aard
14.04.04, 10:32
Byłem, widziałem.
Jeśli pominąć bezsensownie przetłumaczony tytuł, to film jest w każdym calu
godny zobaczenia przez wszystkich, którzy kochają góry ku zachwytowi i... ku
przestrodze. Polecam serdecznie wszystkim łojantom i zdecydowanie NIE POLECAM
Waszym życiowym (a pozawspinaczkowym) partnerom. Bo Was więcej na wspin nie
puszczą...
Jeszcze kilka tygodni w kinach. Idźcie.