W ty roku organizuję sobie urodziny.

Nie chcę aby były one zwyczajne(tort,
szampan, łakocie i gadanie) Pomyślałam, że warto zagospodarować trochę czasu
na jakieś konkursy. Problem w tym, że nie znam żadnych fajnych konkursów
których mogłabym użyć na moim party.... Oczywiście nie zamierzam robić moich
urodzinek według planu, bo to by nie zachęciło nikogo do zabawy.

Może wy
znacie jakieś fajne konkursy?? Czekam na ciekawe propozycje. Dzięki
