupia obniżyli stopy procentowe o całe 0,5%!!! to głupki jedne nic nie rozumieją z nauk Balcerka, biedaki zginą bez niego, przecież on by podniosł o 0,5% i zapowiedział kolejne podwyżki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbibi Spróbuj koniowi podać aspirynę... IP: 217.98.20.* 10.10.07, 12:36 Pewnie zdechnie, więc lepiej nie. Tak się mają do siebie metody zarządzania pieniadzem stosowane silnych i słabych gospodarkach - a polska niestety należy do tych ostatnich. "Życie na sterydach" może i jest bardziej ekscytujące, ale zwykle krótkie. Doskonale rozumieją to także krzykacze - krytycy Balcerowicza, którzy po objęciu MF robią dokładnie to samo co on, bo żaden z nich nie miał odwagi wywrócić do góry nogami tego, co ten "przeklęty Balcerowicz" zrobił przed nimi. Oprócza braku odwagi wykazali się także brakiem własnych pomysłów na tak przez siebie lansowaną "trzecią drogę" (jak się okazało - do nikąd). Krytykantom (nie: krytykom) Leszka B. radziłbym dokładne przeanalizowanie ówczesnej sytuacji gospodarczej w Polsce i puli dotychczasowych doświadczeń (== ZERO w światowej skali) w przekształcaniu gospodarki scentralizowanej na rynkową. Jedyna pomoc z zewnątrz to 1 mld USD tzw. funduszu stabilizacyjnego od USA na walkę z potencjalnymi spekulantami na kursach walut oraz "błososławieństwo na drogę" od wszystkich wokół; raczej nie za dużo, nie sądzisz? Oczywiście popełniono błędy, za to inni mieli już łatwiej, bo uczyli się na naszych potknięciach. Jak sobie wspomnę tamte ciężkie czasy, to bardzo się cieszę, że jednak nam się UDAŁO. Ja także wtedy dostałem mocno w tyłek, jednak mam do pana B. szacunek i wdzięczność. I tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
jack79 Re: Spróbuj koniowi podać aspirynę... 10.10.07, 13:33 > jednak nam się UDAŁO a jeśli wolno spytać to komu się nie udało? udało sie wszytskim, nawet tym co nie mieli genialnego Leszka ale nieważne wyobraźmy sobie ze Leszek jest szefem FED....naprawdę uważasz ze on by stopy obniżył? on by im tak dowalił zeby się nogami nakryli i nie ma tu nic do rzeczy czy gospodarka słaba czy silna, po prostu facet ma może i dużą wiedzę, ale to jest typowy kujon - zakuty łeb, zero wyobraźni i elastyczności i tak nie wyrażam się o nim nie tylko ja, nie tylko Lepper, ale też nobliści z ekonomi którzy twierdzą ze w swojej jastrzebiej polityce posunał się do absurdu, do ekonomicznego surrealizmu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbibi Re: surrealizm IP: 217.98.20.* 10.10.07, 14:10 No to nadal tkwimy w tym "surrealiźmie", bo - jak już wspomniałem - wszyscy jego następcy robią dokładnie to samo. A i nawet "odzyskane" RPP i NBP jakoś nie mogą "uwolnić się" spod czaru Leszka B. i robią to samo co on ;) Opinia noblistów nie ma tu nic do rzeczy, żaden z nich nie zetknął się z problemami przez które przeszliśmy, więc ich opinie nadają się "na gwóźdź" (wiadomo, gdzie..). I taka jest brutalna, ale prawda. A co do "innych, którym też się udało, a nie mieli Balcerowicza": jakoś pomijasz fakt, że oni JUŻ WIEDZIELI, jak to zrobić - a to kolosalna różnica. Zresztą i tak popełnili błędy w zarządzaniu właśnie nie stosując aż tak drakońskich metod co Balcerowicz. Po zachłyśnięciu się sukcesem i euforii przyszło za to zapłacić, zarówno Czechy jak i Węgry przeżyły załamanie finansów w latach '90 - czyżby pamięć zawodziła? Odpowiedz Link Zgłoś
jack79 Re: surrealizm 11.10.07, 07:00 > Opinia noblistów nie ma tu nic do rzeczy, żaden z nich nie zetknął > się z problemami przez które przeszliśmy, więc ich opinie nadają > się "na gwóźdź" (wiadomo, gdzie..). I taka jest brutalna, ale > prawda. prawda jest taka ze oni mają nobla a Leszek nie ma prawda jest taka że Leszek to nawet pracy nie ma w zasadzie.... przecież się bić o niego powinni - to zresztą sugerowała prasa gdy odchodził ze stanowiska jakoś się nie odniosłeś do tego co by zrobił jako szef FED również do jego durnej tezy którą popiera większość polaków "bank jest odpowiedzialny tylko za inflacje" - jak się okazało to już Lepper jest mądrzejszy bo wie ze nie tak powinno być > zarówno Czechy jak i Węgry przeżyły załamanie finansów w latach '90 - > czyżby pamięć zawodziła? to propaganda zwolenników Leszka, bo nasze bezrobocie skaczące do momentami 20% to co niby jest jak nie kryzys? my widzimy ich kryzysy zapominając ze my w kryzysie byliśmy przez większość czasów po transformacji wysokie bezrobocie o kryzys o wiele gorszy niż jakieś tam załamanie finasów (zresztą widać to po USA które poświęcją pieniądz po to aby utrzymać wzrost i zatrudnienie) wysokie bezrobocie zostawia o wiele większy ślad na dobrobycie i jakości życia niż kryzys finsowy taki jak na wegrzech i w czechach Odpowiedz Link Zgłoś
mark6 Głosuj na PO-obrońców złodziei i aferzystów 10.10.07, 09:51 a także obrońców Największego Przestępcy Gospodarczego Wszechczasów!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kasia481 Przestępcę Balcerowicza NIKT nie ruszy!! 10.10.07, 10:30 Zadbał o to kiedy rządził polskimi finansami 15 lat.Tak jak on siedzi w łapie spryciarzy Bliskowschodniej prowienencji tak inni uzależnieni są od niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jonek Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:57 Dobrze sie zastanowcie w kolejnych wyborach przy ktorej partii stawiacie X. No chyba ze chcecie nadal takich komisji, ktore niczego nie ustalaja a mimo to feruja wyroki. Jak za komuny, lapano przechodnia na chodniku i oskarzano o przynaleznasc do Solidarnosci albo AK w czasie wojny. Nie bylo zadnych dowodow ale nic to, wyroki i tak zapadaly. Nie kojarzy sie Wam to z komisjami parlamentarnymi? Odpowiedz Link Zgłoś