Gość: GURU Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.centertel.pl 03.02.09, 20:53 NATYCHMIAST SKOŃCZYĆ ZE SKANDALEM SŁABNĄCEGO ZŁOTEGO ! DO ERM 2 NATYCHMIAST I BRONIĆ ZŁOTEGO NA POZIOMIE 3,6 +/- 15% . nATYCHMIAST ODWALIĆ SIĘ OD GOSPODARKI UWOLNIĆ JĄ NIE PODEJMOWAĆ DECYZJI , OBNIZYĆ PODATKI DO 12 % LINIOWO NA WSZYSTO I ZMNIEJSZYĆ ADMIN PAŃSTWOWY O 60% , PRYATYZOAĆ SŁUZBĘ ZDROWIA I WPROWADZIĆ PRYWATNE UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:22 Łotwa ma podatek liniowy, Litwa i Estonia są w ERM2, i jak wiadomo, jest u nich super, kryzys ominął te państwa szerokim łukiem. Wyłącz ten capslock, podejdź do najbliższej ściany i postukaj w nią głową. Może Ci jeszcze coś zaskoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy 04.02.09, 10:15 Gość portalu: GURU napisał(a): > NATYCHMIAST SKOŃCZYĆ ZE SKANDALEM SŁABNĄCEGO ZŁOTEGO ! DO ERM 2 > NATYCHMIAST I BRONIĆ ZŁOTEGO NA POZIOMIE 3,6 +/- 15% . nATYCHMIAST > ODWALIĆ SIĘ OD GOSPODARKI UWOLNIĆ JĄ NIE PODEJMOWAĆ DECYZJI , > OBNIZYĆ PODATKI DO 12 % LINIOWO NA WSZYSTO I ZMNIEJSZYĆ ADMIN > PAŃSTWOWY O 60% , PRYATYZOAĆ SŁUZBĘ ZDROWIA I WPROWADZIĆ PRYWATNE > UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE YES! YES! YES! Tylko - czy Ty sądzisz, że Pisprezydent na coś podobnego pozwoli? Jeszcze mogłoby się Tuskowi coś udać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: squitr Kolejny PRowy pokaz dla debili zakończony IP: *.mtvk.pl 03.02.09, 21:01 Odmeldować się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:20 Świnie z sejmu zarabiają w tym roku o 1400 PLN więcej (w tym 1000 PLN z tytułu obniżenia podatku dla najbogatszych), bandyci z ministerestw - o 10% (stosowną decyzję podpisał niedawno Tusk). Nic dziwnego, że się cieszą. A jeśli przy okazji cięć rozleci się policja, edukacja czy służba zdrowia, to przecież nie ma dla nich żadnego znaczenia. Oni posyłają dzieci do prywatnych szkół, leczą się w rządowych klinikach i mają zapewnioną ochronę za pieniądze podatnika. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokrytyka 03.02.09, 21:28 To szanowny gosc glosowal na... swinie? Czy tez na nikogo? Bo, ze przypomne, w Sejmie zasiadaja ci, na ktorych glosowali tzw. "obywatele". Gość portalu: a napisał(a): > Świnie z sejmu zarabiają w tym roku o 1400 PLN więcej Odpowiedz Link Zgłoś
7y8u Re: Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokry 03.02.09, 21:53 A na kogo mieliśmy głosować? W obecnym, chorym systemie politycznym tego kraju żaden porządny człowiek nie dostanie się na listy wyborcze. Najpierw musi zostać zaakceptowany przez partię, a wiadomo, co to znaczy. No i musi to być jedna z aktualnie rządzących partii, bo przy obecnym systemie ich finansowania żadna inna nie ma szans. Czyli niezależnie od tego, czy i na kogo będziemy głosować, obecny system będzie się tylko utrwalał. Aż do kolejnej rozp* na miarę upadku komunizmu. W aktualnej sytuacji za podwyzkami wynagrodzeń posłów i ministrów są chyba tylko posłowie i ministrowie z rodzinami. Jak jesteś taki mądry, to może powiesz, co mogą zrobić wyborcy, żeby nie dopuścić do tych podwyżek? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czas na zmiany Re: Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 23:53 Obecny system wyborczy jest chory!! Odpowiedz Link Zgłoś
paka48 Cholerny błąd!..... 03.02.09, 21:41 Owszem, niech są oszczędności to znaczy, budżet został sknocony. Ta kasa winna trafić na rynek, do ręki każdego obywatela z osobna. Obojętnie w jakiej formie. Ludzie najlepiej ją wydadzą, bo wiedzą na co, kto najlepszy - partacze padną. Jakość zatriumfuje. Czego oczekuję od rządu? Po pierwsze, który bank splajtuje za nieściągnięte kredyty! Ktoś je wręczał gdzie byli pracownicy i nadzór. Dlaczego nie licytuje się majątku pracowników banku na równi ze złymi kredytobiorcami. Czy pracownicy banków to święte krowy? Panie Premierze! Podobne uwagi mam w adres: notariuszy i sędziów, chciałbym usłyszeć ile wydano orzeczeń i na jaką kwotę dotyczącą zwrotu zrabowanego mienia i zadośćuczynienia ofiarom przestępstw, a ile faktycznie zebranie. Może wtedy będziemy państwem prawa, póki co jeśteśmy nadal państwem szabrowników! I to za przyzwoleniem Rządu RP. Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 21:50 Trzech idiotów wciska kit matołom z syndromem PO- mroczności,oszczędność rozumiem wtedy kiedy kilometr autostrady buduję zamiast za 20 mln Euro za 12 mln,a nie kiedy wcale nie buduję lub nie płacę za czynsz i ogrzewanie, To jest polityka posyłania następnych ludzi na bezrobocie,nie będą zszywać dokumentów-upadnie fabryka zszywek,ludzie na bruk. Tych sku...synów trzeba wypieprzyć jak najszybciej,oni cofną kraj o dziesięć lat,zobaczycie tuskomatołki jakie bezrobocie będzie za pół roku.Merkel już olała tego rudego ignoranta,nie otworzą rynku pracy,a zmywakowcy z irlandi po powrocie znajdą drugą białoruś. Ciekawe czy ten miękkim germańskim fiutem robiony rudy mieszaniec przy następnych wyborach będzie miał odwagę stanąć przed młodymi ludżmi w Anglii i Irlandii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Gierek lepszy od Donaldu Tuscu IP: 81.219.149.* 03.02.09, 21:52 Gierek kiedyś znalazł 20 miliardów. A Tuscu tylko siedemnaście z hakiem... Gzie postęp? Stangancja, a nawet cofanie się (do tyłu, oczywiście). Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 22:19 Rozumiem,że pieprzony kaszub,strażacki robot i jakiś importowany trzeciorzędny pseudoekonomista w pierwszym budżecie chcieli zmarnotrawic około 20 mld,pewnie na zasadzie aby nam PO-jebańcom żyło się lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czary-mary Tusk -cudotwórca... :) IP: *.chomiczowka.waw.pl 03.02.09, 22:23 W 3 dni znalazł 20 mld :) Mołodiec ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghk Polska wyspą wzrostu gosp. w dobie kryzysu!! IP: 194.126.165.* 03.02.09, 22:38 Tak panie Rostowski jest pan skończony! jak można wyłaczać polske z zależności gospodarczych międzynarodowych? wszystkie gospodarki padają a my co? zakładał pan 3,7 wzrostu PKB teraz zszedł do 1,7 a bedzie pewnie 1%, pod trybunał stanu za brak odpowiedzialności i prube oszukania społeczeństwa Odpowiedz Link Zgłoś
konop Re: Polska wyspą wzrostu gosp. w dobie kryzysu!! 03.02.09, 22:40 Rząd postanowił, że ma się poprawić! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof484 Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 23:06 No to wracamy do starego porządku komunistycznego .Będziemy sie sami bronic przed bandytami a na granicy postawimy chochoły zamiast żołnierzy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: glosc Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.wroclaw.mm.pl 03.02.09, 23:10 Znalazl? Bez jaj. Wyjął społeczeństwu żeby się samemu nachapać. Odpowiedz Link Zgłoś
heheheheh Rząd Tuska jest skończony 03.02.09, 23:11 Za pół roku już go nie będzie - nie docenia kryzysu, nie wie jak katastrofalne skutki się czaja..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uruku slusznie. Kosciol do fiskusa IP: *.chello.pl 03.02.09, 23:19 i te ziemie co to agencje rozdaja rozmaitym zakonom w ramach "rekompensat", a potem okazuje sie, ze zakony sprzedaja je mafii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crom Re: slusznie. Kosciol do fiskusa IP: 94.246.145.* 04.02.09, 08:05 sprawdz zanim cos palniesz parafie katolickie placa podatek skarbowce placa od duszy jezeli przyjales chrzest placa rowniez od ciebie glabie nawet jesli nie chodzisz do kosciola chyba ze chodzi ci o gminy zydowskie to przeprzaszam nie wiem czy placa podatki pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodzio Co za jaja IP: 89.25.158.* 03.02.09, 23:36 Jakie oszczędności, to czysta propaganda sukcesu, to są normalne cięcia. Tej kasy przecież jeszcze nie ma i nie wiadomo, czy będzie. Rzeczywistość jest o wiele tragiczniejsza, te cięcia muszą skutkować bezrobociem i stagnacją w myśl powiedzenia, że z pustego i Salomon nie naleje. Oj nagrabią sobie liberałowie, nagrabią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.chello.pl 04.02.09, 00:25 zabrali policjantom, strażakom, żołnierzom i innym służbom duże pieniądze, a co z rolnikami??????? Śmieja się z wszystkich płacąc żenujące niskie składki na ubezpiecznia w sytuacji gdy pozostałym grupom znosi się wszystkie przywileje!!!!! Panie Premierze chciałbym przypomnieć że jest Pan Premierem WSZYSTKICH Polaków i w tym trudnym okresie czas zabrać się za realną reformę KRUS !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Mylisz sie 90 mld dziure zrobil Balcerowicz a Bauc 04.02.09, 03:20 podal ta informacje, jak tylko sie o tym zorientowal, do publicznej wiadomosci. KOR-wsie media "urobily" opinie publiczna nazywajac ten fakt "dziura Bauca". Sprawdz daty, kto kim byl w czasie ustalania tamtego budzetu. Tak samo jak Balcerowicz byl wspolautorem Czerech Wielopomnych Reform. Efekty pansczyznianego OFE nawet GW podala bo juz nie mozna bylo dalej tego ukrywac. Odpowiadam tylko tobie bo szkoda mi czasu na Potomkow Polskich Parobkow. Ruski kazali uczyc pisac i czytac ich rodzicow i ich tez. Ale "wielki uczony" Lysenko nie byl stanie "nauczyc" ich intelektu. Zdegenerowane geny nawet dzisiaj sa nie do naprawienia. koloratura1 napisała: > Ale nie do ordynarnego łgarstwa, np., cyt.: "...zwalić, że dziurę zrobił Bauc.. > ." - Dziurę ZROBIŁ nie kto inny, jak właśnie Bauc; nie trzeba "zwalać". > Odpowiedz Link Zgłoś
palestrina2005 jeden wielki cyrk i amatorszczyzna ze strony Tuska 04.02.09, 07:28 Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Ale PO-lemingi onanizują się tym PR-em jak jacyś 04.02.09, 07:59 seksoholicy - I O TO PRZECIEŻ SZŁO! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tkmtkm Dobrze, że nie rządzi lewicowa hołota z PiS SO SLD IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 08:23 Dzięki Bogu, że w dobie kryzysu Polską nie rządzi lewicowa hołota z PiSu, Samoobrony czy SLD. Oni leczyliby sytuację wprowadzaniem przymusowego tzw. "solidaryzm społecznego". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MaciejWr 9,7mld kredytu = oszczędność ??! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 08:27 Obsługa polskiego długu to 155mld rocznie - Polska idzie na dno i to jest prawdziwa przyczyna "złych nastrojów inwestorów", wyprzedaży na giełdach i spadającewgo kursu złotego. Odpowiedz Link Zgłoś
martica to nie oszczednosci a ratowanie tylka rzadu 04.02.09, 08:29 te prawie 20 miliardow PLN to NIE OSZCZEDNOSCI a RATOWANIE TYLKA, bo rzad nie dostalby absolutorium budzetowego, jaki ze zamiast planowanych 17 mld PLN dziury budzetowej Tusk i spolka 'dochrapali' sie 34 miliardow. Tak wiec jakby nie znalezli co najmniej 17 miliardow PLN, to nie dostaliby absolutorium, a 'nie-Polak' minister finansow stanalby przed Trybunalem Stanu. Powiedzcie wreszcie PRAWDE! Bo to cackanie sie z ukochana PO i umilowanym Tuskiem w prawie wszystkich mediach zaczyna byc zalosne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mpp To jest cud. Prawdziwy cud. A tak bez żartów. IP: 193.179.215.* 04.02.09, 08:31 Jeśli tak szybko znaleziono 19mld, to znaczy, że nasz budżet zawiera mnóstwo nie potrzebnych wydatków i tyle. Kraj na dorobku powinien każdą złotówkę oglądać dwa razy nawet w dobrym okresie. Wstyd, że pożyczamy od naszych dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekonomist 150 mld.obligacji --Polska to bankrut przez tuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 20:24 150 mld.obligacji --Polska to bankrut przez tuska z małej litery gdzie bucu pchasz się na prezydenta. 19,6 mld oszczedności . a podrugiej stronie 150 mld kredytu wyprodukowanego w obligacjach . informacja o obligacjach zwyszkuje kursami walut gdy dojdzie do wyprodukowania 150mld obligacji euro będzie po 10 zł. niech zyje balcerek najleprzy doradca tuska Odpowiedz Link Zgłoś