Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    04.10.09, 12:41
    Prezpraszam Podstawek grał czty ni egrał ????????? Wyborcza pl.
    podaje go w składezie, widnieje również w porz=widywanych
    skłądach ???? to co jest grane??????? Zmłka ??????????? albo
    przwidywane sklady są wiarygodnen albo to kit ????? meczu nie
    oglśdałem bo ni emogłem moze mi ktoś odpowie????????
    Obserwuj wątek
      • prezes-33 Re: Podstawek 04.10.09, 12:52
        Nie grał i miał nie grać:
        www.sport.pl/pilka/1,82314,7102059,Polonia_bez_Grzegorza_Podstawka_przeciw_Lechii.html
        Napisałem o tym parę słów ale post skasowali. Troczę się zdziwiłem,
        bo nie był obraźliwy ale cóż...
        • p.kubica Re: Podstawek 04.10.09, 13:06
          Dzięki, skoro ty i pewno sporeo innych obserwatorów naszej ligi
          zauważyło ten fakt to pytam pionownie czy podawnie przewidywanych
          składów to zmyłka ?????????????????????????????????????
          ustawiłem Podstawka jako kapitana i d............ to co redattporzy
          w gazecie nie mają świerzych informacjiiiiiiiiiiii ?????????????
          jedna wielka ściema tylko sms-y sie liczą TAK ????? czkam na
          stanowisko organizatorów ??????? Kozak czy ktoś taki ????????
          • raduniasty Re: Podstawek 04.10.09, 13:24
            pan kubica zajebisty ziom jest i basta!!!
            • t-clapek Re: Podstawek 04.10.09, 14:20
              Prawdziwy z niego "Kozak"! :D
              • dejv Re: Podstawek 04.10.09, 16:04
                panie kubica smiesznys pan strasznie.
          • p_kozak proszę mi tu kozaków nie obrażać:)) 04.10.09, 16:52
            a sklady to sie ustala czytajac nie stronke z WL a stronki klubowe i itp,
            najlepiej żadnego wysiłku a gołąbki to same powinny wpadać do gąbki:)

            ps. pozdrawiam wszystkich ktorzy chca ograniczen w ilosci druzyn na jednego prezesa
            • lok111 Re: proszę mi tu kozaków nie obrażać:)) 04.10.09, 21:26
              DZIEKI ZA PODROWIENIA

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka