wencelman 09.06.04, 17:25 Dubicki ma 0, a powinien -3. Lasocki 0, a powinien 4. Pater 0, a powinien 2 itd. Redakcjo, proszę to poprawić! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maluchii Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 17:36 podobnie nie naliczono pkt. Reissowi i Kaczorowskiemu Odpowiedz Link Zgłoś
tu.fox Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 17:47 i WOjcikowi ktory nawet bramke strzelil Odpowiedz Link Zgłoś
wencelman Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 18:06 Redakcjo, czekamy na wyjaśnienia i poprawki. Odpowiedz Link Zgłoś
nazik3 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:17 Ze o Telichowskim nie wspomne Odpowiedz Link Zgłoś
bogaczv8 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:46 Sknadal! Gdzie punkty Lasockiego?! Odpowiedz Link Zgłoś
klembus Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 22:52 No ja tez jestem ciekawy dlaczego nie mam punktow za Reissa. Odpowiedz Link Zgłoś
warka81 Re: Punkty Lecha i Polkowic 09.06.04, 23:36 U mnie Bosacki i Madej mają okrągłe 0 - słownie "zero" pkt ;/ Co sie dzieje?? Odpowiedz Link Zgłoś
serwer2 Re: Punkty Lecha i Polkowic 10.06.04, 12:19 Rety, ludzie, może zamiast wyliczać po kolei wszystkich piłkarzy co nie dostali punktów połapiecie się, że redakcja po prostu jeszcze nie doliczyła punktów za mecz Lech - Polkowice? Podobno mają to zrobić tak szybko jak tylko mogą Odpowiedz Link Zgłoś