Gość: Brzoza IP: *.mennica.com.pl 10.12.03, 15:07 Bardzo dobra informacja, ciekaw jestem tylko co powiedza na to malkontenci, Ci ktorym zawsze wszystko sie nie podoba. Czekam z niecierpliwoscia na Wasze komentarze. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olus Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.electrolux-na.com 10.12.03, 15:17 Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawo Na pohybel malkontentom IP: 80.48.247.* 10.12.03, 15:25 Gość portalu: olus napisał(a): > Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania > Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji? No co za gosć, nie moge heheh. Jak mozna tak clay czas narzekac sie zastanawiam. Olus spojrz sie w lustro i zobacz czy z Twoimi proporcjami wszytsko w porzadku, bo pewnie tez masz jakies defekty :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ostrożny z UW Ja WIEM co powiedzial Piłsudski IP: *.chello.pl 10.12.03, 18:16 Gość portalu: pawo napisał(a): > Gość portalu: olus napisał(a): > > > Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania > > Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji? > No co za gosć, nie moge heheh. Jak mozna tak clay czas narzekac > sie zastanawiam. Olus spojrz sie w lustro i zobacz czy z Twoimi > proporcjami wszytsko w porzadku, bo pewnie tez masz jakies > defekty :) Otóż Piłsudski powiedział 80 lat temu "Dla Polaków można zrobić wiele - z Polakami niewiele"! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Bardzo sie ciesze IP: *.crowley.pl 10.12.03, 15:19 Mam tylko nadzieje, ze to nie ze wzgledu, iz Niemcy maja nadzieje na powrot na Ziemie Zachodnie i byc moze lobbuja by jesli juz inwestowac w Polsce to na ziemiech ktore po rozpadzie UE beda chcieli na powrot przejac pod swoja administracje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.03, 15:21 Malkontenci powiedza, ze: 1) spadnie jakosc autobusow Volvo, 2) jedno Volvo wiosny nie czyni I moga miec racje ;-) Ale tak czy inaczej - to dobra wiadomosc :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: q_q_q Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.u.mcnet.pl 10.12.03, 15:34 Zaorać, ach zaorać to SLD!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Qracz Zaorać IP: *.pmintl.ch 10.12.03, 17:40 Zaorać, Zaorać znowu cos spieprzyli. A może trza by tak sprawdzić kto tu dosta w lapę ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malkontent ? DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO JEDŹMY IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.03, 15:44 :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Optymista Re: DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO J IP: *.tvkdiana.pl / *.tvkdiana.pl 10.12.03, 16:35 Konkurentem dla Jelcza-Volvo jest niewatpliwie Solarisbus z pod Poznania. Jednak Volvo ma swoje rzuty na tasme - marketingowe i widoczznie dobrze mu w RP skoro tak zdecydowal. Bedziemy mieli okazje obserwowac zmagania dwoch firm : jednej z potencjalem i rutyna produkcyjno-rynkowa, z druga mloda , bo zaledwie kilka lat egzystujaca , ale o wielkich ambicjach . Niech sie dzieje co chce, byle dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO J IP: 217.8.186.* 11.12.03, 08:19 A co ma Jelcz do Volvo? Volvo to Volvo, a banrutujący Jelcz należy do Sobiesława. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j WYZYSK I TYLE !!! IP: *.acn.pl 10.12.03, 16:31 Co powiedzą malkontenci - ależ to proste. Znacie to? 'Gwałtownie narasta wyzysk polskiego robotnika przez kapitalistów w dodatku zagranicznych. Napychają swoje brzuchy i kieszenie kosztem biednych polskich czarnoraboczych.' Gość portalu: Brzoza napisał(a): > Bardzo dobra informacja, ciekaw jestem tylko co powiedza na to malkontenci, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wanatos Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.pop.e / *.pop.e-wro.pl 10.12.03, 16:32 Cóż za euforia! "Teraz produkcja autobusów volvo koncentrować się będzie w kilku fabrykach". Sprawdziliście jaka jest ilość wyprodukowanych przez Volvo autobusów rocznie? 250? Brawo! Cieszcie się bo dziennikarz także nie sprawdził. Wiecie co powiedzą malkontenci? Powiedzą, że to nowina mocno na wyrost. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WK Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.ig.pwr.wroc.pl 10.12.03, 17:07 Grupa Volvo-Renault Trucks-Mack: 9063 autobusy w 2002. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maly Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: 212.123.27.* 10.12.03, 16:55 250 z możliwych 1100 sztuk, przecież ta firma chyli się ku upadkowi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jollo Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.uni-math.gwdg.de 10.12.03, 17:00 > Mam tylko nadzieje, ze to nie ze wzgledu, iz Niemcy maja > nadzieje na powrot na Ziemie Zachodnie i byc moze lobbuja by > jesli juz inwestowac w Polsce to na ziemiech ktore po rozpadzie > UE beda chcieli na powrot przejac pod swoja administracje Volvo jest orginalnie szwedzka firma, nie niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolobolo Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: 212.127.95.* 10.12.03, 19:58 moze wybuduja jakis konkretny biurowiec ;) ??? Odpowiedz Link Zgłoś
emes-nju Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu 11.12.03, 11:23 No i co z tego, ze volvo produkuje w Polsce? Co to za wyczyn? Co maja do tego malkontenci? To, ze volvo zainwestowalo w Polsce to bardzo dobrze. Ale nie dobrze, ze dzieki usilnym dzialaniom waadzy, wspieranej przez zwiazki zawodowe, inwestorzy jednak zaczynaja omijac nas szerokim (ale niezbyt - Slowacja, Czechy nie sa daleko) lukiem. To sa fakty - nie malkontencja! Odpowiedz Link Zgłoś