Gość: Crotalus IP: 157.25.121.* 14.08.01, 11:26 Wypadło mu pół składu, a on nadal nie chcesz powołać dobrych zawodników. Przynajmniej przestał by obiecywać, że powoła Wichniarka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj