Dodaj do ulubionych

Gomułka: CIT w dół

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 23:00
Czy PIT-5L czyli linowy Pit dla osób fizycznych prowadzących działalność
gospodarczą też mogą obniżyć z 19 do 15%?
Pliiiizz!
(CIT jest dla osób prawnych prowadzących dz. gosp. a nie dla osób fizycznych).
Obserwuj wątek
    • ginlo A moze by tak zamiast obnizac CIT, wprowadzic 08.01.08, 01:20
      rozsadny system kosztow podatkowych. Nie bardzo rozumiem sens tego ruchu. Co on
      ma dac???? Zwiekszyc zachety do inwestowania??? Chyba lepiej zadzialalby system
      rozsadnych kosztow podatkowych
    • lestek35 Gomułka: CIT w dół 08.01.08, 01:59
      A co z jednym najwyższych VATów, a co a akcyzami i innymi "duperelami"
      skutecznie spowalniającymi przedsiębiorczość?

      No, lecz o tym cicho sza...
    • maruda.r Gomułka w dół 08.01.08, 09:52
      Gość portalu: Adomas napisał(a):

      > Czy PIT-5L czyli linowy Pit dla osób fizycznych prowadzących działalność
      > gospodarczą też mogą obniżyć z 19 do 15%?

      **************************************

      Wiceminister jest makroekonomistą i prawdopodobnie ma bardzo blade pojęcie,
      jakie podmioty egzystują w polskiej przestrzeni gospodarczej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka