Gość: Lukasz IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.02, 18:13 Szukam jakis miejsc gdzie moge kupic storczyki.Prosze o pomoc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jerzy.wozniak Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 02.01.02, 20:25 Są w dużym wyborze w sklepie Tomaszewskiego w Warszawie ul. Aleja Krakowska 202. Pozdrowienia, Jerzy Woźniak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.gorzow.cvx.ppp.tpnet.pl 04.01.02, 15:42 No tak ale jakie.Ja szukam zwyklych storczykow, ktore moglbym trzymac na dworze.W domu mam sporo pieknych storczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy.wozniak Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 04.01.02, 19:39 Z tym nieco gorzej ale postaram się dowiedzieć gdzie mozna nabyc storczyki ogrodowe. Pozdrowienia, Jerzy Woźniak Odpowiedz Link Zgłoś
supcio7 Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 05.01.02, 20:30 Bede bardzo wdzieczny za jakiekolwiek informacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agra Re: Storczyki!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 19.01.02, 22:48 Sprawdź stronę www.storczyki.org.pl. Powinni móc podać Ci jakiś sensowny adres, wiem, że gdzieś w Aninie jest sklep, podobno znakomity. Niestety jeszcze nie zdołałam tam dotrzeć. Odpowiedz Link Zgłoś