Dodaj do ulubionych

Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na...

    • Gość: GURU Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.centertel.pl 03.02.09, 20:53
      NATYCHMIAST SKOŃCZYĆ ZE SKANDALEM SŁABNĄCEGO ZŁOTEGO ! DO ERM 2
      NATYCHMIAST I BRONIĆ ZŁOTEGO NA POZIOMIE 3,6 +/- 15% . nATYCHMIAST
      ODWALIĆ SIĘ OD GOSPODARKI UWOLNIĆ JĄ NIE PODEJMOWAĆ DECYZJI ,
      OBNIZYĆ PODATKI DO 12 % LINIOWO NA WSZYSTO I ZMNIEJSZYĆ ADMIN
      PAŃSTWOWY O 60% , PRYATYZOAĆ SŁUZBĘ ZDROWIA I WPROWADZIĆ PRYWATNE
      UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE
      • Gość: a Re: Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:22
        Łotwa ma podatek liniowy, Litwa i Estonia są w ERM2, i jak wiadomo,
        jest u nich super, kryzys ominął te państwa szerokim łukiem.

        Wyłącz ten capslock, podejdź do najbliższej ściany i postukaj w nią
        głową. Może Ci jeszcze coś zaskoczy.
      • koloratura1 Re: Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy 04.02.09, 10:15
        Gość portalu: GURU napisał(a):

        > NATYCHMIAST SKOŃCZYĆ ZE SKANDALEM SŁABNĄCEGO ZŁOTEGO ! DO ERM 2
        > NATYCHMIAST I BRONIĆ ZŁOTEGO NA POZIOMIE 3,6 +/- 15% . nATYCHMIAST
        > ODWALIĆ SIĘ OD GOSPODARKI UWOLNIĆ JĄ NIE PODEJMOWAĆ DECYZJI ,
        > OBNIZYĆ PODATKI DO 12 % LINIOWO NA WSZYSTO I ZMNIEJSZYĆ ADMIN
        > PAŃSTWOWY O 60% , PRYATYZOAĆ SŁUZBĘ ZDROWIA I WPROWADZIĆ PRYWATNE
        > UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

        YES! YES! YES!
        Tylko - czy Ty sądzisz, że Pisprezydent na coś podobnego pozwoli? Jeszcze mogłoby się Tuskowi coś udać...
    • Gość: squitr Kolejny PRowy pokaz dla debili zakończony IP: *.mtvk.pl 03.02.09, 21:01
      Odmeldować się.
    • Gość: a Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 21:20
      Świnie z sejmu zarabiają w tym roku o 1400 PLN więcej (w tym 1000
      PLN z tytułu obniżenia podatku dla najbogatszych), bandyci z
      ministerestw - o 10% (stosowną decyzję podpisał niedawno Tusk).

      Nic dziwnego, że się cieszą. A jeśli przy okazji cięć rozleci się
      policja, edukacja czy służba zdrowia, to przecież nie ma dla nich
      żadnego znaczenia. Oni posyłają dzieci do prywatnych szkół, leczą
      się w rządowych klinikach i mają zapewnioną ochronę za pieniądze
      podatnika.
      • strzelec51 Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokrytyka 03.02.09, 21:28
        To szanowny gosc glosowal na... swinie? Czy tez na nikogo?

        Bo, ze przypomne, w Sejmie zasiadaja ci, na ktorych glosowali
        tzw. "obywatele".


        Gość portalu: a napisał(a):

        > Świnie z sejmu zarabiają w tym roku o 1400 PLN więcej
        • 7y8u Re: Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokry 03.02.09, 21:53
          A na kogo mieliśmy głosować? W obecnym, chorym systemie politycznym
          tego kraju żaden porządny człowiek nie dostanie się na listy
          wyborcze. Najpierw musi zostać zaakceptowany przez partię, a
          wiadomo, co to znaczy. No i musi to być jedna z aktualnie rządzących
          partii, bo przy obecnym systemie ich finansowania żadna inna nie ma
          szans.

          Czyli niezależnie od tego, czy i na kogo będziemy głosować, obecny
          system będzie się tylko utrwalał. Aż do kolejnej rozp* na miarę
          upadku komunizmu.

          W aktualnej sytuacji za podwyzkami wynagrodzeń posłów i ministrów są
          chyba tylko posłowie i ministrowie z rodzinami. Jak jesteś taki
          mądry, to może powiesz, co mogą zrobić wyborcy, żeby nie dopuścić do
          tych podwyżek?
          • Gość: czas na zmiany Re: Swinie w Sejmie czyli wyborcy pewnego samokry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 23:53
            Obecny system wyborczy jest chory!!
    • paka48 Cholerny błąd!..... 03.02.09, 21:41
      Owszem, niech są oszczędności to znaczy, budżet został sknocony. Ta kasa winna trafić na rynek, do ręki każdego obywatela z osobna. Obojętnie w jakiej formie. Ludzie najlepiej ją wydadzą, bo wiedzą na co, kto najlepszy - partacze padną. Jakość zatriumfuje. Czego oczekuję od rządu? Po pierwsze, który bank splajtuje za nieściągnięte kredyty! Ktoś je wręczał gdzie byli pracownicy i nadzór. Dlaczego nie licytuje się majątku pracowników banku na równi ze złymi kredytobiorcami. Czy pracownicy banków to święte krowy? Panie Premierze! Podobne uwagi mam w adres: notariuszy i sędziów, chciałbym usłyszeć ile wydano orzeczeń i na jaką kwotę dotyczącą zwrotu zrabowanego mienia i zadośćuczynienia ofiarom przestępstw, a ile faktycznie zebranie. Może wtedy będziemy państwem prawa, póki co jeśteśmy nadal państwem szabrowników! I to za przyzwoleniem Rządu RP.
    • bokassa Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 21:50
      Trzech idiotów wciska kit matołom z syndromem PO-
      mroczności,oszczędność rozumiem wtedy kiedy kilometr autostrady
      buduję zamiast za 20 mln Euro za 12 mln,a nie kiedy wcale nie buduję
      lub nie płacę za czynsz i ogrzewanie,
      To jest polityka posyłania następnych ludzi na bezrobocie,nie będą
      zszywać dokumentów-upadnie fabryka zszywek,ludzie na bruk.
      Tych sku...synów trzeba wypieprzyć jak najszybciej,oni cofną kraj o
      dziesięć lat,zobaczycie tuskomatołki jakie bezrobocie będzie za pół
      roku.Merkel już olała tego rudego ignoranta,nie otworzą rynku
      pracy,a zmywakowcy z irlandi po powrocie znajdą drugą białoruś.
      Ciekawe czy ten miękkim germańskim fiutem robiony rudy mieszaniec
      przy następnych wyborach będzie miał odwagę stanąć przed młodymi
      ludżmi w Anglii i Irlandii.
    • Gość: Marek Gierek lepszy od Donaldu Tuscu IP: 81.219.149.* 03.02.09, 21:52
      Gierek kiedyś znalazł 20 miliardów. A Tuscu tylko siedemnaście z hakiem...
      Gzie postęp? Stangancja, a nawet cofanie się (do tyłu, oczywiście).
    • bokassa Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 22:19
      Rozumiem,że pieprzony kaszub,strażacki robot i jakiś importowany
      trzeciorzędny pseudoekonomista w pierwszym budżecie chcieli
      zmarnotrawic około 20 mld,pewnie na zasadzie aby nam PO-jebańcom
      żyło się lepiej.
    • Gość: czary-mary Tusk -cudotwórca... :) IP: *.chomiczowka.waw.pl 03.02.09, 22:23
      W 3 dni znalazł 20 mld :) Mołodiec !
    • Gość: ghk Polska wyspą wzrostu gosp. w dobie kryzysu!! IP: 194.126.165.* 03.02.09, 22:38
      Tak panie Rostowski jest pan skończony! jak można wyłaczać polske z
      zależności gospodarczych międzynarodowych? wszystkie gospodarki
      padają a my co? zakładał pan 3,7 wzrostu PKB teraz zszedł do 1,7 a
      bedzie pewnie 1%, pod trybunał stanu za brak odpowiedzialności i
      prube oszukania społeczeństwa
      • konop Re: Polska wyspą wzrostu gosp. w dobie kryzysu!! 03.02.09, 22:40
        Rząd postanowił, że ma się poprawić!
    • krzysztof484 Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... 03.02.09, 23:06
      No to wracamy do starego porządku komunistycznego .Będziemy sie sami bronic
      przed bandytami a na granicy postawimy chochoły zamiast żołnierzy .
    • Gość: glosc Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.wroclaw.mm.pl 03.02.09, 23:10
      Znalazl? Bez jaj. Wyjął społeczeństwu żeby się samemu nachapać.
    • heheheheh Rząd Tuska jest skończony 03.02.09, 23:11
      Za pół roku już go nie będzie - nie docenia kryzysu, nie wie jak katastrofalne
      skutki się czaja.....
    • Gość: uruku slusznie. Kosciol do fiskusa IP: *.chello.pl 03.02.09, 23:19
      i te ziemie co to agencje rozdaja rozmaitym zakonom w
      ramach "rekompensat", a potem okazuje sie, ze zakony sprzedaja je
      mafii
      • Gość: crom Re: slusznie. Kosciol do fiskusa IP: 94.246.145.* 04.02.09, 08:05
        sprawdz zanim cos palniesz
        parafie katolickie placa podatek skarbowce
        placa od duszy
        jezeli przyjales chrzest placa rowniez od ciebie glabie
        nawet jesli nie chodzisz do kosciola

        chyba ze chodzi ci o gminy zydowskie
        to przeprzaszam
        nie wiem czy placa podatki

        pzdr.
    • Gość: Bodzio Co za jaja IP: 89.25.158.* 03.02.09, 23:36
      Jakie oszczędności, to czysta propaganda sukcesu, to są normalne
      cięcia. Tej kasy przecież jeszcze nie ma i nie wiadomo, czy będzie.
      Rzeczywistość jest o wiele tragiczniejsza, te cięcia muszą skutkować
      bezrobociem i stagnacją w myśl powiedzenia, że z pustego i Salomon
      nie naleje. Oj nagrabią sobie liberałowie, nagrabią.
    • Gość: wyborca Rostowski: rząd przyjął plan oszczędnościowy na... IP: *.chello.pl 04.02.09, 00:25
      zabrali policjantom, strażakom, żołnierzom i innym służbom duże
      pieniądze, a co z rolnikami???????
      Śmieja się z wszystkich płacąc żenujące niskie składki na
      ubezpiecznia w sytuacji gdy pozostałym grupom znosi się wszystkie
      przywileje!!!!!
      Panie Premierze chciałbym przypomnieć że jest Pan Premierem
      WSZYSTKICH Polaków i w tym trudnym okresie czas zabrać się za realną
      reformę KRUS !!!!
    • ak8131 PO to GWno. Cwiakalski na Prezydenta. 04.02.09, 01:48
    • jola_z_dywit_2006a Mylisz sie 90 mld dziure zrobil Balcerowicz a Bauc 04.02.09, 03:20

      podal ta informacje, jak tylko sie o tym zorientowal, do publicznej wiadomosci.
      KOR-wsie media "urobily" opinie publiczna nazywajac ten fakt "dziura Bauca".

      Sprawdz daty, kto kim byl w czasie ustalania tamtego budzetu.
      Tak samo jak Balcerowicz byl wspolautorem Czerech Wielopomnych Reform. Efekty
      pansczyznianego OFE nawet GW podala bo juz nie mozna bylo dalej tego ukrywac.

      Odpowiadam tylko tobie bo szkoda mi czasu na Potomkow Polskich Parobkow. Ruski
      kazali uczyc pisac i czytac ich rodzicow i ich tez. Ale "wielki uczony" Lysenko
      nie byl stanie "nauczyc" ich intelektu. Zdegenerowane geny nawet dzisiaj sa nie
      do naprawienia.


      koloratura1 napisała:
      > Ale nie do ordynarnego łgarstwa, np., cyt.: "...zwalić, że dziurę zrobił Bauc..
      > ." - Dziurę ZROBIŁ nie kto inny, jak właśnie Bauc; nie trzeba "zwalać".
      >
    • taxal Rostowski bez honoru 04.02.09, 06:45
      oszust
    • palestrina2005 jeden wielki cyrk i amatorszczyzna ze strony Tuska 04.02.09, 07:28

      • uchachany Ale PO-lemingi onanizują się tym PR-em jak jacyś 04.02.09, 07:59
        seksoholicy - I O TO PRZECIEŻ SZŁO!
    • Gość: tkmtkm Dobrze, że nie rządzi lewicowa hołota z PiS SO SLD IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.02.09, 08:23
      Dzięki Bogu, że w dobie kryzysu Polską nie rządzi lewicowa hołota z
      PiSu, Samoobrony czy SLD. Oni leczyliby sytuację wprowadzaniem
      przymusowego tzw. "solidaryzm społecznego".
    • Gość: MaciejWr 9,7mld kredytu = oszczędność ??! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 08:27
      Obsługa polskiego długu to 155mld rocznie - Polska idzie na dno i to
      jest prawdziwa przyczyna "złych nastrojów inwestorów", wyprzedaży na
      giełdach i spadającewgo kursu złotego.
    • martica to nie oszczednosci a ratowanie tylka rzadu 04.02.09, 08:29
      te prawie 20 miliardow PLN to NIE OSZCZEDNOSCI a RATOWANIE TYLKA, bo
      rzad nie dostalby absolutorium budzetowego, jaki ze zamiast
      planowanych 17 mld PLN dziury budzetowej Tusk i spolka 'dochrapali'
      sie 34 miliardow. Tak wiec jakby nie znalezli co najmniej 17
      miliardow PLN, to nie dostaliby absolutorium, a 'nie-Polak' minister
      finansow stanalby przed Trybunalem Stanu. Powiedzcie wreszcie PRAWDE!
      Bo to cackanie sie z ukochana PO i umilowanym Tuskiem w prawie
      wszystkich mediach zaczyna byc zalosne!
    • Gość: mpp To jest cud. Prawdziwy cud. A tak bez żartów. IP: 193.179.215.* 04.02.09, 08:31
      Jeśli tak szybko znaleziono 19mld, to znaczy, że nasz budżet zawiera mnóstwo
      nie potrzebnych wydatków i tyle. Kraj na dorobku powinien każdą złotówkę
      oglądać dwa razy nawet w dobrym okresie. Wstyd, że pożyczamy od naszych dzieci!
    • Gość: ekonomist 150 mld.obligacji --Polska to bankrut przez tuska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 20:24
      150 mld.obligacji --Polska to bankrut przez tuska z małej litery
      gdzie bucu pchasz się na prezydenta.
      19,6 mld oszczedności . a podrugiej stronie 150 mld kredytu
      wyprodukowanego w obligacjach .
      informacja o obligacjach zwyszkuje kursami walut gdy dojdzie do
      wyprodukowania 150mld obligacji euro będzie po 10 zł.
      niech zyje balcerek najleprzy doradca tuska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka