Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Punkty Lecha i Polkowic

    09.06.04, 17:25
    Dubicki ma 0, a powinien -3. Lasocki 0, a powinien 4. Pater 0, a powinien 2
    itd. Redakcjo, proszę to poprawić!
    Obserwuj wątek
      • maluchii Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 17:36
        podobnie nie naliczono pkt. Reissowi i Kaczorowskiemu
        • piotrmal Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 17:46
          To samo z Scherfenem...
          • tu.fox Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 17:47
            i WOjcikowi ktory nawet bramke strzelil
            • wencelman Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 18:06
              Redakcjo, czekamy na wyjaśnienia i poprawki.
              • nazik3 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:17
                Ze o Telichowskim nie wspomne
      • bogaczv8 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:46
        Sknadal! Gdzie punkty Lasockiego?!
      • klembus Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:52
        No ja tez jestem ciekawy dlaczego nie mam punktow za Reissa.
        • warka81 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 23:36
          U mnie Bosacki i Madej mają okrągłe 0 - słownie "zero" pkt ;/
          Co sie dzieje??
      • serwer2 Re: Punkty Lecha i Polkowic 10.06.04, 12:19
        Rety, ludzie, może zamiast wyliczać po kolei wszystkich piłkarzy co nie dostali punktów połapiecie się, że redakcja po prostu jeszcze nie doliczyła punktów za mecz Lech - Polkowice? Podobno mają to zrobić tak szybko jak tylko mogą

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka