Dodaj do ulubionych

Wakacyny kącik smiechu ; )

05.07.10, 17:15
Więc, tu będziemy pisac różne śmieszne sytuacje które zdarzyły się nam lub komuś z otoczenia ( najlepiej z wakacji ) , śmieszne historie , kawały , obciachy i wszystko z czego można się pośmiać ; D Jeśli ktoś zechce bd oceniać od 0 do 10 osobę wyżej ; )
miłej zabawy ! zaczynam :

Nauczyciel pyta:
- Jasiu, ile miałeś lat w ostatnie urodziny?
- 7
- A ile będziesz miał w następne?
- 9
- Siadaj, pała!
- Niech to, pała w urodziny...
Obserwuj wątek
    • green_day_love Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 17:23
      sims napisał(a):

      > Nauczyciel pyta:
      > - Jasiu, ile miałeś lat w ostatnie urodziny?
      > - 7
      > - A ile będziesz miał w następne?
      > - 9
      > - Siadaj, pała!
      > - Niech to, pała w urodziny...


      Takie sobie. 3/10 (znam to)

      Sposób na wykończenie współlokatora:
      Kup komplet noży. Ostrz je każdej nocy, spoglądając na współlokatora i mrucząc
      pod nosem : ,,już niedługo...już niedługo"

      Co to jest - ma mózg i blond włosy?
      Golden Retriver

      Mały Jaś przybiegł do mamy i mówi:
      -Mamo, mamo! Choinka się pali.
      -Nie Jasiu, to lampki się świecą.
      Za kilka minut znowu Jaś przybiega i mówi:
      -Mamo, mamo! Firanki się świecą!

      Przychodzi Jaś do kuchni do mamy i mówi:
      -Mamo, mamo! Dasz mi ciastko?
      -Sam sobie weź.
      -Ale ja nie mam rączek.
      A na to mama:
      -Nie ma rączek, nie ma ciasteczka.
    • sysiek4444 Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 17:26
      5/10



      Facet idzie do windy, a tam jagodzianka.
      • e.m.m.a Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 18:09
        z kategorii wakacyjny obciach : 2 lata temu włączyłam alarm w czeskim Tesco big_grin
        (niechcący oczywiścietongue_out)
      • sims Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 18:10
        dziwne ... 1/10
        pzychodzi baba do lekarza z żabą na głowie
        Lekarz : Co pani dolega ?
        Żaba : Nieee wiem , coś mi sie do tyłka przykleiło xXD
    • cranberri hah ;p 05.07.10, 18:16
      To może i nie jest zabawne ale xD

      Nauczycielka : Nie uwierzycie, ale Arwid (największy tuman w szkole) dostał 5 !!

      Ja : O ku... !! Wszyscy do schronu to nie są ćwiczenia !! Powtarzam to nie są
      ćwiczenia !!
      *wszyscy uciekli z klasy * hahahhahahaha
      • sims Re: hah ;p 05.07.10, 18:51
        aa czaje ! o koniec świata chodzi xD 8/10 hahaha
        Przychodzi baba do lekarza z gwoździem w uchu.
        - Co pani dolega ? - pyta lekarz.
        - Słucham metalu! - odpowiada baba.
        • sims Re: hah ;p 05.07.10, 18:52
          zapomniałam dodać że moga byc też śmieszne filmiki i obrazki xD ( można barć z każdej str .. )
          • sel_dem Re: hah ;p 05.07.10, 18:57
            Jak się nazywa randka z murzynem ?

            Randka w ciemno .

            hah .
            • sims Re: hah ;p 05.07.10, 19:01
              9/10 haha
              https://demotywatory.pl/1854804/Po-co-Photoshop
              • sims Re: hah ;p 05.07.10, 19:01
                demotywatory.pl/1854804/Po-co-Photoshop
            • avrile Re: hah ;p 05.07.10, 19:12
              5/10

              Obciachowe zdarzenia w szkole.

              Siedzimy w ławce. Padał deszcz. Wchodzi pani i mówi po kolei:
              Kto dostał jaką ocenę z kartkówki
              Trafiłam się na 5 ;P
              Rzadko się zdarzy, żeby ktokolwiek dostał 5 z kartkówy.
              Więc `Playboy` krzyczy ' O k*rwa. Ludzie KONIEC ŚWIATA!!!' po czym pobiegł na
              korytarz włączył dzwonek na przerwę a potem dźwignie alarmową. A nauczycielka
              'Iść! Tu się pali, bo ktoś dostał 5 z naszych zadań!!!'
              • avrile Re: hah ;p 05.07.10, 19:13
                https://c.wrzuta.pl/wi3765/8b84e710001a338048b0c7a8/0/smieszny%20blad
        • justynamatula Re: hah ;p 05.07.10, 21:00
          Lecą samolotem Czech, Lech i Polak.Nagle stewardessa mówi żeby wyrzucić z
          samolotu zbędne rzeczy.No to Czech zrzuca motykę, Lech grabie, a Polak
          bombę.Potem gdy idą razem chodnikiem idzie płaczący chłopiec.Pytają się go
          dlaczego płacze, a on na to że z nieba spadła motyka i zabiła babcię.Następnie
          widzą płaczącą dziewczynkę.Pytają się ją dlaczego płacze, a ona na to że z nieba
          spadły grabie i zabiły dziadka.Potem widzą dzieci które się śmieją.Pytają się je
          dlaczego się śmieją, a one na to, że jak dziadek sobie pierną to stodoła
          wybuchłatongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outwinkwinkwinkwinkwinkwinkwinkwinkwinkwinkbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
    • zdradzona_112 Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 19:22
      Mama stoi z Jasiem na lotnisku (czekają na samolot).Jasiowi chce się sikać.
      -Mamo leci!
      -Gdzie?
      -Po nogawkach!wink
    • kcjb Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 19:39
      ostatnio komixxy.pl przegladałam i

      Tekst
      linka
      • kcjb Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 19:39
        https://komixxy.pl/uimages/201007/1278274165_by_kamilson100_500.jpg
        • sims Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 20:02
          haha xD
          śmieszne ze szkoły :
          byłam na wycieczce 3 dniowej . Miałam pokój z moimi przyjaciółkami , na 4 pietrze w górach ; D . Na przeciw nas mieli pokój faji chłopcy ; D Pani chodziła po korytarzu a my wyciszyliśmy telefony i przez dziurki od klucza dawaliśmy znać cz ten babiszon jeszcze chodził . ( mieliśmy dyżury - raz jedna osoba z 1 pokoju a potem 1 z 2 wink te dyżury trwały ok 15 na os . żeby sie nie zanudzić na śmierć xD ) no i jak jakiś chłopak chciał przyjśc ( graliśmy w karty a na ciszy ni można było chodzic z pokoju do pokoju ) dzwoniliśmy . Więc graliśmy wszyscy , nie było z nami 1 takiego ale mysleliśmy że śpi , i ktoś puka do drzwi . Więc schowałyśmy chłopaków pod łóżka ( 4 chł na 5 łóżek . ) (koeżanka miała wolne to połozyliśmy ta, karty )wskoczyłyśmy pod kołdry i zakryłyśmy si ę po nosy bo miałyśmy ciuchy a nie pidżamy (ja miałam łóżko od włącznika światła więc dodatkowo zgasiłam dla niepoznaki kolezanka poszła otworzyć drzwi i oazało sie ze to tn którego nie było przyszecł z tajnej partii billarda ze to tak nazwe xD ale mieliśmy miny xD wpuściliśmy go do środka , ale tym razem ktoś stał na czatach jakby coś xD
          • not_afraid Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 20:13
            Co ma Małysz w kuchni?
            odp. Małyżki


            Blondynka pyta się przechodnia:
            - Gdzie jest druga strona ulicy?
            - Tam - wskazuje przechodzień.
            - To nieprawda! Byłam tam przed chwilą i powiedziano mi, że tutaj!!
        • brenda1 Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 20:19
          Tu daje parę komiksów:

          i253.photobucket.com/albums/hh54/RR_ltd_Co/komiksy/ATT483863.gif
          c.wrzuta.pl/wi1842/c2038024000677f2453cd60c/0/sloneczne%20wakacje
          Kawały:

          -Panie kelner to piwo jest ciepłe
          -Niemożliwe sam nalewałem zimnej wody


          Spotykają się dwa ślepe konie:
          -Startujesz dziś w wyścigach
          -Oczywiście, nie widzę przeszkód


          Przychodzi baba do lekarza i mówi:
          -Panie doktorze grałam dzisiaj na organkach i nagle ...... je połknęłam
          - Niech się pani cieszy że nie grała pani na pianinie


          tongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_outtongue_out To tyle kisskisskiss


          • sims Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 05.07.10, 20:49
            przychodzi baba do lekarza i mówi :
            Panie doktorze , mam miażdżycę , cukrzycę , wyrostek , niedowład prawej ręki , parkinsona , aids , niedowład lewej nogi ...
            na to lekarz w połowie wylicznania :
            niech lepiej pani powie czego pani nie ma ...
            baba : zębów panie doktorze xD

            https://nicalbonic.blox.pl/resource/PRZYJAZN_NA_WESOLO.JPG
            • sims Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 06.07.10, 08:37
              jest ktoś jeszcze ?
              • sweetchild Re: Wakacyny kącik smiechu ; ) 26.07.10, 15:59
                Przychodzi baba do lekarza z książką w zębach i lekarz pyta: Co pani dolega -
                Facebook

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka