Gość: makary IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:28 nie mogę ale wstyd... a powinienem napisać: ja pier.. ale ku.. przepier... z ogonem 1. ligi żenada... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kingeny Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:43 to jest jakaś kpina olali kibiców teraz kibice powinni olać gwiazdeczki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dyzma46 Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:45 Pozdrowienia dla zarządu klubu. ,,Dziekuję". Jeszcze trochę trafionych decyzji i ... spadek z ekstraklasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robuś Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.echostar.pl 29.09.09, 18:45 jacek zostań jeszcze do meczu z arką. postawiłem że przegracie a kurs jest jeszcze wysoki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghost Re: Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: 79.162.142.* 29.09.09, 18:46 wstyd. pseudogwiazdki jednego (zeszłego) sezonu, którym z tego powodu sodówa wciąż z wali z głowy i myślą, że ktoś z lig zachodnich ich zechce. Trener też nieudacznik. Na miejscu Rutkowskiego zastanowiłbym się co przekazać kibicom, zawiedzionym kibicom... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k0les Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 18:48 Brak słów na to co Lech wyrabia w tym sezonie... rece opadaja!! Byl swietnie zgrany zespol, trener...to jak zwykle wszystko sie roz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 18:50 Zieliński !!! Żeeeeeegnaaaaaaamy cię alleluja, żeeeeeegnaaaaaamy cię alleluja, żeeeeeeegnaaaaaamy cię ! To tyle co mam do powiedzenia ! Zjebał wszystko co się dało, lepiej niech go szybko zwolnią bo jeszcze nam spadek z ligi załatwi :( Mam też nadzieje, że do czwartku zarząd przemysli te 160 zł za karnet do konca rundy ! Dobrze im to radzę ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robak Zieliński w ch... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 18:53 Najlepiej jeszcze dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś to nie wina Zielińskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 19:02 To nie wina Zielińskiego, tylko tych, co go zatrudnili. To zadanie go przerosło i trzeba się pożegnać, ale nie tylko z nim. Juskowiak po prostu doskonale trenuje napastników, bramki muszą strzelać pomocnicy albo obrońcy, a gdzie są ci ludzie, którzy zadecydowali o sprowadzeniu wielkiego Golika? Czy w ogóle którykolwiek z piłkarzy sprowadzonych w ciągu ostatniego roku poza Gancarczykiem i może (może!) Kasprzikiem do czegoś się przydał? Nie mówię, żeby od razu skreślać chłopaków sprowadzonych latem, ale trzeba się zastanowić, czy są źle prowadzeni, czy po prostu słabi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wow Zielu roz....ł w 2 miesiace wszystko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.09, 13:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bronek Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.system-sat.pl 29.09.09, 19:00 Moim zdaniem w Lechu zaczęło się żle dziać od lutego,kiedy odsunięto P. Reissa,dobrą dusze zespołu. Był to błąd Zarządu. Gdy był Piotrek,to była inna,dobra atmosfera. On mobilizował,dodawał otuchy,zawsze uśmiechnięty,optymistyczny.Obserwuję brak przywiązania do barw klubowych,bo jest mało wielkopolan.Pochopnie rozstano się ze Smudą i Murawskim. Rewolucja konieczna.Także w Zarządzie. Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert No cóż, kibice i tak znaczą tyle co nic dla 29.09.09, 19:38 No cóż, kibice i tak znaczą tyle co nic dla "włatcuf" LECHa. No bo i tak zaczną się śpiewy że nic się nie stało i że prawdziwy kibic to na dobre i na złe itd. A w efekcie kasa się nie zmniejszy a to dla księgowych z władz najważniejsze. Kibice sami sobie grób wykopali tymi śpiewami że nic się nie stało, teraz nie ma się co napinać, "włatcy" i tak będą robić co im się podoba. A kibice kupią karnety i za 300 zeta bo są na dobre i na złe i do końca itd. Grunt że płacą:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Poznaniak Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 19:36 Bezmózg Peszko znów się popisał. Co z tego, że gra jako tako, jeśli osłabia drużynę czerwoną kartką (nie pierwszy raz). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr q A co Peszko? IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 20:10 Przeciez karne szczela sie 5 na 5! szczelic tylko 1dnego? wstyd!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOSC Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 19:50 Misję trenera należy uznać za zakończoną! Czas szukać następcy. Może Leo? Teraz ma więcej wolnego czasu :) Mecz - masakra :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 20:13 Przynajmniej sie starał, a nie udawał że gra To świadczy jaka atmosfera jest w szatni - jedni leją na gre z góry, inni flaki wypruwają, ale z czasem nie wytrzymują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fff Re: Lech odpadł z Pucharu Polski! IP: *.icpnet.pl 29.09.09, 20:57 dno dna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elo A Pogoń zremisowała ze Stalą 0:0 w ligowym meczu IP: 79.175.253.* 29.09.09, 21:15 Lech gorszy od Pogoni - jak zawsze hehehe :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nikt Pilkarzyki IP: 217.168.135.* 29.09.09, 21:36 Lewandowski ,Stilic,Rengifo maja w dupie kibicow i Lecha. Proponuje tez miec ich w dupie.Wypiprzyl bym ich jutro po przecenie. Pozostale gwiazdki powinny miec szlaban u kibicow na chodzenie po knajpach i dyskotekach. To jest kpina a ci chlopcy zarabiaja po 50 000 i maja nas wszystkich gdzies. Ta banda najemnikow powinna byc rozpedzona . Wstyd.Hanba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.09, 23:30 Czy ja wam musze 100 razy gadac ze lecha juz nie ma ? To juz jest koniec nie ma juz gry poznanskie psy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: neger Re: Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.pila.vectranet.pl 29.09.09, 23:41 JA walę jest 29 września i już po sezonie. Nie ma pucharu Polski i UEFA a w lidze też już po majstrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Macias Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.pila.vectranet.pl 29.09.09, 23:45 Myślę że Lech to dla Zielińskiego za wielkie buty. Marudzi że piłkarze grają bez charakteru ale przecież to ona ma ich mobilizować. Uważa że Rengifo sie nie przykłada to niech wywali dziada do Młodej Ekstraklasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wrona Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.opera-mini.net 30.09.09, 01:13 Lech - zdech ! Jest Amica (co też zdechła) ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Kpina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 10:32 Dla lecha juz jest po sezonie, to spiepszmy chociarz kariere tym co sie nie staraja, posadzic wszystkich na "gwiazdorow" na lawke do konca sezonu (niech nie graja nawet w ME) i zobaczymy, jak pograja na zachodzie i kto ich wezmie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyL To nie Lech to ZieLech IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.09, 13:28 Zielu czy ty chlopie masz honor?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niuniek Wracam do Lecha IP: *.adsl.inetia.pl 30.09.09, 14:40 Oglądałem mecz Rubiń Kazań-Inter ,Z naszą (Waszą)gwiazdą Murawskim.Nawet nie wpuścili go na boisko.Mistrz Rosji to inna bajka.Nie dla naszych liderów ekstraklasy Technika,szybkość,ambicja-to szok co oni potrafią.Murawski nie długo wróci do naszej słabiutkiej ligi..A tak wogóle to Lewadia Talin jest trochę lepsza od Stali Stalowa Wola.I gdzie jesteście szydercy z Poznania.? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 16:11 lech to pizdy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jacek Wielki wstyd Lecha!!! IP: 88.220.105.* 30.09.09, 16:12 Lech to MY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janu Re: Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.centertel.pl 30.09.09, 16:29 Gdzie ci gazetowi fani Zielińskiego dziś się podziali? Pozdrówki dla Franka Smudy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.09, 19:58 żenada!!!!!!!!!!!!!! www.youtube.com/watch?v=rOr4zwTefB8 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dudi Wielki wstyd Lecha!!! IP: *.cdma.centertel.pl 02.10.09, 20:14 Stalówka jest drużyną nie obliczalną co prawda Lech zagrał fatalny mecz ale słowa uznania należą się Stalówce. Dla nich należy sie Puchar Polski Odpowiedz Link Zgłoś