martynka5008 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:04 tylko błyszczykiem Odpowiedz Link Zgłoś
tinkerbellka Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:07 ja się nie maluję,ale moja koleżanka tak i taki opieprz od nauczycieli... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
ashley141 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:11 ja się nie maluję : ) Odpowiedz Link Zgłoś
ladywern Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:15 Ja się maluję i mnie się nikt o to nie czepia, ale jeśli ty masz taki problem, to pofarbuj sobie rzęsy henną u kosmetyczki. Będą ciemne i nauczyciel nie powie ci ,,zmyj to". Henna jest tania, na rzęsy kosztuje z 10zł. Odpowiedz Link Zgłoś
realistka. Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:15 Ja się maluję , bo muszę . Mam lekki problem z trądzikiem ale nakładam puder , tusz i błyszczyk , więc nauczyciele nic nie mówią o makijażu . Ale nie rozumiem dziewczyn ,które maja ładna cerę ale nakładają na nią niepotrzebnie makijaż Odpowiedz Link Zgłoś
ladygaga2010 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:25 Nam nie obniżają zresztą ja i tak się nie maluje do szkoły. Odpowiedz Link Zgłoś
evanescence24 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:30 maluję sięę, ale albo nauczyciele są ślepi, albo po prostu mnie lubią i mam zawsze wzorowe zachowanie <3 Odpowiedz Link Zgłoś
mari86 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:32 Mi wystarczy lekki puder. Dodatkowo codziennie robię na górnej powiece naprawdę lekką kreskę czarnym lub brązowym eyelinerem, sporadycznie zielonym. Rzęs nie maluję, bo mam ładne naturalne. U mnie nauczyciele zwracają uwagę tylko na mocny makijaż, ale niektórzy mają obsesję na punkcie mocnych lakierów do paznokci dlatego maluję tylko na bezbarwny lub nude. Co do rzęs, to spróbuj brązowego tuszu Odpowiedz Link Zgłoś
karii97 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:33 Ja nakładam korektor, i puder, a rzęsy maluję tuszem..<br /> może nie nakładaj cienia i maźnij rzęsy tuszem. Odpowiedz Link Zgłoś
dulcegirl TAkk 08.06.11, 20:34 Ja się maluje też od gimnazjum teraz jestem w szkole średniej więc mam spokój z nauczycielami bo mogę się malować w sumie jak chce, ale w gimnazjum też codziennie kazali mi makijaż zmyć albo czepiali się pofarbowanych włosów ale z zachowania miałam przeważnie dobre albo b.dobre. No i osobiście uważam że ważniejsze są oceny z przedmiotów a nie ocena z zachowania Odpowiedz Link Zgłoś
yourbadream Po cholerę się malujecie? o.O 08.06.11, 20:35 Mi zaraz stuknie 21 lat i w życiu się nie malowałam! Ani do szkoły ani teraz do pracy. Szkoda mi cery. Moja znajoma, niewiele starsza, bez makijażu wygląda znacznie starzej i skóra wygląda na starszą. Totalna masakra. Odpowiedz Link Zgłoś
adusia1603 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:35 U mnie w szkole są tzw. tapeciary, które mają na sobie tony makijażu. Moje koleżanki malują rzęsy i paznokcie. Ja też maluje paznokcie i nakładam puder. Ale jakoś nikt uwagi na to nie zwraca.... Odpowiedz Link Zgłoś
mila13 Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:35 Ja się na luzie maluję, używam podkładu, rózu albo bronzera, tuszu, eyelinera(czasami). Odpowiedz Link Zgłoś
msroxy Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:43 moja kol ma tak ciemne brwi przy blond włosach, ze nauczyciele nie wierza ze ich nie maluje. ostatnio nawet pani od matmy wyszla z nia na lekcji do toalety bo ''zeby na pewno zmyla'' i miala takiego 'are u fucking kidding me' jak wrocila, ze myslalam ze nie wytrzymam... ; ) Odpowiedz Link Zgłoś
kiyoe (mam niezłą radę) 08.06.11, 20:46 Nie wiem, co was tak dziwi w tym, że obniżają ocenę z zachowania i każą zmyć makijaż- szkoła to nie wybieg. Oczywiście trzeba o siebie dbać i można ładnie wyglądać w naturalny sposób. U mnie w szkole chyba nie obniżają za to zachowania, bo moja koleżanka się maluje i nic- ale wpienia mnie jak jakaś lafirynda traktuje mnie z góry tylko dlatego, że nie mam makijażu (tak, u mnie w szkole tak jest, ale mam to w du***). Ja do szkoły się nie maluję- postanowiłam przełamać obecnie panujący "kanon" gimnazjalistki i obiecałam sobie, że pomaluję się dopiero jak będę miała gdzieś z 17 lat. Poza tym- mówisz, że mam krótkie i jasne rzęsy. Skoro od teraz zaczęłaś używać tuszu, to licz się z tym, że w bardzo młodym wieku możesz je zniszczyć i nic z nich nie będzie. Wiesz co zrób? Na noc przecieraj rzęsy wacikiem nasączonym olejkiem rycynowym. Wtedy będą mocniejsze, ładniejsze i zdrowsze. Odpowiedz Link Zgłoś
fruttis Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:47 U mnie w szkole nie można się malować, ale to podstawówka . W gimnazjum do którego idę we wrześniu nie ma żadnych ograniczeń co do makijażu, ciuchów, farbowania włosów itd. itp. Ja się jeszcze nie maluję mocno, ale do szkoły zawsze pociągam rzęsy tuszem, a usta błyszczykiem i nikt mi nie zwraca uwagi . Odpowiedz Link Zgłoś
candys Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:51 Ja właśnie kończę moje gimnazjum. U mnie nie mają problemu z makijażem jeśli ktoś nie przesadza, kreski eyelinerem już nie są przychylnie odbierane. Ja codziennie mam tusz, cienie, puder i nie mam za to nieprzyjemności czy obniżonego zachowania. Czasami zwracają nam uwagę na pomalowane paznokcie, ale nie dostajemy za to punktów ujemnych. Jedyne co przeszkadza nauczycielom, to farbowanie włosów na nienaturalny kolor. Można przefarbować się na blond, brąz czy czerń, ale już na rudy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
karolciaa1996 Czy malujecie się do szkoły 08.06.11, 20:48 u nas zwracali uwage ale teraz już nie przychodza ostatnio miałam syf bo miałam pomalowane paznokcie na bedbarwny i gdzie niegdzie były srebrne brokaty i już się pluli żal Odpowiedz Link Zgłoś
ewella_xd Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 20:57 taak . maluję się. i nic mi nikt nie mówi, a tym bardziej nie obniża mi zachowania . Odpowiedz Link Zgłoś
dacey tusz , kredka , ale.. 08.06.11, 21:02 ja jestem w liceum ;]. w gimnazjum sapali . Odpowiedz Link Zgłoś
dzagusforever Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 21:15 u mnie w licku nie patrzą na to ;p ja mam naganne ze wagary ;p Odpowiedz Link Zgłoś
k.adamowicz Re: Czy malujecie się do szkoły ? ;] 08.06.11, 21:19 ja używam do szkoły tylko pudru . tuszu tylko czasem . ale ogólnie nie, bo jest mi niewygodnie . tusz i kredka, które wyglądają super, niestety rozmazują się . dodatkowo nauczycielom się to nie za bardzo podoba . co prawda nie wstawiają uwag, ale.. a pudru nie widac, za to maskuje niedoskonalosci ale wspolczuje Ci, ze masz jasne i krotkie rzesy.. ;/ ja mam jasne włosy, ale oprawe oczu dosyc ciemna, wiec jest spoko Odpowiedz Link Zgłoś
agnessxo zrób sobie henne.. 08.06.11, 21:20 na rzęsy. ja się maluję ale robię tylko kreski, nakładam jasny cień i oczywiście maskare na rzęsy. Odpowiedz Link Zgłoś
zygus99 szkoła tolerancji 08.06.11, 21:23 wiesz w mojej szkole to możesz miec nawet zielone włosy ...bo chodze do technikum fryzjerskiego i na makijaż też nie zwracają uwagi ..lecz jak byłam w gim. to pamietam pani z chemii zawsze miała z sobą mleczko do demakijażu;/ straszne czasy Odpowiedz Link Zgłoś
barbie997 TAk 08.06.11, 21:24 Do szkoły to ja sie maluje i ma ten sam problem co ty. Ale u nas w szkole nie obniżaja zachowania za taką pierdołę,daja nam -1 punkt z zachowania i juz. Odpowiedz Link Zgłoś
blondzia A powiem ci jak u mnie jest w szkole ! 08.06.11, 21:26 Ja nie maluję się ,jestem w 2 kl gim i cenię sobie naturalność jedynie mogę sobie rzęsy pomalować ale to dopiero w szkole średniej rozumiem kogoś jeśli chcę się malować bo mu tak lepiej ,ja wolę siebie bez makijażu chyba ,że zrobił by mi makijaż jakiś zawodowca w tym to wtedy bym wyglądała ślicznie ,strasznie mi się podobają makijaże gwiazd gdybym miała taki jak one to na pewno wyglądałam bym zniewalająco U mnie w klasie jest taka dziewczyna która ma dużo tapety na mordzie ale to strasznie dużo zwłaszcza fluidu i tuszu na rzęsy aż to brzydko wygląda powiem szczerze i wychowawczyni jej zwracała uwagę ale ona powiedziała,że mama jej pozwala się malować itp no i jakoś nauczycielka dała jej spokój nie wiem właściwie dlaczego ale ona ją też lubi zauważyłam ostatnio <chodzi mi o wychowawczynię> a z zachowania na koniec roku ma bardzo dobry czyli 5 nie wiem z jakiej paki a ja mam 4 czyli w mojej szkole można się malować farbują również włosy itp Odpowiedz Link Zgłoś