Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Lech odpadł z Pucharu Polski!

    IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:28
    nie mogę ale wstyd...
    a powinienem napisać: ja pier.. ale ku.. przepier... z ogonem 1. ligi żenada...
    Obserwuj wątek
      • Gość: kingeny Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:43
        to jest jakaś kpina olali kibiców teraz kibice powinni olać
        gwiazdeczki
      • Gość: Dyzma46 Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:45
        Pozdrowienia dla zarządu klubu. ,,Dziekuję". Jeszcze trochę trafionych
        decyzji i ... spadek z ekstraklasy
      • Gość: robuś Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.echostar.pl 29.09.09, 18:45
        jacek zostań jeszcze do meczu z arką. postawiłem że przegracie a kurs jest
        jeszcze wysoki
      • Gość: ghost Re: Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: 79.162.142.* 29.09.09, 18:46
        wstyd.
        pseudogwiazdki jednego (zeszłego) sezonu, którym z tego powodu sodówa wciąż z
        wali z głowy i myślą, że ktoś z lig zachodnich ich zechce.
        Trener też nieudacznik.
        Na miejscu Rutkowskiego zastanowiłbym się co przekazać kibicom, zawiedzionym
        kibicom...
      • Gość: k0les Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:48
        Brak słów na to co Lech wyrabia w tym sezonie... rece opadaja!! Byl swietnie zgrany zespol, trener...to jak zwykle wszystko sie roz....
      • Gość: fan Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 18:50
        Zieliński !!! Żeeeeeegnaaaaaaamy cię alleluja, żeeeeeegnaaaaaamy cię
        alleluja, żeeeeeeegnaaaaaamy cię ! To tyle co mam do powiedzenia !
        Zjebał wszystko co się dało, lepiej niech go szybko zwolnią bo
        jeszcze nam spadek z ligi załatwi :( Mam też nadzieje, że do
        czwartku zarząd przemysli te 160 zł za karnet do konca rundy !
        Dobrze im to radzę ;P
      • Gość: robak Zieliński w ch... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 18:53
        Najlepiej jeszcze dziś.
        • Gość: ktoś to nie wina Zielińskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 19:02
          To nie wina Zielińskiego, tylko tych, co go zatrudnili. To zadanie go przerosło
          i trzeba się pożegnać, ale nie tylko z nim. Juskowiak po prostu doskonale
          trenuje napastników, bramki muszą strzelać pomocnicy albo obrońcy, a gdzie są ci
          ludzie, którzy zadecydowali o sprowadzeniu wielkiego Golika? Czy w ogóle
          którykolwiek z piłkarzy sprowadzonych w ciągu ostatniego roku poza Gancarczykiem
          i może (może!) Kasprzikiem do czegoś się przydał? Nie mówię, żeby od razu
          skreślać chłopaków sprowadzonych latem, ale trzeba się zastanowić, czy są źle
          prowadzeni, czy po prostu słabi.
        • Gość: wow Zielu roz....ł w 2 miesiace wszystko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.09, 13:29
      • Gość: bronek Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.system-sat.pl 29.09.09, 19:00
        Moim zdaniem w Lechu zaczęło się żle dziać od lutego,kiedy odsunięto
        P. Reissa,dobrą dusze zespołu. Był to błąd Zarządu. Gdy był
        Piotrek,to była inna,dobra atmosfera. On mobilizował,dodawał
        otuchy,zawsze uśmiechnięty,optymistyczny.Obserwuję brak przywiązania
        do barw klubowych,bo jest mało wielkopolan.Pochopnie rozstano się ze
        Smudą i Murawskim. Rewolucja konieczna.Także w Zarządzie.
        • hellbert No cóż, kibice i tak znaczą tyle co nic dla 29.09.09, 19:38
          No cóż, kibice i tak znaczą tyle co nic dla "włatcuf" LECHa. No bo i
          tak zaczną się śpiewy że nic się nie stało i że prawdziwy kibic to
          na dobre i na złe itd. A w efekcie kasa się nie zmniejszy a to dla
          księgowych z władz najważniejsze. Kibice sami sobie grób wykopali
          tymi śpiewami że nic się nie stało, teraz nie ma się co
          napinać, "włatcy" i tak będą robić co im się podoba. A kibice kupią
          karnety i za 300 zeta bo są na dobre i na złe i do końca itd. Grunt
          że płacą:)
      • Gość: Poznaniak Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 19:36
        Bezmózg Peszko znów się popisał. Co z tego, że gra jako tako, jeśli
        osłabia drużynę czerwoną kartką (nie pierwszy raz).
        • Gość: dr q A co Peszko? IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 20:10
          Przeciez karne szczela sie 5 na 5!

          szczelic tylko 1dnego? wstyd!!!
      • lightcik CZestochowa 29.09.09, 19:43
        POZDRO DLA STALII !!!
      • Gość: GOSC Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 19:50
        Misję trenera należy uznać za zakończoną!
        Czas szukać następcy.
        Może Leo?
        Teraz ma więcej wolnego czasu :)
        Mecz - masakra :(
      • Gość: abc Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 20:13
        Przynajmniej sie starał, a nie udawał że gra
        To świadczy jaka atmosfera jest w szatni - jedni leją na gre z góry,
        inni flaki wypruwają, ale z czasem nie wytrzymują.
        • Gość: fff Re: Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 20:57
          dno dna
      • Gość: Elo A Pogoń zremisowała ze Stalą 0:0 w ligowym meczu IP: 79.175.253.* 29.09.09, 21:15
        Lech gorszy od Pogoni - jak zawsze hehehe :)
      • Gość: Nikt Pilkarzyki IP: 217.168.135.* 29.09.09, 21:36
        Lewandowski ,Stilic,Rengifo maja w dupie kibicow i Lecha. Proponuje
        tez miec ich w dupie.Wypiprzyl bym ich jutro po przecenie. Pozostale
        gwiazdki powinny miec szlaban u kibicow na chodzenie po knajpach i
        dyskotekach. To jest kpina a ci chlopcy zarabiaja po 50 000 i maja nas
        wszystkich gdzies. Ta banda najemnikow powinna byc rozpedzona .
        Wstyd.Hanba.
      • Gość: xxxx Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 23:30
        Czy ja wam musze 100 razy gadac ze lecha juz nie ma ? To juz jest
        koniec nie ma juz gry poznanskie psy,
        • Gość: neger Re: Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.pila.vectranet.pl 29.09.09, 23:41
          JA walę jest 29 września i już po sezonie. Nie ma pucharu Polski i UEFA a w
          lidze też już po majstrze.
      • Gość: Macias Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.pila.vectranet.pl 29.09.09, 23:45
        Myślę że Lech to dla Zielińskiego za wielkie buty. Marudzi że piłkarze grają
        bez charakteru ale przecież to ona ma ich mobilizować. Uważa że Rengifo sie
        nie przykłada to niech wywali dziada do Młodej Ekstraklasy.
      • Gość: wrona Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.opera-mini.net 30.09.09, 01:13
        Lech - zdech ! Jest Amica (co też zdechła) !
      • Gość: kibic Kpina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 10:32
        Dla lecha juz jest po sezonie, to spiepszmy chociarz kariere tym co sie nie
        staraja, posadzic wszystkich na "gwiazdorow" na lawke do konca sezonu (niech
        nie graja nawet w ME) i zobaczymy, jak pograja na zachodzie i kto ich wezmie....
      • Gość: antyL To nie Lech to ZieLech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.09, 13:28
        Zielu czy ty chlopie masz honor?!
        • Gość: niuniek Wracam do Lecha IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.09, 14:40

          Oglądałem mecz Rubiń Kazań-Inter ,Z naszą (Waszą)gwiazdą Murawskim.Nawet nie wpuścili go na boisko.Mistrz Rosji to inna bajka.Nie dla naszych liderów ekstraklasy Technika,szybkość,ambicja-to szok co oni potrafią.Murawski nie długo wróci do naszej słabiutkiej ligi..A tak wogóle to Lewadia Talin jest trochę lepsza od Stali Stalowa Wola.I gdzie jesteście szydercy z Poznania.?
      • Gość: ja Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 16:11
        lech to pizdy !
      • Gość: jacek Wielki wstyd Lecha!!! IP: 88.220.105.* 30.09.09, 16:12
        Lech to MY!!!
        • Gość: janu Re: Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.centertel.pl 30.09.09, 16:29
          Gdzie ci gazetowi fani Zielińskiego dziś się podziali? Pozdrówki dla
          Franka Smudy :)
      • Gość: kibic Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 19:58
        żenada!!!!!!!!!!!!!! www.youtube.com/watch?v=rOr4zwTefB8
      • Gość: dudi Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.cdma.centertel.pl 02.10.09, 20:14
        Stalówka jest drużyną nie obliczalną co prawda Lech zagrał fatalny mecz ale
        słowa uznania należą się Stalówce. Dla nich należy sie Puchar Polski

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka