Dodaj do ulubionych

Wrocławska fabryka głównym producentem autobusó...

IP: *.mennica.com.pl 10.12.03, 15:07
Bardzo dobra informacja, ciekaw jestem tylko co powiedza na to malkontenci,
Ci ktorym zawsze wszystko sie nie podoba. Czekam z niecierpliwoscia na Wasze
komentarze.
Obserwuj wątek
    • Gość: olus Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.electrolux-na.com 10.12.03, 15:17
      Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania
      Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji?
      • Gość: pawo Na pohybel malkontentom IP: 80.48.247.* 10.12.03, 15:25
        Gość portalu: olus napisał(a):

        > Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania
        > Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji?
        No co za gosć, nie moge heheh. Jak mozna tak clay czas narzekac
        sie zastanawiam. Olus spojrz sie w lustro i zobacz czy z Twoimi
        proporcjami wszytsko w porzadku, bo pewnie tez masz jakies
        defekty :)
        • Gość: Ostrożny z UW Ja WIEM co powiedzial Piłsudski IP: *.chello.pl 10.12.03, 18:16
          Gość portalu: pawo napisał(a):

          > Gość portalu: olus napisał(a):
          >
          > > Ciekawe kiedy Volvo przeniesie sie ze wzgledu na zadania
          > > Zwiazkow Zawodowych i strajki zalogi do np. Slowacji?
          > No co za gosć, nie moge heheh. Jak mozna tak clay czas
          narzekac
          > sie zastanawiam. Olus spojrz sie w lustro i zobacz czy z
          Twoimi
          > proporcjami wszytsko w porzadku, bo pewnie tez masz jakies
          > defekty :)
          Otóż Piłsudski powiedział 80 lat temu
          "Dla Polaków można zrobić wiele - z Polakami niewiele"!
    • Gość: x Bardzo sie ciesze IP: *.crowley.pl 10.12.03, 15:19
      Mam tylko nadzieje, ze to nie ze wzgledu, iz Niemcy maja
      nadzieje na powrot na Ziemie Zachodnie i byc moze lobbuja by
      jesli juz inwestowac w Polsce to na ziemiech ktore po rozpadzie
      UE beda chcieli na powrot przejac pod swoja administracje
    • Gość: hm Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.03, 15:21
      Malkontenci powiedza, ze:
      1) spadnie jakosc autobusow Volvo,
      2) jedno Volvo wiosny nie czyni
      I moga miec racje ;-)

      Ale tak czy inaczej - to dobra wiadomosc :-)
    • Gość: q_q_q Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.u.mcnet.pl 10.12.03, 15:34
      Zaorać, ach zaorać to SLD!!!
      • Gość: Qracz Zaorać IP: *.pmintl.ch 10.12.03, 17:40
        Zaorać, Zaorać znowu cos spieprzyli.
        A może trza by tak sprawdzić kto tu dosta w lapę ?
    • Gość: malkontent ? DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO JEDŹMY IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 10.12.03, 15:44



      :)
      • Gość: Optymista Re: DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO J IP: *.tvkdiana.pl / *.tvkdiana.pl 10.12.03, 16:35
        Konkurentem dla Jelcza-Volvo jest niewatpliwie Solarisbus z pod Poznania.
        Jednak Volvo ma swoje rzuty na tasme - marketingowe i widoczznie dobrze mu w RP
        skoro tak zdecydowal. Bedziemy mieli okazje obserwowac zmagania dwoch firm :
        jednej z potencjalem i rutyna produkcyjno-rynkowa, z druga mloda , bo zaledwie
        kilka lat egzystujaca , ale o wielkich ambicjach . Niech sie dzieje co chce,
        byle dobrze.
        • Gość: aaa Re: DZIWNE ŻĘ COŚ SIĘ UDAŁO W TYM KRAJU - NO TO J IP: 217.8.186.* 11.12.03, 08:19
          A co ma Jelcz do Volvo? Volvo to Volvo, a banrutujący Jelcz należy do
          Sobiesława.
    • Gość: j WYZYSK I TYLE !!! IP: *.acn.pl 10.12.03, 16:31
      Co powiedzą malkontenci - ależ to proste.
      Znacie to?
      'Gwałtownie narasta wyzysk polskiego robotnika
      przez kapitalistów w dodatku zagranicznych.
      Napychają swoje brzuchy i kieszenie kosztem
      biednych polskich czarnoraboczych.'



      Gość portalu: Brzoza napisał(a):

      > Bardzo dobra informacja, ciekaw jestem tylko co powiedza na to
      malkontenci,

    • Gość: Wanatos Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.pop.e / *.pop.e-wro.pl 10.12.03, 16:32
      Cóż za euforia! "Teraz produkcja autobusów volvo koncentrować się będzie w
      kilku fabrykach". Sprawdziliście jaka jest ilość wyprodukowanych przez Volvo
      autobusów rocznie? 250? Brawo! Cieszcie się bo dziennikarz także nie sprawdził.
      Wiecie co powiedzą malkontenci? Powiedzą, że to nowina mocno na wyrost.
      • Gość: WK Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.ig.pwr.wroc.pl 10.12.03, 17:07
        Grupa Volvo-Renault Trucks-Mack: 9063 autobusy w 2002.
    • Gość: maly Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: 212.123.27.* 10.12.03, 16:55
      250 z możliwych 1100 sztuk, przecież ta firma chyli się ku
      upadkowi
    • Gość: jollo Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: *.uni-math.gwdg.de 10.12.03, 17:00

      > Mam tylko nadzieje, ze to nie ze wzgledu, iz Niemcy maja
      > nadzieje na powrot na Ziemie Zachodnie i byc moze lobbuja by
      > jesli juz inwestowac w Polsce to na ziemiech ktore po rozpadzie
      > UE beda chcieli na powrot przejac pod swoja administracje

      Volvo jest orginalnie szwedzka firma, nie niemiecka.
    • Gość: lolobolo Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu IP: 212.127.95.* 10.12.03, 19:58
      moze wybuduja jakis konkretny biurowiec ;) ???
    • emes-nju Re: Wrocławska fabryka głównym producentem autobu 11.12.03, 11:23
      No i co z tego, ze volvo produkuje w Polsce? Co to za wyczyn? Co maja do tego
      malkontenci?

      To, ze volvo zainwestowalo w Polsce to bardzo dobrze. Ale nie dobrze, ze dzieki
      usilnym dzialaniom waadzy, wspieranej przez zwiazki zawodowe, inwestorzy jednak
      zaczynaja omijac nas szerokim (ale niezbyt - Slowacja, Czechy nie sa daleko)
      lukiem. To sa fakty - nie malkontencja!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka