Dodaj do ulubionych

Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.02, 18:13
Szukam jakis miejsc gdzie moge kupic storczyki.Prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • jerzy.wozniak Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 02.01.02, 20:25
      Są w dużym wyborze w sklepie Tomaszewskiego w Warszawie ul. Aleja Krakowska 202.
      Pozdrowienia,
      Jerzy Woźniak
      • Gość: Lukasz Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.02, 15:42
        No tak ale jakie.Ja szukam zwyklych storczykow, ktore moglbym trzymac na
        dworze.W domu mam sporo pieknych storczykow.
        • jerzy.wozniak Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.01.02, 19:39
          Z tym nieco gorzej ale postaram się dowiedzieć gdzie mozna nabyc storczyki
          ogrodowe.
          Pozdrowienia,
          Jerzy Woźniak
          • supcio7 Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.02, 20:30
            Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje.
            • Gość: agra Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 19.01.02, 22:48
              Sprawdź stronę www.storczyki.org.pl. Powinni móc podać Ci jakiś sensowny adres,
              wiem, że gdzieś w Aninie jest sklep, podobno znakomity. Niestety jeszcze nie
              zdołałam tam dotrzeć.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka