maxikaz01 29.04.10, 19:26 Futbol to zabił sędzia swoją niekompetencją. I tyle w temacie... A fachowiec Pol niech wrzuci na luz !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Luka Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:35 Zgadzam się bramka Bojana powinna zostać uznana!!! Życzę zwycięstwa Bayernowi bo on gra w piłkę obojętnie czy przegrywa czy wygrywa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meirelles Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:36 Michał Pol sie nie może pogodzić z faktem że jego ulubiona drużyna odpadła i zaczyna pieprzyc takie farmazony że głowa boli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.10, 22:10 Tez tak uwazam. Pol, jakby mogl, oglosilby ten w sumie przecietny klubik (raptem trzy tytuly w najwazniejszych rozgrywkac) mianem niezniszczalnego, ktorego nikt niigdy nie jest w stanie ograc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Z bycia przy piłce, nie posiadania piłki - litości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:51 Tym razem nic jej nie przyszło ani z posiadania piłki przez 80 proc. czasu gry Po prostu: z bycia przy piłce przez..., z tego, że była przy piłce przez... Czas przy piłce, być przy piłce - nie w posiadaniu, bo to brzmi okropnie, a nawet nie jest poprawne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michu Re: Z bycia przy piłce, nie posiadania piłki - li IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.10, 22:07 Czepiasz sie pierdol. W slangu sportowym czesto pojawia sie okreslenie "posiadania pilki" wiec juz tak nie filozofuj. Natomiast "z tego, ze byla przy pilce przez" brzmi tragicznie. Takie zdania pisza na egzaminach gimazjalnych. Z tego, ze - masakra Odpowiedz Link Zgłoś
gk0101 Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... 29.04.10, 22:03 A co bylo na San Siro? Jakos Inter nie mial problemow ze zdobywaniem bramek. Jak ta ukochana dziennikarzy wybiorczej Barcelona przegrywa to jest 100 tys teorii spiskowych. Nie bedzie podniecania sie bogiem Messim w finale, Zlatan juz nie lata itd. Reasumujac: wreszcie od czasu finalu Milan - Liverpool mozna bedzie ogladnac final CL bez wyciszania fonii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.multimo.pl 29.04.10, 22:23 Oj było na San Siro...nazdobywali się...jedna ze spalonego, druga po faulu...genialny Mourinho...razem z genialną chelsea do gabloty antyfootbolu...można dołożyć jeszcze kilku sędziów...wielkie brawa!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.04.10, 17:43 Brawa też za piękne nury niczym w rafie koralowej Daniego Alvesa , symulację Busquetsa z którego ma cały świat bekę (dostał w gardło a łapie się za czoło ... ciekawe :) ) . Więc ja wolę by Inter grał ostro , niż Barcelona kładła się i nurkowała w polu karnym . Do tego pokazali jacy są cywilizowani . To przechodzi ludzkie pojęcie ! Jak my mamy kiboli to oni mają fanatyków ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth Panie Pol... IP: *.icpnet.pl 29.04.10, 22:12 "Wygrał pomysł Mourinho na przeszkadzanie, rozbijanie gry, co nie przysparza fanów Interowi, ale jest skutecznie. Inaczej Barcelony ograć się nie da. " To może być Alzheimer, radzę szybko udać się na badania, jeśli nie pamięta Pan meczu sprzed tygodnia. te 3-1 to niby przeszkadzanie, rozbijanie??? trochę obiektywizmu. czekam teraz na wynurzenia drugiego kibola Barcelony Pana Steca. Odpowiedz Link Zgłoś
awitold Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili 29.04.10, 22:33 maxikaz01 napisał: > Futbol to zabił sędzia swoją niekompetencją. I tyle w temacie... > A fachowiec Pol niech wrzuci na luz !!! Święte słowa. Sytuacja z czerwona kartką - skandal. Dlaczego żaden z symulantów barcelońskich regularnie padających w polu karnym nie został ukarany? Gol padł z ewidentnego spalonego, całą trójkę sedziowską dać na następny mecz Piata Gliwice, będzie śmiesznie. Aż sie zdziwiłem, jak nie uznano drugiej bramki, z kolei raczej prawidłowej (ręka przy ciele, w dodatku nastrzelona). Żal patrzeć, jak starania zawodowców, z o0bu stron, skutecznie torpeduje dyletantyzm amatorów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo pan szadkowski IP: *.uznam.net.pl 29.04.10, 23:39 pan szadkowski nie powinien sie wypowiadac na tematy z piłką nożną związane gdyż pisze artykuły sponsorowane i tworzy to jedynie konflikt interesów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... IP: *.toya.net.pl 30.04.10, 08:14 Mourinho wybrał taką a nie inną taktykę aby wyeliminować Barcelonę, wiedział że gdyby poszedł na "wymianę ciosów" na Camp Nou przegrałby i to zapewne wysoko. Jeśli ktoś prócz bramek potrafi docenić myśl taktyczną w piłce nożnej ceni Jose, który rozpracował Barcelonę na każdej płaszczyźnie - jak zwykle prowokował przed dwumeczem (mimo to zazwyczaj nie mija się z prawdą w tym co mówi), rozjuszonych Hiszpanów rozpracował i pokonał na boisku... Odpowiedz Link Zgłoś