Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Engel!!!!!!!!

    IP: 157.25.121.* 14.08.01, 11:26
    Wypadło mu pół składu, a on nadal nie chcesz powołać dobrych zawodników.
    Przynajmniej przestał by obiecywać, że powoła Wichniarka.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka