Dodaj do ulubionych

Urodzinowe Party

10.07.09, 22:42
W ty roku organizuję sobie urodziny.smile Nie chcę aby były one zwyczajne(tort,
szampan, łakocie i gadanie) Pomyślałam, że warto zagospodarować trochę czasu
na jakieś konkursy. Problem w tym, że nie znam żadnych fajnych konkursów
których mogłabym użyć na moim party.... Oczywiście nie zamierzam robić moich
urodzinek według planu, bo to by nie zachęciło nikogo do zabawy.winkMoże wy
znacie jakieś fajne konkursy?? Czekam na ciekawe propozycje. Dziękikisskiss
Obserwuj wątek
    • kiniussia Re: Urodzinowe Party 11.07.09, 17:31
      Ja najczęsciej na urodziny robię pidżama party ( malowanie się nawzajem , gadanie,
      przebierania , robienie paznkci itd. ) Ale zanam też takie konkursy jak : konkurs na
      najfajniejszą pozę , naśladowania gwiazd , modelek z magazynu mody ich póz ,
      odgadywanie piosenek , ooo ... np, macie 10 minut na ułożenie układu , podzielcie się na
      grupy i potańczcie ... jest mnóstwo takich zabaw . I pamiętaj że party nie jest do
      pokazywania że jesteś dorosła itp . to przede wszystkim świetna
      zaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaawaaaaaaa !!!!!!!!!!!! Wygłupy i śmiech ! Życzę udanej impry kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka