sims
05.07.10, 17:15
Więc, tu będziemy pisac różne śmieszne sytuacje które zdarzyły się nam lub komuś z otoczenia ( najlepiej z wakacji ) , śmieszne historie , kawały , obciachy i wszystko z czego można się pośmiać ; D Jeśli ktoś zechce bd oceniać od 0 do 10 osobę wyżej ; )
miłej zabawy ! zaczynam :
Nauczyciel pyta:
- Jasiu, ile miałeś lat w ostatnie urodziny?
- 7
- A ile będziesz miał w następne?
- 9
- Siadaj, pała!
- Niech to, pała w urodziny...