Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu...

    29.04.10, 19:26
    Futbol to zabił sędzia swoją niekompetencją. I tyle w temacie...
    A fachowiec Pol niech wrzuci na luz !!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Luka Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:35
        Zgadzam się bramka Bojana powinna zostać uznana!!! Życzę zwycięstwa
        Bayernowi bo on gra w piłkę obojętnie czy przegrywa czy wygrywa :)
      • Gość: Meirelles Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:36
        Michał Pol sie nie może pogodzić z faktem że jego ulubiona drużyna
        odpadła i zaczyna pieprzyc takie farmazony że głowa boli
        • Gość: Michu Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.10, 22:10
          Tez tak uwazam. Pol, jakby mogl, oglosilby ten w sumie przecietny
          klubik (raptem trzy tytuly w najwazniejszych rozgrywkac) mianem
          niezniszczalnego, ktorego nikt niigdy nie jest w stanie ograc
      • Gość: Magda Z bycia przy piłce, nie posiadania piłki - litości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.10, 19:51
        Tym razem nic jej nie przyszło ani z posiadania piłki przez 80 proc. czasu gry

        Po prostu: z bycia przy piłce przez..., z tego, że była przy piłce przez...

        Czas przy piłce, być przy piłce - nie w posiadaniu, bo to brzmi okropnie, a nawet nie jest poprawne.
        • Gość: Michu Re: Z bycia przy piłce, nie posiadania piłki - li IP: *.adsl.inetia.pl 29.04.10, 22:07
          Czepiasz sie pierdol. W slangu sportowym czesto pojawia sie
          okreslenie "posiadania pilki" wiec juz tak nie filozofuj.
          Natomiast "z tego, ze byla przy pilce przez" brzmi tragicznie. Takie
          zdania pisza na egzaminach gimazjalnych. Z tego, ze - masakra
      • gk0101 Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... 29.04.10, 22:03
        A co bylo na San Siro? Jakos Inter nie mial problemow ze zdobywaniem
        bramek. Jak ta ukochana dziennikarzy wybiorczej Barcelona przegrywa
        to jest 100 tys teorii spiskowych. Nie bedzie podniecania sie bogiem
        Messim w finale, Zlatan juz nie lata itd. Reasumujac: wreszcie od
        czasu finalu Milan - Liverpool mozna bedzie ogladnac final CL bez
        wyciszania fonii
        • Gość: gość Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.multimo.pl 29.04.10, 22:23
          Oj było na San Siro...nazdobywali się...jedna ze spalonego, druga po faulu...genialny Mourinho...razem z genialną chelsea do gabloty antyfootbolu...można dołożyć jeszcze kilku sędziów...wielkie brawa!!!!!!!!!
          • Gość: ... Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 30.04.10, 17:43
            Brawa też za piękne nury niczym w rafie koralowej Daniego Alvesa , symulację
            Busquetsa z którego ma cały świat bekę (dostał w gardło a łapie się za czoło ...
            ciekawe :) ) . Więc ja wolę by Inter grał ostro , niż Barcelona kładła się i
            nurkowała w polu karnym . Do tego pokazali jacy są cywilizowani . To przechodzi
            ludzkie pojęcie ! Jak my mamy kiboli to oni mają fanatyków !
      • Gość: jaceloth Panie Pol... IP: *.icpnet.pl 29.04.10, 22:12
        "Wygrał pomysł Mourinho na przeszkadzanie, rozbijanie gry, co nie przysparza
        fanów Interowi, ale jest skutecznie. Inaczej Barcelony ograć się nie da. " To
        może być Alzheimer, radzę szybko udać się na badania, jeśli nie pamięta Pan
        meczu sprzed tygodnia. te 3-1 to niby przeszkadzanie, rozbijanie??? trochę
        obiektywizmu. czekam teraz na wynurzenia drugiego kibola Barcelony Pana Steca.
      • awitold Re: Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili 29.04.10, 22:33

        maxikaz01 napisał:

        > Futbol to zabił sędzia swoją niekompetencją. I tyle w temacie...
        > A fachowiec Pol niech wrzuci na luz !!!

        Święte słowa. Sytuacja z czerwona kartką - skandal. Dlaczego żaden z
        symulantów barcelońskich regularnie padających w polu karnym nie
        został ukarany? Gol padł z ewidentnego spalonego, całą trójkę
        sedziowską dać na następny mecz Piata Gliwice, będzie śmiesznie. Aż
        sie zdziwiłem, jak nie uznano drugiej bramki, z kolei raczej
        prawidłowej (ręka przy ciele, w dodatku nastrzelona). Żal patrzeć,
        jak starania zawodowców, z o0bu stron, skutecznie torpeduje
        dyletantyzm amatorów...
      • Gość: olo pan szadkowski IP: *.uznam.net.pl 29.04.10, 23:39
        pan szadkowski nie powinien sie wypowiadac na tematy z piłką nożną związane
        gdyż pisze artykuły sponsorowane i tworzy to jedynie konflikt interesów
      • Gość: kibic Inter i Mourinho w wymarzonym finale! Zabili fu... IP: *.toya.net.pl 30.04.10, 08:14
        Mourinho wybrał taką a nie inną taktykę aby wyeliminować Barcelonę, wiedział
        że gdyby poszedł na "wymianę ciosów" na Camp Nou przegrałby i to zapewne
        wysoko. Jeśli ktoś prócz bramek potrafi docenić myśl taktyczną w piłce nożnej
        ceni Jose, który rozpracował Barcelonę na każdej płaszczyźnie - jak zwykle
        prowokował przed dwumeczem (mimo to zazwyczaj nie mija się z prawdą w tym co
        mówi), rozjuszonych Hiszpanów rozpracował i pokonał na boisku...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka