Dodaj do ulubionych

Śledczy pokłócili się o Balcerowicza

09.10.07, 21:56
Jak Kwa Kwa dorosnie do piet Balcerowiczowi to
porozmawaimy!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: ww Re: Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.07, 22:24
      Odgrzewany kotlet? A czy nie równie jak uwłaszczenie PC? A i zdaje się jakoś
      mniej dowodów.
      • adas313 Re: Śledczy pokłócili się o Balcerowicza 10.10.07, 07:58
        Żeby te kotlety chociaż odgrzewane były...
      • Gość: zbibi Co do PC, Telegrafu i powiązań z ArtB... IP: 217.98.20.* 10.10.07, 12:16
        ...to śledztwo umorzono ze względu na przedawnienie, a nie z powodu
        braku dowodów. Jest różnica, czy nadal jej nie dostrzegasz?
    • porannakawa20 Nikt nic nie wie a komisja pensje brała! 09.10.07, 22:30
      Pięknie jest by ć przy korycie - mącić, mącić i kasę brać.
      Trzeba jednak być przy korycie.
      Można o doooopie Maryni i ta sama waga ustaleń.
      Kasa! Kasa!
      • Gość: zły Re: Nikt nic nie wie a komisja pensje brała! IP: *.acn.waw.pl 09.10.07, 23:30
        Odwalcie sie pisowskie pierdoły od specjalistów i ludzi, którzy w
        tamtych czasach probowali coś robić. Raz dobrze, raz źle ale
        probowali! A co Wy robicie? Gównem obrzucacie, społeczeństwo
        dzielicie i jedyne wasze osiągniecie to brandzlowanie w kiblu przy
        odmawianiu różańca. Nadęte świętoszkowate zera.
        • Gość: kurskamenda Luz Blues, dzionki płyną, kasa podatnika do kie- IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:03
          szonki wpada, odpowiedzialność zerowa, życie jak w Madrycie, a
          ciemny naród kiełbasę wyborczą wcina i na następną kadencję do sejmu
          wybierze. Dziękujemy Wam MOHERKI.
    • Gość: investor zlodziej zlodziejowi oka nie wykole IP: *.dsl.wlfrct.sbcglobal.net 09.10.07, 23:42
      przeciez w tych wszystkich 'komisjach' sa sami 'uwlaszczeni' kolesie ktorzy
      dorobili sie na 'transformacji'.. wszyscy maja sie wzajemnie w szachu,bo
      razem rozkradli Polske i teraz sa wielkimi byznesmenami,dilerami,inwestorami,
      developerami..itp shit nowego ustroju
      • adas313 Re: zlodziej zlodziejowi oka nie wykole 10.10.07, 08:03
        A poruszanie tematu konfliktu interesów czy zaangażowania po czyjejś stronie
        związanego z działalnością w fundacji może być po prostu niewygodne dla
        niektórych posłów. Dla posła Zawiszy również...
      • kolargolo a proletariat i tak nic z tego nie kuma 10.10.07, 09:21
        jak zwykle.
    • Gość: Piotr Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.hsd1.il.comcast.net 10.10.07, 00:37
      ten cały raport to kupa gówna i karafka maku
      • Gość: powiedz_to_koniowi Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji PZU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.07, 01:09
        Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji PZU.
        Każdy wpisywał co chciał.
        A raczej - co było korzystne dla jego partii...
        • adas313 Re: Tak samo było z raportem Komisji prywatyzacji 10.10.07, 08:01
          A i tak raportów komisji śledczych nic nie wynikało.

          Czy postawiono kogoś przed TS w związku z tymi aferami mimo, że takie wnioski
          umieszczono w tych raportach?
    • michal512 Co sądzisz o Warszawskiej Giełdzie? 10.10.07, 06:10
      wejdź na:
      www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/4598/
    • Gość: wjd malo wazna wiadomosc IP: *.lns5-c8.dsl.pol.co.uk 10.10.07, 07:20
      Rzeczpospolita.
      Prawie 9 milionów dolarów łapówki za węgiel
      Cezary Gmyz 10-10-2007, ostatnia aktualizacja 10-10-2007 03:56
      Były szef Lubelskiego Węgla przyjmował olbrzymie korzyści majątkowe
      w zamian za sprzedaż wysokoenergetycznego węgla ukraińskiej
      elektrowni. Wczoraj został zatrzymany przez funkcjonariuszy ABW
    • hans564 Chorzy powinni leczy sie, np. u psychiatry, a ... 10.10.07, 08:06
      ... a poslowie maja gdzie, bo reszcie narodu po pisuarowej reformie sluzby
      zdrowia, zostaly juz tylko 'torba i kij'. :-(
      • Gość: maciej.z.zadupia może odzszedł.. IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.10.07, 08:44
        .. i nie wróci. Daj Bóg, aby już nie musiał wracać po "wynalazkach" PiSu w
        gospodarce.. Balcerowicza idee póki co się mocno trzymają i nie ma takich
        odważnych coby je spierniczyli. I może nawet PiS nie będzie miał okazji..
        • jack79 Re: może odzszedł.. 10.10.07, 08:55
          niestety jego idee są w Polsce ciągle żywe, takie jak np. to ze
          banck centralny odpowida tylko za inflację a za wzrost gospodarczy
          już nie
          a w takim USA deficyt ogromny, inflacja rośnie, a oni wyobraź sobie
          macieju z zadupia obniżyli stopy procentowe o całe 0,5%!!!
          to głupki jedne nic nie rozumieją z nauk Balcerka, biedaki zginą bez
          niego, przecież on by podniosł o 0,5% i zapowiedział kolejne
          podwyżki...
          • Gość: zbibi Spróbuj koniowi podać aspirynę... IP: 217.98.20.* 10.10.07, 12:36
            Pewnie zdechnie, więc lepiej nie. Tak się mają do siebie metody
            zarządzania pieniadzem stosowane silnych i słabych gospodarkach - a
            polska niestety należy do tych ostatnich. "Życie na sterydach" może
            i jest bardziej ekscytujące, ale zwykle krótkie. Doskonale rozumieją
            to także krzykacze - krytycy Balcerowicza, którzy po objęciu MF
            robią dokładnie to samo co on, bo żaden z nich nie miał odwagi
            wywrócić do góry nogami tego, co ten "przeklęty Balcerowicz" zrobił
            przed nimi. Oprócza braku odwagi wykazali się także brakiem własnych
            pomysłów na tak przez siebie lansowaną "trzecią drogę" (jak się
            okazało - do nikąd).
            Krytykantom (nie: krytykom) Leszka B. radziłbym dokładne
            przeanalizowanie ówczesnej sytuacji gospodarczej w Polsce i puli
            dotychczasowych doświadczeń (== ZERO w światowej skali) w
            przekształcaniu gospodarki scentralizowanej na rynkową. Jedyna pomoc
            z zewnątrz to 1 mld USD tzw. funduszu stabilizacyjnego od USA na
            walkę z potencjalnymi spekulantami na kursach walut
            oraz "błososławieństwo na drogę" od wszystkich wokół; raczej nie za
            dużo, nie sądzisz? Oczywiście popełniono błędy, za to inni mieli już
            łatwiej, bo uczyli się na naszych potknięciach.
            Jak sobie wspomnę tamte ciężkie czasy, to bardzo się cieszę, że
            jednak nam się UDAŁO. Ja także wtedy dostałem mocno w tyłek, jednak
            mam do pana B. szacunek i wdzięczność. I tyle.
            • jack79 Re: Spróbuj koniowi podać aspirynę... 10.10.07, 13:33
              > jednak nam się UDAŁO

              a jeśli wolno spytać to komu się nie udało?
              udało sie wszytskim, nawet tym co nie mieli genialnego Leszka

              ale nieważne
              wyobraźmy sobie ze Leszek jest szefem FED....naprawdę uważasz ze on
              by stopy obniżył? on by im tak dowalił zeby się nogami nakryli i nie
              ma tu nic do rzeczy czy gospodarka słaba czy silna, po prostu facet
              ma może i dużą wiedzę, ale to jest typowy kujon - zakuty łeb, zero
              wyobraźni i elastyczności i tak nie wyrażam się o nim nie tylko ja,
              nie tylko Lepper, ale też nobliści z ekonomi którzy twierdzą ze w
              swojej jastrzebiej polityce posunał się do absurdu, do ekonomicznego
              surrealizmu
              • Gość: zbibi Re: surrealizm IP: 217.98.20.* 10.10.07, 14:10
                No to nadal tkwimy w tym "surrealiźmie", bo - jak już wspomniałem -
                wszyscy jego następcy robią dokładnie to samo. A i nawet "odzyskane"
                RPP i NBP jakoś nie mogą "uwolnić się" spod czaru Leszka B. i robią
                to samo co on ;)
                Opinia noblistów nie ma tu nic do rzeczy, żaden z nich nie zetknął
                się z problemami przez które przeszliśmy, więc ich opinie nadają
                się "na gwóźdź" (wiadomo, gdzie..). I taka jest brutalna, ale prawda.
                A co do "innych, którym też się udało, a nie mieli Balcerowicza":
                jakoś pomijasz fakt, że oni JUŻ WIEDZIELI, jak to zrobić - a to
                kolosalna różnica. Zresztą i tak popełnili błędy w zarządzaniu
                właśnie nie stosując aż tak drakońskich metod co Balcerowicz. Po
                zachłyśnięciu się sukcesem i euforii przyszło za to zapłacić,
                zarówno Czechy jak i Węgry przeżyły załamanie finansów w latach '90 -
                czyżby pamięć zawodziła?
                • jack79 Re: surrealizm 11.10.07, 07:00
                  > Opinia noblistów nie ma tu nic do rzeczy, żaden z nich nie zetknął
                  > się z problemami przez które przeszliśmy, więc ich opinie nadają
                  > się "na gwóźdź" (wiadomo, gdzie..). I taka jest brutalna, ale >
                  prawda.

                  prawda jest taka ze oni mają nobla a Leszek nie ma
                  prawda jest taka że Leszek to nawet pracy nie ma w zasadzie....
                  przecież się bić o niego powinni - to zresztą sugerowała prasa gdy
                  odchodził ze stanowiska
                  jakoś się nie odniosłeś do tego co by zrobił jako szef FED
                  również do jego durnej tezy którą popiera większość polaków "bank
                  jest odpowiedzialny tylko za inflacje" - jak się okazało to już
                  Lepper jest mądrzejszy bo wie ze nie tak powinno być

                  > zarówno Czechy jak i Węgry przeżyły załamanie finansów w
                  latach '90 -
                  > czyżby pamięć zawodziła?

                  to propaganda zwolenników Leszka, bo nasze bezrobocie skaczące do
                  momentami 20% to co niby jest jak nie kryzys? my widzimy ich kryzysy
                  zapominając ze my w kryzysie byliśmy przez większość czasów po
                  transformacji
                  wysokie bezrobocie o kryzys o wiele gorszy niż jakieś tam załamanie
                  finasów (zresztą widać to po USA które poświęcją pieniądz po to aby
                  utrzymać wzrost i zatrudnienie)
                  wysokie bezrobocie zostawia o wiele większy ślad na dobrobycie i
                  jakości życia niż kryzys finsowy taki jak na wegrzech i w czechach
    • mark6 Głosuj na PO-obrońców złodziei i aferzystów 10.10.07, 09:51
      a także obrońców Największego Przestępcy Gospodarczego
      Wszechczasów!!!
      • pierot6 mark6...nagraj to i do Ziobry!..idioto 10.10.07, 10:08
      • kasia481 Przestępcę Balcerowicza NIKT nie ruszy!! 10.10.07, 10:30
        Zadbał o to kiedy rządził polskimi finansami 15 lat.Tak jak on
        siedzi w łapie spryciarzy Bliskowschodniej prowienencji tak inni
        uzależnieni są od niego.
    • Gość: Jonek Śledczy pokłócili się o Balcerowicza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.07, 09:57
      Dobrze sie zastanowcie w kolejnych wyborach przy ktorej partii stawiacie X. No
      chyba ze chcecie nadal takich komisji, ktore niczego nie ustalaja a mimo to
      feruja wyroki. Jak za komuny, lapano przechodnia na chodniku i oskarzano o
      przynaleznasc do Solidarnosci albo AK w czasie wojny. Nie bylo zadnych dowodow
      ale nic to, wyroki i tak zapadaly. Nie kojarzy sie Wam to z komisjami
      parlamentarnymi?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka